Isana, Badekristalle mit Avocado Ol 'Deine Ruhe-Oase ' (Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju')

Sól krystaliczna do kąpieli z olejem awokado 'Oaza spokoju' rozpieści Twoje zmysły intensywnym zapachem kwiatów jaśminu i lilii wodnych. Naturalna sól morska, olej awokado i ekstrakt z kwiatów jaśminu zapewni Ci relaksujące doznanie podczas kąpieli.

saszetka
gruboziarnista
50 - 100ml
Skóra
normalna

Uwielbiam!

Lubie różne specyfiki do kąpieli, dlatego kupiłam tą sól. Koszt to zaledwie 3 zł :) Kryształki pięknie pachną, idealne na chwilę relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Produkt nie uczula, przyjazny dla skóry.

TAKIE MAŁE 80G CZERWONEJ PRZYJEMNOŚCI

Isana sól do kąpieli oaza spokoju. Zdecydowałam się na zakup tego produktu czytając opinie innych użytkowniczek. Będąc w rossmanie oglądając ów produkt stwierdziłam czemu nie... Cena 2,99 wydatek żaden, jak dotychczas z solą miałam styczność tylko i wyłącznie w wydaniu do stóp. Przyszła pora na ciało.

Produkt zapakowany w foliową saszetkę. Nic dodać nic ująć w tym temacie, zażaleń nie mam żadnych. Łatwa w otwarciu, dodatkowo sama saszetka foliowa może czekać na swoją kolej w łazience bez obaw o rozmoknięcie itp.

Producent obiecuje, że sam rytuał stosowania soli w znaczący sposób wpłynie na uprzyjemnienie naszego rytuału. CO mogę w tym temacie od siebie dodać . Jak dla mnie i na pierwsze zetknięcie z tym produktem ogólnie duży plus. Grube czerwone ziarna soli o wspaniałym zapachu. Barwią intensywnie na czerwono wodę, dodatkowo niebiańsko- kwiatowo pachną. Zapach rozszedł się po całym domu <3
Początkowo ziarna są wyczuwalne co dla mnie jest zaletą z czasem się rozpuszczają.
Głównym zadaniem tego typu produktów jest zmiękczenie wody co w efekcie ma skutkować lepszą absorpcją skóry nakładanych kosmetyków. Po użyciu jednej saszetki jest mi ciężko stwierdzić jednak wiem, że nie jest to pierwsza i ostatnia saszetka. Będąc następnym razem zaopatrzę się w kilka saszetek i mam zamiar stosować regularnie. Chociaż by dla wspaniałego zapachu i koloru wody- idealna opcja dla przeprowadzenia domowego relaksacyjnego SPA w zaciszu domowym. Niech zapach koi zmysły. Warto zadbać o swój spokój i wyciszenie bo w taki sposób właśnie zadziałała na mnie sól isana.

polecam

Bardzo przyjemny zapach ,przy którym można się zrelaksować. Fajne poręczne opakowanie . Sama sól dobrze zmiękcza wodę i nadaje jej "miękkość" . Jedna z moich ulubionych soli. Produkty Isana są bardzo dobrej jakości a kosztują niewiele.

Urozmaicona kąpiel

U mnie każda kąpiel musi być z solą dedykowaną. Mam mieszane uczucia co do produktów Isany, ale ta magiczna saszetka skradła moje serce. Za 2 zł z groszami mamy zafundowaną całą wannę wodnej przyjemności. Woda jest zabarwiona na różowy kolor, lecz nie barwi ciała. Faktycznie, istna oaza spokoju :)

Moja ulubiona sól tej marki

Ta sól skradła mi serce od pierwszego jej powąchania w sklepie. Odkąd pojawiła się w sprzedaży kupuję ją regularnie i mimo, że lubię jej inne wersje, ta wędruje do mojego koszyka najczęściej.

OPAKOWANIE

Bardzo podoba mi się koloryt syka, forma i grafika saszetki, w której znajdziemy sól. Od razu rzuca się w oczy. Kolorystyka jest delikatna, pastelowa, kolory doskonale ze sobą współgrają. Połączenie bieli, jasnych i ciemnych odcieni różu wraz z niezwykle misterną i ulotną grafiką przedstawiająca kwiat nadają mu elegancki wygląd. Nic nie jest tu przesadzone, doskonale się uzupełnia. Na opakowaniu znajdziemy dokładny opis, skład i sposób użycia. Saszetka posiada róg, dzięki któremu możemy sprawdzić w sklepie zapach, co jest niezwykle praktyczne.

SÓL

Jest to gruboziarnista sól z widocznymi kryształkami o przeróżnym kształcie i wielkości. Mają one jasnoróżowy kolor, w wodzie ich barwa staje się bardziej intensywna czerwono-rózowa. Sól wolno rozpuszcza się w wodzie stopniowo barwiąc ją na odcień ciemnego różu z domieszką czerwieni, przy okazji tego procesu pojawia się tez delikatna piana. Sól lubię najbardziej a śliczny zapach – mamy tutaj wyrazistą lilię wodną z domieszką jaśminu w tle, który podbija i intensyfikuje zapach pierwszej nuty. Zapach jest świeży, bardzo przyjemny i zapewnia nam chwilę relaksu. Sól mimo, że barwi wodę nie pozostawia osadu na wannie. Saszetka jest wydajna – spokojnie wystarczy na 2 użycia. Z pewnością zakupię ponownie, co robię regularnie od kilku miesięcy. W składzie na 1 miejscu mamy sól morską, nieco dalej, niestety za kompozycją Parfum olej awokado, ekstrakty jaśminu, lilii wodnych i olej brzoskwini.

PLUSY:

+ piękny zapach
+ barwi wodę na intensywny kolor
+ pozwala na chwilę relaksu
+ jest wydajna
+ tania
+ dobrze dostępna

Pięknie pachnie

Ta sól zauroczyła mnie pięknym kwiatowym, nieco pudrowym zapachem. Barwi wodę na różowy kolor, zmiękcza wodę i tworzy delikatną piankę. Delikatnie nawilżyła skórę po kąpieli i pozostawiła śliczny zapach.

Różowe odprężenie

Sól jak dla mnie super, zapach jest intensywny, miły, kwiatowy pozwala się z 100% zrelaksować podczas kąpieli.
Sól używam na dwa razy, gdyż cała na raz wydaje mi się za dużo, cena jest atrakcyjna, sól ma odpowiedniej wielkości kryształki, które szybko rozpuszczają się w wodzie, barwiąc ją na delikatny różowy kolor.
Jest także idealna do zabrania w podróż, nie zajmuje dużo miejsca

Różowa dla mnie najlepsza! :)

Saszetkę soli kupiłam w Rossmannie :) Teraz już wiem, że z pewnością zakupie kilka opakowań tej wersji jak i innych tej marki. Sól szybko rozpuściła się w wodzie farbując wodę na różowo. Kąpiel z użyciem tej soli była niesamowicie relaksująca. Po kąpieli zauważyłam doskonale nawilżoną skórę. Super!

różowa woda

Lubię długie kąpiele w wannie pełnej wody, zawsze w łazience mam coś, co pomoże umilić mi ten czas.
Solne kryształki do kąpieli Isana są świetne. Pierwsze co zachęca do zakupu, to piękny zapach. Po wsypaniu całej saszetki do wanny woda zmienia kolor na różowy. Kryształki bardzo szybko się rozpuszczają.
Czy sól posiada jakieś właściwości pielęgnacyjne? Jedyne co mogę stwierdzić, skóra nie była mocno wysuszona po wyjściu z wody.
Dla samego zapachu i chwili relaksu, warto!!

Świetna

Sól używam zawsze gdy mam ochotę na trochę relaksu. Mam już przetestowane wszystkie wersje zapachowe i każda z nich jest tak samo, cudownie pachnąca.
Na wersję różową decyduje się, gdy tylko mam ochotę na odrobinę relaksu połączonego z maseczką pielęgnacyjną. Raj w łazience :)
Opakowanie to wygodna saszetka, z ilością produktu idealną na jedną kąpiel. Ma ona lekkie nacięcie, dzięki czemu można ją łatwo otworzyć bez pomocy nożyczek.
Zapach jest intensywny i słodki- zarówno bezpośrednio jak i już po rozcieńczeniu soli w wodzie. Ładnie odświeża skórę :)
Kosmetyk ma postać próbnych, kolorowych granulek. Szybko rozpuszczają się one w wodzie i nie pozostawiają osadu na wannie. Mimo tego, że daje efekt kolorowej wody, to nie farbuje skóry.
Po kąpieli skóra jest ładnie nawilżona i gładka. Cudownie odświeża ciało i daje uczucie świeżości na długo. No i zapewnia niesamowity relaks :)

prześliczny aromat

najlepsza sól do kąpieli.pachnie nie kwiatami a arbuzem.szkoda tylko bardzo że nie ma dużego opakowania .wanny nie farbuje skóry też nie.farbuje tylko wodę

Cudowny wypoczynek ♥

Nawet nie wiem od czego zacząć. 3 zł za 80g takiego rewelacyjnego produktu ? Kupiłam 2 saszetki, jedną z ciekawości wsypałam do wanny i od razu poczułam ten piękny, lekki zapach.. jeszcze nie wlałam wystarczającej ilości wody a już chciałam się w niej zanurzyć. Zapach jest cudowny i relaksujący. Woda zabarwiona na lekki róż tylko uprzyjemnia kąpiel. Skóra jest miękka i pięknie pachnie. ;3 Drugą saszetkę zużyłam na kąpiele stóp, starczyła mi na 3 razy ale myślę że spokojnie mogłam ją podzielić na 4. Efekty są boskie, jeszcze nigdy nie miałam tak miękkich, gładkich i wygładzonych stópek po żaden innej soli przeznaczonej właśnie do takich zabiegów. Jestem niesamowicie zachwycona i przy następnej wizycie w rossmannie na 110% kupię kolejne 2 saszetki. ;> Kocham. ♥