Pędzel karkowy gruby

Pędzel karkowy gruby

Pojemność 1 szt

Pędzel do karku i dekoltu. Jest wykonany z dobrej jakości miękkiego włosia. Bardzo elegancki. Wysokość pędzla 9cm, średnica 6cm.

ŚWIETNY

PĘDZEL jest rewelacyjny, polecam !!! Bardzo dobrze się rozprowadza puder w kamieniu, ładni można nim nałożyć odcień na cały dekolt i ramiona, po prostu rewelacja. Włosie jest extra.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

dobry :)

Pędzel karkowy firmy Top Choice jest używany przeze mnie do pudru :p i w tej roli sprawdza się dość dobrze , mocno zbity z każdym myciem niestety jest nieco mniej delikatny dla skóry , kiedy go kupiłam był idealny ale po czasie okazało się że włosie nie jest tak dobre jak się wydawało że jest ;)) polecam go osobom które nie chcą bądź też nie mają kasy na coś lepszego , ja osobiście chyba już wyrosłam z pędzelków drugiej kategorii ale kto wie.. może jeszcze go kupię (kupiłam go raz jeszcze - rozczarowana pędzlem za stówę ) :)
Używam tego produktu od:miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

ok

Kupiłam niedawno ten pędzel zasugerowana ceną i wielkością pędzla. Lubię duże pędzle do pudru czy różu.

Ogólnie nie mam zastrzezeń, póki co włoski nie wypadają. pędzel jest miły i ma miękkie włoski. Fajnie nakłada puder sypki czy w kamieniu. Ładnie się rozprowadza.Polecam osobom niewymagającym:)

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Cellulit adipocyty

ulubiony, mimo wszystko ;)

To mój ulubiony pędzel.
Jest bardzo gęsty, świetnie nakłada się nim puder, róż, brązer.
Nie zmienia kształtu po myciu, jest tak samo miękki.
Dodatkowo jest tani.
Jedynym minusem jest wypadanie włosków i za to odjęłam jedną gwiazdkę, ale nie zmienia to faktu, że to najlepszy pędzel jaki miałam do tej pory.

Używam tego produktu od:tygodnia

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy pędzel do pudru jaki miałam. Jest miękki, trwały, odpowiednio szeroki i zarazem elegancki. Służy do pudrowania twarzy i ciała. Wielokrotnie już go czyściłam i nie zmienił swojego kształtu a włoski nie połamały się. Jestem bardzo zadowolona z zakupu (zapłaciłam 15 zł), zasugerowałam cenę 17 bo widziałam go w cenach 15-19 zł.