Astor, Natural Fit, Podkład i puder 2w1

Astor, Natural Fit, Podkład i puder 2w1

Innowacyjny produkt oparty na zaawansowanej technologii oraz dogłębnej wiedzy o naturze kobiecej cery.
Łączy w sobie kryjące cechy podkładu i matujące wykończenie pudru. Pokrywa niedoskonałości skóry, minimalizuje zmarszczki i pory. Daje uczucie lekkości na twarzy i chroni skórę przed wysuszeniem. Pochłania nadmiar sebum. Można stosować na mokro i sucho.
Technologia STAY TRUE: "Inteligentne" pigmenty Stay True rozpoznają naturalny odcień karnacji i doskonale dopasowują się do niego - puder staje się niewidzialny.
Cząsteczki pudru trwale łączą się ze skórą wydłużając jego działanie aż do 8 godzin.

Cena: 29,90 zł / 7 g

świetnie wygładza

W sumie nie mam do niego większych zastrzeżeń, właściwie żadnych zastrzeżeń, ale że miałam ciut za ciemny odcień trudno mi ocenić go w 100% obiektywnie. W sumie kolorek ten - 201 - ładny ciepły beż, był dla mnie dobry tylko wtedy, gdy byłam opalona, ale że w sumie specjalnie się nie opalałam i moja cera szybko wróciła do naturalności, czyli bladości :D to nie miałam okazji przetestować go na mokro. Ale na sucho sprawował się jak trzeba - twarz była gładka (wręcz bardzo gładka :ehem:) i matowa. A że odcień był ciemniejszy, to świetnie się sprawdzał do wyrównywania różnicy między chcąc nie chcąc bardziej opalonym ciałem i bledszą twarzą (ach, te filtry ;) ) Poza tym faktycznie nie było go ani widać ani czuć na twarzy, nie wysuszał też mojej skłonnej do wysuszania cery. Co do krycia - trudno wymagać od pudru, żeby krył wszelkie niedoskonałości, ale ten akurat wspomagał działanie kryjące podkładu czy korektora i sam też co nieco ukrywał.
Dodam jeszcze tylko, że jakoś nie do końca przemawiają za mną różnego rodzaju puszki i gąbeczki i dlatego najczęściej z przyzwyczajenia nakładałam go pędzlem - tak jest delikatniej wg mnie, ale załączoną gąbeczkę też wypróbowałam i zdaje egzamin. Podobało mi się w nim również opakowanie z dużym lusterkiem.
Czy go kupię? Powiem tak - jeśli tylko zajdzie potrzeba posiadania pudru prasowanego, to wezmę go pod uwagę, tylko tym razem wybiorę jaśniejszy odcień.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego, ale że rzadko mi się przydawał ten odcień, to powędrował na Targowisko

i tak i nie

niegłupi:) troche matuje (ale nic specjalnego:tak na ok.3 h). nie kryje, ale jest niewidowczny na twarzy. miałam problem z dobraniem odcienia. fajne pudełko, bardzo solidne:nawet po upadku nadal się tzryma. brakuje mi większego matu. dobre dla osób z cerą normalną, bez plamek i przebarwień. wydajny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 0,5 op przez 3 miesiące

dodane 06.06.06: odejmuje jedną gwiazdke. jakoś sie popsuł ten mój puder. na początku, owszem i znośny, ale dopasowuje sie tak idealnie, że go nie ma... szybko schodzi z buzi, jest bardzo nietrwały. szkoda kasy....

blleeeeee

Kupilam ten produkt jako "rzekomo" podklad w kompakcie..tak przynjmniejn powiedziala mi sprzedawczyni..Szczerzee mowiac myslalam,ze ma bardziej kremowa konsystencje..wprawdzie mozna go ponoc uzywac na mokro,ale to juz wogole jest porazka..Ja zakupilam kolorek naturalny (bardzo "bogata" gama 3 kolorow:/) ktory i tak jest strasznie ciemny!!!!Nie mowiac juz o tym,gdy zrobi sie go na mokro..wygladalam jak marchewka:) Opakowanie moze i jest eleganckie,ale to lusterko,to poprostu jakis koszmar!!!:((( widac w nim kazda najmniejsza niedoskonalosc naszej skory,poprostu wszystko..az odechciewa sie w nie patrzec:/ no i ta cena...Jezeli chodzi o matowanie,to ja wiem..hmmm..tak sobie z tym..w malym stopniu kryjacy.
ogolnie jestem na nie..zawiodlam sie..

polecam

Moje uwagi:
- potrzebowałam puderku do poprawek w ciągu dnia i zależało mi na niewielkich rozmiarów opakowaniu z lusterkiem; puderniczka jest śliczna-z wielkim lusterkiem i solidnym zamknięciem;
- puder jest super drobniutki więc o mące na twarzy nie ma mowy ; ślicznie stapia się z cerą-kupiłam odcień nr 300-taki średni beżyk..raczej do lekko opalonej cery-i z koloru jestem bardzo zadowolona;
- mam suchą buźkę więc trudno mi oceniać efekt matujący tego kosmetyku..
- puder , zgodnie z obietnicą producenta, genialnie radzi sobie z rozszerzonymi porami i niewielkimi przebarwieniami skóry-ujednolicanie kolorytu twarzy oceniam na 5

Ogólnie jestem z zakupu zadowolona, choć ta niska cena nie do końca jest taka niska...bo pudru jest niewiele w opakowaniu Ale jak na razie-po 2 tyg. użytkowania..to jedyny zauważony przeze mnie minus.