Natural Fit, Podkład i puder 2w1

Natural Fit, Podkład i puder 2w1

Innowacyjny produkt oparty na zaawansowanej technologii oraz dogłębnej wiedzy o naturze kobiecej cery.
Łączy w sobie kryjące cechy podkładu i matujące wykończenie pudru. Pokrywa niedoskonałości skóry, minimalizuje zmarszczki i pory. Daje uczucie lekkości na twarzy i chroni skórę przed wysuszeniem. Pochłania nadmiar sebum. Można stosować na mokro i sucho.
Technologia STAY TRUE: "Inteligentne" pigmenty Stay True rozpoznają naturalny odcień karnacji i doskonale dopasowują się do niego - puder staje się niewidzialny.
Cząsteczki pudru trwale łączą się ze skórą wydłużając jego działanie aż do 8 godzin.

Cena: 29,90 zł / 7 g

Nie polecam.

W moim przypadku strasznie zatykał pory i powodował w ten sposób wypryski. Po za tym szybko wracał efekt świecenia się skóry co nie wyglądało za ładnie. Dodatkowo trudno było mi go nałożyć.
Miałam najjaśniejszy odcień z wszystkich mozliwych, ale i tak był dka mnie za ciemny.

genialny

ZAZWYCZAJ PRODUKTY 2 LUB 3 W 1 MAJĄ WSZYSTKIE WADY POSZCZEGÓLNYCH KOSMETYKÓW ALE ŻADNEJ ZALETY, W TYM WYPADKU JEST INACZEJ. w moim przypadku oceniam kolor 300- najciemniejszy.

PLUSY:

- optymalny, naturalny kolor, lekko opalony, nie wpada w brzoskwinię ani pomarańcz, nie ma też w sobie nic z różowej świnki, czego nie znoszę,

- bardzo praktyczny, na bezludnej wyspie jest w stanie zastąpić nie tylko podkład i puder ale i korektor,

- ładnie kryje, naturalnie wtapia się w skórę, nie pozostaje na jej powierzchni tworząc maskę i "papkę"na twarzy

- idealnie wyrównuje koloryt,

- nie zapycha co jest częstą wada kompaktów,

- gąbka z zestawu idealnie się sprawdza, nie kruszy się i dobrze nanosi podkład na twarz,

- u mnie najlepszy efekt daje nakładanie podkładu na twarz sztywnym ale małym pędzlem do podkładu, można go wtedy dokładnie wetrzeć w twarz tak by był niewidoczny,

- ładne opakowanie to zawsze plus,

MINUSY:

- bardzo szybko się świeci, i błysk szybko postępuje, jednak jedno pudrowanie sypkim pudrem załatwia sprawę.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Za tą cenę???

Cena aż nijak nie ma się do zawartości. To żaden 2w1, na mokro rozprowadza się okropnie! na sucho jakoś tako, ale źle leży na twarzy, zbiera się w porach, trzeba go baaardzo często poprawiać. W sumie nadaje gładkość buzi, ale co z tego, jak ta gładkość trzyma sie około 20 minut :( Bardzo lubię podkład Astor Mattitude, ale ten puder to kompletne fiasko firmy

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Używam jako lusterka

Nie wiem do końca, dla kogo jest przeznaczony ten produkt. Ani nie matuje, ani nie utrwala podkładu, sam nie kryje, jest nietrwały, przesusza skórę. Nosze go przy sobie ze względu na lusterko i tylko w takim charakterze używam. Ale lusterka można znaleźć tańsze i ładniejsze:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

paskudny

Jak dla mnie ma on same wady.
- zbyt ciemny
- nie ma dużej palety odcieni
- wybrałam najjaśniejszy odcień, który i tak był zbyt ciemny
- nietrwały
- byłam pomarańczowa po jego użyciu
- cena nie odpowiada jakości
- często trzeba poprawiać makijaż

Matuje, ale nie na długo.

Kupiłam ten puder do wykończenia makijażu. Mam problemy z cerą mieszaną. Służy mi on więc tylko do przypudrowywania kłopotliwej strefy T. I przyznaję, matuje, niestety nie na długo. Już po 2-3 godzinach muszę robić poprawki, bo skrzydełka mojego nosa się świecą. I muszę przyznać, że jest problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. Niestety mam troszkę za ciemny :(.
Ostatecznie jednak uważam, że ten kosmetyk jest dobry. Podoba mi się opakowanie. Ma praktyczne lusterko i milutką gąbeczkę. Lepiej chyba sprawowałby się przy skórze normalnej. Może po prostu nie do mojego typu cery?

Porażka

najgorszy puder jaki miałam, zdecydowanie nie polecam, trudno dobrać kolor, bardzo niewydajny, po nałożeniu nieprzyjemne uczucie ciężkości. Jak dla mnie to podkład najniższej kategorii, jeżeli chodzi o stosowanie na mokro to chyba jakiś żart.
PO tej cenie można spodziewać się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:pół roku

Lipa raczej

Kupiłam najjaśniejszy odcień a i tak okazał się za ciemny. Zostawiał na twarzy smugi. Bardzo mało wydajny, skończył mi się po 2 miesiąch a stosowałam go tylko do wykończenia. Ogólnie porażka? Plusy...?Yyyy... opakowanie?

Używam tego produktu od: miałam go przez 2 misiące, od kwietnia

Trochę żal pieniędzy...

Kosmetyk niby nie najdroższy, jednak spodziewałam się po nim czegoś więcej.
(-) Po pierwsze odcień, sprawdziłam na testerze, jednak w rezultacie jest zbyt ciemny do mojej karnacji.
(-) Gąbka beznadziejna, nie można nałożyć nią pudru nie pozostawiając na buzi smug
(+) Odcień wygląda naturalnie jeśli do jego aplikacji użyć pędzla (nawet odrobinę za ciemny odcień zaczyna wyglądać naturalnie)
(+) Poręczne opakowanie z lusterkiem
(+) Puder bardzo dobrze matuje i pokrywa
(+) Rewelacyjnie wygląda w sztucznym oświetleniu
(+) Jest wydajny

Niestety różnica między testerem a pudrem w rzeczywistości i aplikator, który nie spełnia swojej funkcji sprawia, że nie kupię tego kosmetyku ponownie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania przy codziennym używaniu

mógłby być lepszy

Puder ok, twarz wygląda po nim ładnie jeśli nie przesadzi się z ilością, mam bardzo tłustą cere a on ładnie ją matowił, niestety nie na długo, po ok 2 godzinach trzeba było wykonać poprawki. Plusem jest to że praktycznie nie widać go na buzi po nałożeniu, jest gładka, miła w dotyku. Jednak za tą cene to nawet ok, przy czym nie należy sugerować sie opisem na opakowaniu- to nie jest żadne dwa w jednym- zwykły puder, na dodatek w opakowaniu jest go tak mało, dosłownie tyle co kot napłakał. Baaardzo niewydajny, już po tygodniu codziennego, intensywnego użytkowania widziałam dno opakowania... Apropo- podoba mi sie klasyczny, elegancki wzór puderniczki, mam sentyment :-). Znalazam jednak coś o wiele lepszego- kompakt max factor, więc chyba nie wróce do astora.Używam tego produktu od: hmmm...trudno powiedzieć

Podklad?Co za herezje!

Dobra,zacznijmy od tego,ze nie wiem jak Wy,ale stosowanie tego jako podkladu mija się z celem,bo to jest najzwyklejszy puder prasowany i nikt,nikt mi po prostu nie wmowi,ze to jest podklad w kompakcie.

Ujme to tak,bardzo,ale to bardzo lubie ten puder,moze dlatego,ze to był moj pierwszy zakup pudrzany i mam do niego sentyment.
Matuje,ale jest to plaski mat i łatwo o efekt maski.Światny na scenę,tańczylam w nim na występach i turniejach,dobry to poprawek,wygodne pudełko etc.Nie wiem jak inne pudry,ale moje dość szybko łapały wilgoć i zmienialy lekko konsystencje.
Jest niewydajny,przy codziennym stosowaniu w przeciagu miesiąca dojrzymy dna.

Chciałabym się oduczyc jego uzywania i znaleźć sobie wreszcie coś co będzie lepiej matowilo moją mieszaną cerę,ale narazie ciągle wracam do niego.
Nie wiem jak można tego używac jako podklad,skoro on nawet roli pudru nie spelnia w stu procentach ;D

Używam tego produktu od:2 lata z przerwami

zawiodłam się.

plusy:
+miła konsystencja
+delikatny zapach
+trwałe PUDEŁKO
+dobry odcień dobrze współgrający z moim podkładem
+matuje wspaniale
minusy:
-mało pokrywa
-nie różni się od innych, tańszych produktów
-mało wydajny, po 2 tygodniach (raz dziennie używany) już widać dno
-poprawki 3 razy dziennie
-gąbka do kitu.
-niby można używać na mokro co wzmacnia efekt- ja nie widzę efektu.

Ilość zużytych opakowań: zaraz 1