Unicolor, Paloma, Ceramic Nail Enamel, Ceramiczna emalia do paznokci

Unicolor, Paloma, Ceramic Nail Enamel, Ceramiczna emalia do paznokci

Ceramiczna emalia do paznokci ma piękny połysk i wyjątkową trwałość, nie odpryskuje, chroni paznokcie przed złamaniem, szybko wysycha tworząc gładka, równomierną powłokę. Dostępna w 24 kolorach.

Cena: 6,90zł/ 15ml

Najlepszy lakier jaki mialam!

Zaczne od tego ze ja mam ten lakier chyba w nowszej edycji, ma okragla buteleczke , stozkowata , srebrna nakretke i nazywa sie "FLASH-ceramic nail enamel".

Posiadam kolor czerwony(karminowy)136

Jestem zachwycona! Nie ma drugiego tak dobrego lakieru a stosowalam juz ich miliony.

*szybko schnie, nie walkuje sie

*2 warstwy wystarcza aby kolor byl bardzo intensywny. Jedna daje piekny lekko transparentny odcien.

*NIE ODPRYSKUJE, NIE ZLAZI, NIE ZDRAPUJE SIE, NIE ZNIKA! Trzyma sie plytki niewiarygodnie dlugo! Jedyny lakier ktory na moich bardzo suchych paznokciach wytrzymuje ponad tydzien bez poprawek.Na paznokciach u stop nosze go srednio 3 tygodnie(potem odrost jest za duzy wiec maluje od nowa ale nie ma odpryskow!)

*lakier jest bardzo zywotny. Kupilam go dawno temu i zapomnialam o nim. Po jakims roku zaczelam stosowac. Obecnie jest miesiac przed terminem a prawie wogole nie zgestnial

*ma wygodny pedzelek, naklada sie go idealnie - nie tworzy smug ani grudek badz tez nierownej warstwy koloru.

*lakier nie odbarwia plytki paznokcia. Podczas zmywania nie osadza sie na skorkach i skorze wokol palcow tylko ladnie schodzi juz po 1 pociagnieciu wacikiem

Dla mnie jest to nr 1. Niestety mam problem zeby go kupic :/ a z checia bym zainwestowala w inne kolory.

Dodam ze nakladam go na baze z odzywki joko "calcium zel" - moze to przedluza jego zywotnosc?

Używam tego produktu od: ponad roku

Zachwycająca czerń...

Dostałam w prezencie od mamy kolor czarny, holograficzny, zawierający mikroskopijne drobinki, mieniące się na różne kolory, w zależności od kąta padania światła. Efekt świetny, nie mający nic wspólnego z tandetnie migoczącym, grubym brokatem. Wiele osób pyta co to za lakier. Bardzo dobrze się nim maluje, świetny pędzelek, idealnie rozprowadza lakier, nie tworząc smug. Trwałość na moich paznokciach około 4-5 dni. Kolejnym plusem jest duża pojemność i to, że lakier mimo długiego przechowywania nie traci swoich właściwości.

Używam tego produktu od:pół roku

tak sobie

+tani - zapłaciłam 8zł
+duża pojemnośc - 12ml
+duży wybór kolorów, które ładnie wyglądaja na paznokciu
+ma kuleczkę do mieszania w środku co jest rzadkie wśród tanich lakierów
+typowy zapach lakieru znika szybko
-lakier dość gęsty, ja wolę rzadsze
-duży pędzelek i nieporęczna nakrętka - nie maluje sie wygodnie, szczególnie trudno zachować precyzję przy skórkach
-wytrzymuje 2-3 dni na paznokciach, dla mnie to mało, do tego jak już zaczyna odpryskiwać to całymi płatami można go zdejmować z paznokcia
-czasem w czasie malowania na paznokciu pojawiają sie jakby grudki czy bąbelki powietrza -a nie suszę suszarką czy cos takiego,wydaje mi sie że to grudki w lakierze
-w buteleczce po pół roku jeszcze nie zgęstniał

Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Dieta na AZS

jest OK

Używam wersji do french manicure, kolor 115. Naprawdę lakier godny polecenia. Nie niszczy moich i tak słabych paznokci, po 2 dniach odpryska, ale jakoś jestem w stanie mu to wybaczyć.

Plus za niską cenę. Używam tego produktu od: pół roku

nie wiem

nie mam pojęcia jak ja to robię, ale już następnego dnia ten lakier płatami schodzi mi z paznokci. bardzo drażni mnie jego zapach, długo schnie a pomalowanie paznokci dwa razy bez poprawek graniczy z cudem. na dodatek w jakimś dziwnym trafem pędzelek rozstał się z nakrętką i w żadem możliwy sposób nie chcą ponownie zacząć działać razem :P właściwie to chyba muszę zainwestować w nowy lakier bo bawienia się z tym mam już serdecznie dosyć.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nieporęczny

Posiadam lakier w wersji bezbarwnej (25), ale nie jestem zadowolona... Wprawdzie konsystencja jest odpowiednia, lakier ładnie się rozprowadza i szybko zasycha, ale jest nietrwały!
Producent obiecuje "supertrwałość", a w rzeczywistości lakier odpryskuje już na drugi dzień...:( Poza tym odstaje od brzegów paznokcia i można go odklejać całymi płatami...
Opakowanie jest nieporęczne (po co taka wielka nakrętka i grube szkło?) i źle się zakręca. W dodatku jest badziewne, niesolidne...:/ Już parę razy zdarzyło mi się, że w czasie energicznego mieszania "złota" nasadka z nakrętki została mi w ręce a reszta potoczyła się po dywanie...
Prawie wszystkie tak zachwalacie ten lakier, więc chyba trafił mi się jakiś trefny egzemplarz :( Zdecydowanie najgorszy bezbarwny lakier jaki miałam.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa pierwszego

Niezawodny

+ bardzo szybko schnie
+ nie robi zadnych smug
+ jasny kolor wytrzymuje do 5 dni, a ciemny prawie do 4 :) a przynajmniej 3-go dnia jeszcze wyglada porzadnie. Lekko sie sciera na koncowkach paznokci.
+ nie odpryskuje
+ gama kolorystyczna jest bardzo bogata

Minusow w zasadzie nie ma, moze poza tym, ze ciezko go dostac.

Uzywam kolorow 7 (jasny roz przelamany lekko fioletem); 104 (brzoskwiniowy, fajny, delikatny); 23 (ciemny fiolet o niebieskawym polysku)

Używam tego produktu od: niedawna

przyzwoity

to jeden z niewielu przyzwoitych lakierow do paznokci jaki mialam a wyprobowalam ich bardzo duzo. przede wszystkim dosc dobrze sie rozprowadza i nie robi widocznych smug. dosc dlugo schnie ale dzieki temu mozna wiele razy przejezdzac po paznokciu i bardziej precyzyjnie nalozyc. utrzymuje sie standardowo, 2-3 dni.
co wiecej mam ten lakier od kilku miesiecy, nie zmienil konsystencji i nadal jest zdatny do uzytku.
mam odcien 115 - jasny brudnorozowy ale po nalozeniu 1 warstwy jest praktycznie bezbarwny - wiecej nie nakladam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy nieregulrnie
Ilość zużytych opakowań:

Ceramiczne cudo

Oczywiście że kupię ten produkt ponownie mimo iż cięzko go znaleźć. Używam tych mlecznyc, jasnych odcieni, bez perłowych dodatków. Pięknie wyrównują płytkę paznokcia. Druga warstwa emalii zakrywa ubytki w płytce paznokcia. Zachowując umiar w pracach domowych wytrzymuje się na paznokciach 4 do 5 dni. Świetny, a do tego świetna cena. Polecam gorąco

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

fajne kolorki

Może zacznę od plusów:
+ fajne kolorki
+ niska cena
+ duża buteleczka
+ polski producent
Minusy:
- właściwie tylko jeden - dość szybko i łatwo odpryskuje
Na pewno jednak kupię inne kolory.

NORMALNY

No coż przyznaję trzy gwiazdki, bo
* piękne, stonowane i oryginalne kolory
* świetnie zrobiony pędzelek i doskonale się nim maluje
* atrakcyjna cena
Niestety nie trzyma się dłużej niż 1 dzień, ale mi to nie przeszkadza, bo paznokcie maluje codziennie. Na szczęcie nie odryskuje tylko się ściera i to tyle ....

Używam tego produktu od: 2 MIESIĘCY

całkiem całkiem

Bardzo mnie zaciekawił kolor... kupiłam podobie jak poprzedniczka numerek 103. Początkowo myślałam eee taki kolor-szary, ale na paznokciu wyglądał rewelacyjnie w zależności od światła mienił się różnymi kolorami co w okresie karnawału było bardzo przydatne ;) W dodatku ładnie się rozprowadzał, szybko wysychał i dość długo utrzymywał na paznokciu (dopiero po 5 dniach zobaczyłam pierwsze oznaki jego "schodzenia") Dla mnie za tą cenę - rewelacja.
Jedynie co odrzuca to nakrętka z gwiazdą - rodem czapki ZSRR - fatalny dobór (kto to wymyślił ?!?!)

Używam tego produktu od: msc