Isana, Badekristalle mit Avocado Ol 'Deine Ruhe-Oase ' (Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju')

Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju' rozpieści Twoje zmysły intensywnym zapachem kwiatów jaśminu i lilii wodnych. Naturalna sól morska, olej awokado i ekstrakt z kwiatów jaśminu zapewni Ci relaksujące doznanie podczas kąpieli.

saszetka
gruboziarnista
50 - 100ml
Skóra
normalna

Różowe odprężenie

Sól jak dla mnie super, zapach jest intensywny, miły, kwiatowy pozwala się z 100% zrelaksować podczas kąpieli.
Sól używam na dwa razy, gdyż cała na raz wydaje mi się za dużo, cena jest atrakcyjna, sól ma odpowiedniej wielkości kryształki, które szybko rozpuszczają się w wodzie, barwiąc ją na delikatny różowy kolor.
Jest także idealna do zabrania w podróż, nie zajmuje dużo miejsca

Różowa dla mnie najlepsza! :)

Saszetkę soli kupiłam w Rossmannie :) Teraz już wiem, że z pewnością zakupie kilka opakowań tej wersji jak i innych tej marki. Sól szybko rozpuściła się w wodzie farbując wodę na różowo. Kąpiel z użyciem tej soli była niesamowicie relaksująca. Po kąpieli zauważyłam doskonale nawilżoną skórę. Super!

różowa woda

Lubię długie kąpiele w wannie pełnej wody, zawsze w łazience mam coś, co pomoże umilić mi ten czas.
Solne kryształki do kąpieli Isana są świetne. Pierwsze co zachęca do zakupu, to piękny zapach. Po wsypaniu całej saszetki do wanny woda zmienia kolor na różowy. Kryształki bardzo szybko się rozpuszczają.
Czy sól posiada jakieś właściwości pielęgnacyjne? Jedyne co mogę stwierdzić, skóra nie była mocno wysuszona po wyjściu z wody.
Dla samego zapachu i chwili relaksu, warto!!

Świetna

Sól używam zawsze gdy mam ochotę na trochę relaksu. Mam już przetestowane wszystkie wersje zapachowe i każda z nich jest tak samo, cudownie pachnąca.
Na wersję różową decyduje się, gdy tylko mam ochotę na odrobinę relaksu połączonego z maseczką pielęgnacyjną. Raj w łazience :)
Opakowanie to wygodna saszetka, z ilością produktu idealną na jedną kąpiel. Ma ona lekkie nacięcie, dzięki czemu można ją łatwo otworzyć bez pomocy nożyczek.
Zapach jest intensywny i słodki- zarówno bezpośrednio jak i już po rozcieńczeniu soli w wodzie. Ładnie odświeża skórę :)
Kosmetyk ma postać próbnych, kolorowych granulek. Szybko rozpuszczają się one w wodzie i nie pozostawiają osadu na wannie. Mimo tego, że daje efekt kolorowej wody, to nie farbuje skóry.
Po kąpieli skóra jest ładnie nawilżona i gładka. Cudownie odświeża ciało i daje uczucie świeżości na długo. No i zapewnia niesamowity relaks :)

prześliczny aromat

najlepsza sól do kąpieli.pachnie nie kwiatami a arbuzem.szkoda tylko bardzo że nie ma dużego opakowania .wanny nie farbuje skóry też nie.farbuje tylko wodę

Cudowny wypoczynek ♥

Nawet nie wiem od czego zacząć. 3 zł za 80g takiego rewelacyjnego produktu ? Kupiłam 2 saszetki, jedną z ciekawości wsypałam do wanny i od razu poczułam ten piękny, lekki zapach.. jeszcze nie wlałam wystarczającej ilości wody a już chciałam się w niej zanurzyć. Zapach jest cudowny i relaksujący. Woda zabarwiona na lekki róż tylko uprzyjemnia kąpiel. Skóra jest miękka i pięknie pachnie. ;3 Drugą saszetkę zużyłam na kąpiele stóp, starczyła mi na 3 razy ale myślę że spokojnie mogłam ją podzielić na 4. Efekty są boskie, jeszcze nigdy nie miałam tak miękkich, gładkich i wygładzonych stópek po żaden innej soli przeznaczonej właśnie do takich zabiegów. Jestem niesamowicie zachwycona i przy następnej wizycie w rossmannie na 110% kupię kolejne 2 saszetki. ;> Kocham. ♥

każdy musi ją mieć chociaż raz

Dla mnie to kultowy produkt na półkach Rossmana. Szkoda, że są tylko dwie wersje zapachowe. Ta odpowiada mi akurat bardziej niż lawendowa.
Zapach jest słodki, kwiatowy, delikatny. Czuć go w łazience nawet po kąpieli.
Sól szybko się rozpuszcza w wannie.
Zmiękcza i nawilża skórę, ale trzeba wsypać chociaż pół saszetki.

Wspaniały produkt i nie drogi. Bardzo szkoda, że nie ma więcej wersji zapachowych.

Isanowy hit!

Jak ja kocham tę sól! Posiada ona wszystko, czego wymagam od takiego produktu.
- barwi wodę
- świetnie się rozpuszcza
- pachnie niesamowicie pięknie, intensywnie i długo
- zmiękcza wodę
- relaksuje i pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego
- nie podrażnia skóry i jej nie wysusza

Panie producencie! Dlaczego nie ma dużych opakowań?! Mam nadzieję, że szybko nie zniknie z drogeryjnej półki.

cudowny kosmetyk

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zupełnie się nie spodziewałam tak świetnego produktu za tak niewielkie pieniądze. Zwłaszcza, że kupiłam w promocji. Sól bardzo przyjemnie pachnie. Barwi wodę na śliczny, różowy kolor. Kolor utrzymuje się dosyć długo podczas kąpieli. Zapach zresztą też. Zużyłam ją na kilka razy, więc można powiedzieć, że jest wydajna.

CUDO za niewielkie pieniądze

Kupiłam sól na promocji w Rossmanie i od razu się zakochałam w jej zapachu! Nic tak nie relaksuje jak kąpiel z tym cudeńkiem. Delikatnie barwi wodę jednak nie przeszkadza mi to. W zależności od pożądanego zapachu-powinna wystarczyć na dwie kąpiele. Jest to zdecydowanie mój hit za przysłowiowe 'grosze' ! Mam nadzieję, że pojawi się kiedyś jej 'duża' wersja!

Świetna

Spodobała mi się atrakcyjna cena produktu.
Sól zamknięta w ładnym, różowym opakowaniu, dzięki kwiatom można domyśleć się, że pachnie ona kwiatowo.
Sól dość szybko rozpuszcza się w wodzie - barwi dosłownie delikatnie wodę na różowy kolor.
Aromat kwiecistej soli unosi się dość intensywnie - lekko pachnie w kierunku świeżej trawy.
Poza tym sól pozwala się zrelaksować, zmiękcza skórę oraz delikatnie ją nawilża.
Śmiało jedna saszetka moze wystarczyć na dwie porzadne kąpiele.

Używa produktu od: próbka

Tak

Kupiłam dwa opakowania tej i innej soli do kąpieli na promocji w Rossmannie i jestem bardzo zadowolona. Cena jest rewelacyjna, a zawartość opakowania całkiem spora. Sól barwi wodę na piękny różowy kolor a dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Nie podrażnia i nie uczula. Troszkę brudzi wannę ale mi to nie przeszkadza bo po kąpieli i tak trzeba ją umyć. Polecam wszystkim wielbicielkom relaksu podczas kąpieli. :)