Isana, Badekristalle mit Avocado Ol 'Deine Ruhe-Oase ' (Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju')

Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju' rozpieści Twoje zmysły intensywnym zapachem kwiatów jaśminu i lilii wodnych. Naturalna sól morska, olej awokado i ekstrakt z kwiatów jaśminu zapewni Ci relaksujące doznanie podczas kąpieli.

saszetka
gruboziarnista
normalna
sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa, hipoalergiczna

Kwiatowy, relaksujący umilacz kąpieli....

Isana, sól krystaliczna do kąpieli zakupiłam w Rossmannie.
Znajduje się w małej saszetce o pojemności 80 gram, jej zawartość starcza mi na jedno użycie.
Sól ma średniej wielkości kryształki, które przez jakichś czas rozpuszczają się w wannie tworząc lekką pianę.
Barwi wodę na śliczny, landrynkowy kolor.
Posiada ładny i początkowo bardzo intensywny zapach, wyczuwalne są nuty jaśminu i lilii wodnych.
Moja skóra po kąpieli jest nawilżona, gładka i miła w dotyku i nie wymaga użycia balsamu.
Sól dodatkowo zmiękcza wodę, przez co każda kąpiel staje się o wiele przyjemniejsza i relaksująca.

Relaksująca kąpiel❤

Sól wsypuję do ciepłej wody w wannie. Zapewnia aromaterapię i relaks. Woda staje się zmiękczona co dobrze wpływa na skórę. Po takiej kąpieli, skóra jest aksamitnie gładka. Przyjemnie pachnąca kąpiel i zapach, który pozostaje na skórze. Saszetka wystarcza na jeden raz. Dobra do zabrania na wyjazd lub gdy chcemy urozmaicić pielęgnację w trakcie kąpieli.

Różowa kąpiel

Sól Oaza Spokoju marki ISANA zamknięta jest w pojemnej saszetce o wadze 60 g.
Jest to wystarczająca ilość na jedną kąpiel, lub jako przyjemny dodatek do dwóch.

Zapach jest przyjemnie kwiatowy, bardzo kobiecy i odprężający.
Produkt lekko się pieni i zabarwia wodę na piękny różowy kolor.
Sól szybko i całkowicie rozpuszcza się w wodzie.

Skóra po zabiegu jest przyjemnie zmiękczona, odżywiona i odrobinę bardziej nawilżona.
Nie widzę pod tym względem żadnej różnicy w porównaniu z dużo droższymi produktami.

Idealny dodatek do domowego SPA w wyjątkowo niskiej cenie. Jeden z moich ulubionych produktów marki ISANA obok soli CALM DOWN.

Super!

Soli krystalicznej do kąpieli użyłam do wymoczenia stóp. Super efekt peelingu delikatny zapach a stopy wypoczęte i gładkie jak pupcia niemowlaka. Cena też świetna, w promocji nie całe dwa złote.

Relaks w kąpieli

Bardzo przyjemnie pachnąca sól do kąpieli. Cena jak najbardziej na plus. Ładnie nawilża skórę. Opakowanie mogłoby być podzielone na dwie części jak maseczki. Zwykle używam połowy, a potem boję się że druga połowa mi się rozsypie w łazience.

Przyjemna, kwiatowa kąpiel.

Sól znajduje się w jednorazowej saszetce o kobiecej, różowej szacie graficznej.
Dostępna w sieci sklepów Rossmann.
W środku znajdujemy małe kuleczki, które pod wpływem wody rozpuszczają się szybko do zera nadając wodzie rozmyty czerwonawy odcień. Nie zostawia osadu na wannie.
Zapach przyjemny, słodki, kwiatowy. Przed rozpuszczeniem w wodzie mocno intensywnym, potem jednak słabnie do średniego.
Kąpiel jest przyjemna, relaksująca. Sól nie podrażnia, ale i nie pielęgnuje skóry, więc użycie po niej balsamu jest konieczne.
Całkiem przyjemna sól, jednak nie wiem czy wrócę, gdyż choć dobra nie zachwyciła mnie na tyle by powrócić.

Całkiem, całkiem

Super że produkt jest w jednorazowych saszetkach, dzięki czemu za każdym razem mogę stosować inny zapach. Jest nie droga, pięknie pachnie i pozwala nam się odprężyć i zrelaksować.

Przyjemna kąpiel za tak nie wiele

Od czasu do czasu bardzo lubię kąpiele z solą od Isana, akurat w tą sól często się zaopatruję, przypadła mi do gustu.
Opakowanie starczy na jedną kąpiel, wysypane kuleczki pod bieżącą wodę zmieniają kolor na róż, początkowo mamy pianę, która z czasem znika zostawiając tylko zafarbowaną wodę.
Zapach jest bardzo przyjemny, kwiatowy ,dobrze wpływa na rozluźnienie po całym dniu.
Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących, jedyna zaleta to miła, odprężająca kąpiel.
Za 3 zł bo tak mniej więcej kosztuje, a czasem nawet i 2 zł jeśli uda nam się kupić w promocji warto po nią sięgnąć.

Ulubiony kosmetyk do kąpieli

Kupiłam przez przypadek, a będę jej wierna już zawsze :)
Produkt ma przepiękny zapach - świeży i relaksujący, nie męczy i nie jest słodkio-mdły.
Mam wrażenie, że po kąpieli skóra jest nawilżona i nie ma konieczności używania balsamu do ciała.
Polecam.

Zdecydowanie na tak!

Sól kupiłam przypadkiem, ulegając Pani przy kasie. Nie żałuję! Co za cudowny zapach! Świeży, nie duszący, wręcz taki co otula po ciężkim dniu w pracy. Za tak małą cenę jest to prawdziwa rozkosz... szczerze polecam. Jedna saszetka starcza mi na dwie kąpiele.

KWC

+jest to jedna z moich ulubionych soli i zużyłam już niezliczoną ilość opakowań,
+cenię sobie przede wszystkim fakt, że jedna saszetka starcza na jedno użycie, mogę sobie więc kupić kilka opakowań, każde w innym zapachu i mam pewność, że nic mi się nie znudzi,
+nie oblepia ciała niczym nieprzyjemnym,
+nie ma w sobie żadnego badziewia typu płatki róż, które potem trzeba zbierać z wanny,
+nie jest droga,
+saszetkę łatwo otworzyć,
+sól się pieni, ale tylko na początku i tylko trochę, dla mnie w sam raz,
+bardzo ładne opakowanie, pozytywnie nastraja już samo patrzenie na nie,
+piękny zapach,
+barwi wodę,
+zapach unosi się po całej łazience, a nawet mieszkaniu,
+pełen relaks,

-/+ nic z ciałem nie robi, ani nie pielęgnuje, ani nie wysusza

Uwielbiam kąpiele w tych solach z Rossmanna, można powiedzieć, że jestem od nich uzależniona.

Bardzo fajna sól

Kupiłam bo potrzebowałam relaksu co prawda może i oaza spokoju od razu sie nie stałam aczkolwiek znacznie mnie odpreżyła kąpiel w tym pieknym zapachu, ładnie zabarwiona woda nie powoduje podrażnień, uczucia suchości sciagnięcia czy swędzenia. Dobrze kojarzaca się soł na chandre. Czesto po nia siegam za niewielka kase bardzo dobry produkt