Guerlain, Issima, Anti-aging Silky-smooth Fluid Foundation

Guerlain, Issima, Anti-aging Silky-smooth Fluid Foundation

Podkład o charakterze pielęgnującym cerę. Płynna, ale kremowa i komfortowa konsystencja, wzbogacona o najlepsze składniki aktywne serii issima:
-Kompleks Liftine-T- składający się z ekstraktu z pięciornika i protein sojowych. Jego działanie stymulujące kolagen (test in vitro ) zwiększa jędrność i sprężystość skóry. Dzięki temu skóra jest wygładzona, zwarta, a zmarszczki uniewidocznione.
-Ten efekt na powierzchni skóry jest wspierany działaniem ekstraktu z pszenicy, który dzięki swoim kojącym i uelastyczniającym właściwościom otula skórę i daje efekt wygładzenia "liftingu".
Podkład poprawia wygląd skóry dzięki fiołkowo-różowym "pigmentom mlodości" które przywracają blask oraz
- pigmentom rozpraszajacym światło, odwracającym uwagę od niedoskonałości
Dzięki nim cera jest upiększona i wyraźnie młodsza.
Podkład zawiera filtr SPF15/PA++.

Cena: 266 zł / 30 ml

To ma być Guerlain???

Niewart swojej ceny. Zostawia na skórze trochę tłusty film, twarz po nim tak jakoś dziwnie się lepi, miałam ochotę natychmiast go zmyć. Szybko znika, ale to może być tylko moje odczucie, bo na mojej buzi podkłady generalnie nie trzymaja się zbyt długo... Po nałożeniu efekt taki sam, jak po użyciu podkładów ze średniej półki - żadnych efektów wygładzenia, rozpromienienia i takich tam , nie zauważyłam. Krycie średnie.

W dodatku zapach - jakaś nuta przypominajaca zupę ogórkową...

Na szczęście się stłukł :D :D :D

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

fantastyczny

Jak zwykle dla podkładów Guerlain daję mu 5 gwiazdek. Uwielbiam ten podkład. Jest wystarczająco kryjący, bardziej niż Fleur de teint, ale nie na tyle mocno, by tworzyć jakąkolwiek maskę na twarzy. Wręcz przeciwnie, idealnie stapia się ze skórą. Konsystencja gęstsza od FdT, ale łatwo się rozprowadza. Jest bardzo nawilżający, niestety nie matuje, ale to chyba kłóciłoby się z jego anty-zmarszczkowymi właściwościami. Moja skóra szybko się po nim błyszczy, ale ja zawsze noszę przy sobie bibułki matujące więc to nie jest problem. Po całym dniu skóra nadal wygląda świeżo.
Generalnie oczywiście polecam ten podkład, tylko jak zwykle nie radzę kupować go w Polsce, bo cena jest zabójcza. Ja w truskawce zapłaciłam za niego 132 zł.
Używam tego produktu od:2 m-ce