Soft & Silk Line, Soft Creme - Intensywna pielęgnacja nawilżająca 24h

Soft & Silk Line, Soft Creme - Intensywna pielęgnacja nawilżająca 24h

Zgłaszająca osoba: gustlika

Krem nawilżający do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Zawiera składniki pielęgnacyjne, które wnikają głęboko w skórę. Dzięki zawartości olejków roślinnych oraz witaminy E krem perfekcyjnie odżywia, nawilża i zmiękcza skórę. Lekka formuła kremu, sprawia, że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Sprzedawany w opakowaniach 50 ml, 100 ml, 200 ml.

Cena: 4,55 zł / 50 ml

Kleik

Kupiłam go przez przypadek, jakimś cudem pomyliłam marki.

Stosowałam do ciała.

Krem jest lekki i szybko się wchłania ale skóra po nim strasznie się lepi, klei i nie oddycha, więc może powodować zapychanie.
Słabo nawilża, na pewno nie nadaje się do suchej skóry. Nie wiem czy nawilżyłby nawet normalną.

Zapach neutralny, typowo kosmetyczny.
Nie ratuje go nawet niska cena, krem jest po prostu kiepski, nic nie robi.

Używam tego produktu od: 2tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml.

do nóg dobry

Kupiłam ten krem zachęcona pudełeczkiem stwierdziłam że jest uniwersalny więc się przyda, zapłaciłam 2.70 za 50 ml. Krem okazeł się niewypałem jeśli chodzi o używanie jego na twarz. Fajna konsystencja śmietanki nie chciała się wchłonić. Po wielokrotnych próbach zaczełam go używać jako kremu do rąk tu bylo jeszcze gorzej krem w ogóle się nie wchłaniał nawet po pół godziny od zaaplikowania go. Miałam go już dosyć ale dałam mu jeszcze jedną szansę jako krem do nóg i tu okazało się że jakimś cudem wchłania się już po 5 minutach. I tak zużyłam go do końca.

Reasumując lepiej zakupić coś lepszego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy