Miraculum, Pani Walewska, Krem nawilżający (stara wersja)

Miraculum, Pani Walewska, Krem nawilżający (stara wersja)

Delikatna emulsja o działaniu nawilżającym, przeznaczona do pielęgnacji skóry dojrzałej, suchej i normalnej. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry. Zawarte w kremie składniki aktywne błyskawicznie wnikają w głąb skóry, pobudzając jej naturalne mechanizmy nawilżające. Preparat idealnie wygładza, ujędrnia i wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu. Delikatnie natłuszcza, pozostawiając ochronny film, który nie dopuszcza do utraty wilgotności. Krem minimalizuje uczucie szorstkości i napięcia naskórka

Cena: ok 13 zł / 50 ml

na obecną chwilę - najlepszy

Zużywam już trzecie opakowanie tego kremu i na obecną chwilę (i pogodę) jest to mój Nr 1. Odpowiada mi w nim wszystko - działanie, opakowanie, zapach, cena. Ale po kolei.
Krem ma dość niespotykaną konsystencję - nie do końca kremową ale lekko wodnistą, która świetnie "ślizga się" po skórze. Jest bardzo wydajny, mała ilość doskonale pokryje dużą powierzchnię. Używam go na dzień i jestem zadowolona z jego szybkiego wchłaniania się - u mnie praktycznie do matu (skóra mieszana), zostaje jedyny taki zdrowy "glow". Nakładam na ten krem podkład mineralny (sypki) i bez żadnego utrwalacza makijaż wytrzymuje cały dzień (jedynie drobne poprawki pudrem).
Krem bardzo dobrze nawilża, daje radę nawet teraz, mocno zimową porą. Skóra jest gładka, bez suchych skórek. Co więcej - napięta, jędrna, o zmniejszonych porach. Odkąd stosuję ten krem nie mam żadnych wyskakujących niedoskonałości - po prostu gładka skóra o ładnym kolorycie.
Nie przeszkadza mi jego zapach, co więcej - lubię tego typu aromaty więc jestem zadowolona. Również podoba mi się opakowanie, w stylu retro, ładne, nie ustępuje wielu kosmetykom z wyższej półki. Wygląda bardzo stylowo. Nie mam problemów z wydobywaniem kremu z opakowania - dzięki swojej konsystencji ładnie spływa po ściankach na samo dno więc używanie jest komfortowe.
Na razie nie planuję zmiany kremu ponieważ ten zaspokaja wszystkie potrzeby mojej skóry, jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: trzecie w użytkowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[596910].usefull || 0 }}% pomocna.

znakomity

38 lat, cera mieszana
Świetny krem- naprawdę nawilża, a jak cos dobrze nawilża, to działa przeciwzmarszczkowo. No i skład fantastyczny:liposomy, kwas hialuronowy. Dla mnie bomba. Nietypowa konsystencja, przy nakładaniu jakby wodnisty, a za chwilę czuć gęstość. Odejmuję pół gwiazdki za koszmarny słoiczek i za brak filtrów w jakimś podstawowym stopniu. Niestety przeczytałam, że liposomów nie wolno stale stosować, więc zużyłam słoiczek we wrześniu, październiku, potem w grudniu przeciwzmarszkowy z tej samej przerwy i robię przerwę- używam czerwonej serii z peptydami.

Używam tego produktu od: wrzesień, październik 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[593862].usefull || 0 }}% pomocna.

w zasadzie można wypróbować

Fajny kremik nawilżający:)
Ma taki plus, że jest kosmetykiem polskim- to zawsze mnie interesuje. Kolejny plus, polegający na tym, że jest to krem faktycznie nawilżający, to prawda, zważywszy, że efekt jest zauważalny, w dodatku utrzymuje się na dłużej:)

Dla mnie jest zdecydowanie lepszy aniżeli osławiony krem różany na noc, również Miraculum.

Konsystencja kremu jest niesłychanie miła, kosmetyk łatwo się wchłania. Ja używam go na noc, czasem na dzień pod filtry.

Co więcej, krem nałożony grubszą warstwą na około 15-20 min. świetnie spełnia się w roli maseczki nawilżającej:)

Krem na w składzie kwas hialuronowy, nie ulega wątpliwości, nawilżenie jest duże. Inna obserwacja- lekkie rozszerzenie naczynek krwionośnych na policzkach, co u mnie występuje tylko z rzadka, właśnie po kwasie hialuronowym w kosmetykach.

Dla mnie ogromną wadą tej linii jest zapach, który mi się nie podoba, drażni mnie i wkurza- papierosy i konwalie czy coś takiego, brrr...
Komu zapach nie przeszkadza, można wypróbować, krem wart 5-ciu * ale nie mogę znieść zapachu.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[580189].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Parafinowy koszmarek!

Po krem (także w wersji przeciwzmarszczkowej na dzień i na noc) sięgnęłam zachęcona opiniami na Wizażu - szukałam tańszej alternatywy dla Cure Solutions YR...
Przy zakupie, dał mi do myślenia skład - parafina na drugim miejscu(!), ale liczyłam (naiwnie), że nie będzie to miało negatywnych konsekwencji dla mojej cery...
Po początkowym (2-tygodniowym) zachwycie - gładsza cera, dobrze nawilżona, nastąpił poważny kryzys - krem skutecznie pozapychał mi pory - walczę teraz z wysypem zaskórników i krostek! Na zmarszczki nie zwracam już uwagi, byle pozbyć się tych wykwitów!!! Back to teenage ;)

Nie polecam, skład nie jest przyjazny dla cery, a początkowa poprawa jest złudna i krótka.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[578169].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC za grosze

Mam tłustą cerę z tendencją do zapychania jednak ten kremik jest dla niej idealny. Pomijając zapach który do moich ulubionych nie należy krem spisuje się świetnie stosuje go tylko na noc a buzia rano jest jak milion dolarów :) dla niego zrezygnowałam z clarinsa a przepasc cenowa ogromna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574734].usefull || 0 }}% pomocna.

u mnie się sprawdził. W tej kategorii cenowej - 5 gwiazdek

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na Wizażu, normalnie nie zwróciłabym uwagi na krem p. Walewskiej ;)

Wahałam się między wersją nawilżającą, a przeciwzmarszczkową - ostatecznie wybrałam pierwszą jako że moja skóra jest wciąż młoda (25 lat).

Opakowanie mi się nie podoba - jest nieporęczne i brzydkie, aczkolwiek na plus, że zrobiono je z ciężkiego szkła, jakoś wolę taki materiał od cieniusieńkiego plastiku. Zakrętka też porządnie trzyma, a sam krem dzięki "nóżce" nie stacza mi się z półki jak czasem inne kremy. Świadomie zaczynam od narzekania na opakowanie, bo jest to właściwie jedyny minus jaki dostrzegam w tym produkcie :)

Krem w słoiczku jest gęsty, zbity, ale w kontakcie ze skórą zmienia się. Bardzo fajnie rozsmarowuje się po skórze, tak z lekkim poślizgiem - można wykonać delikatny masaż, bo świetnie się dzięki temu wchłania. Wystarczy mała ilość, chociaż ja najczęściej nakładam sporo kremiku, bo mojej skórze bardzo służy.

Zapach taki sobie, dość intensywny, chyba klasyczny dla p. Walewskiej. Osobiście na początku nie spodobał mi się, ale teraz nawet go lubię - dobrze mi się kojarzy.

Teoretycznie jest to krem na dzień, natomiast ja używam go na noc, bo przy mojej skórze (mieszana) i ilości jaką stosuję trzeba chwilę odczekać zanim krem się wchłonie. Na początku zostawia leciutką, tłustawą warstewkę, po czym wchłania się (przynajmniej u mnie) do matu). Skóra od razu jest bardziej miękka i sprężysta.

Krem sprawia, że moja skóra jest dobrze nawilżona, uporczywa zmarszczka na czole oraz dwie linie idące od ust do nosa znikają po wieczornym wmasowaniu kremu. Jeżeli ktoś spodziewa się działania przeciwzmarszczkowego, to jednak ostrzegam: krem nie usunie prawdziwych zmarszczek, działa tylko na te, które są wynikiem przesuszenia skóry.

Najważniejsza rzecz: NIE ZAPYCHA, mimo swojej dość bogatej konsystencji. Bez obaw stosuję go obficie i nie zdarzyło się, żeby spowodował jakiś spektakularny wysyp pryszczy, a skórę mam bardzo problematyczną. Podoba mi się też to, że moje oczy go tolerują i nie budzę się z opuchniętymi powiekami, jak ma to miejsce przy większości kremów. Nie zauważyłam też pogorszenia kolorytu skóry, wręcz przeciwnie - skóra wydaje się ujednolicona, jakby mocniejsza, nie czerwieni się tak bardzo na mrozie.

Używam na zmianę z kremem FlosLek Happy Per Aqua na dzień. Po FlosLek sięgam, gdy mam ochotę na lżejszy, mniej bogaty i nawilżający kremik, natomiast p. Walewska zawsze wtedy, gdy chcę zaserwować skórze porządną dawkę nawilżenia (czyli teraz, na zimę i sezon grzewczy jak znalazł).

Myślę, że to fajny krem na noc do każdego rodzaju skóry, na dzień ewentualnie do suchej lub normalnej, dla mieszanej czy tłustej będzie za ciężki. Dużo zależy też od pory roku - latem chętniej sięgałam po FlosLek, teraz, gdy jest zimno i skóra potrzebuje odżywienia i czegoś bardziej treściwego p. Walewska jest niezastąpiona. Generalnie pod makijaż też się nadaje, tylko należy dać mu chwilę, jak w przypadku każdego chyba kremu nawilżającego.

Polecam przed wieczornym użyciem kremiku zrobić porządny peeling, kremu sobie nie żałować, a obudzimy się z miękką, wypoczętą i zadowoloną skórą.

Ach, zapomniałabym: krem kupiłam w Tesco (poza kremem nawilżającym na dzień są jeszcze trzy inne), dałam za niego zaledwie 10zł, także ze względu na działanie w stosunku do ceny z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek, bo krem sprawdza się u mnie lepiej niż te kilkukrotnie droższe. Jestem tak zadowolona z tego produktu, że planuję kiedyś zakupić inną wersję (np. przeciwzmarszczkową). Do tej także na pewno wrócę, właściwie krem ten w duecie z kremem FlosLek wyeliminował u mnie potrzebę eksperymentowania z kremami innych marek.

Wydajność bardzo dobra, słoiczek kupiłam dobre kilka miesięcy temu, zużyłam niecałe pół opakowania (oszczędne użycie raz na jakiś czas podczas ciepłych miesięcy + codziennie / co drugi dzień w sporych dawkach od około miesiąca).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego, będą kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[571905].usefull || 0 }}% pomocna.

czy ktoś mi może odpowiedzieć gdzie podziały się moje zmarszczki?!

Kupiłam miesiąc temu. Pisałam wcześniej recenzje, ale nie dotrzymałam terminu więc się zmyły, teraz powracam w dobrym stylu i daję od razu 5 gwiazdek.
Konsystencja: lekka, miła, wchłania się znakomicie, tak iż używam rano i wieczorem (po wieczornej aplikacji buzia jakby spod żelazka) .
Krem pamiętam jeszcze z dzieciństwa. Stał na toaletce siostry mojej babci, zawsze podobał mi się kształt i kolor słoiczka.
Działanie: kurcze, gdzie są zmarchy? Mam 25 lat ale zmarszczki mimiczne pojawiły się już na czole, pod oczami i przy nosie. Teraz prawie ich nie widać, są jakby wypchnięte (a już się zaczęłam martwić, że to już wiek średni) :D. Skóra napięta i rozświetlona, pozbyłam się podskórnych pryszczy i zaskórników, oraz bolących gul które mnie obsypały po kremach lirene na dzień i na noc, nie mogłam doleczyć skóry przez miesiąc, a tu już po kilku dniach, cudo, wszystko zaczęło się goić! Mogę powiedzieć, że krem wyrównuje koloryt, jest po prostu super.
Zapach: miły, taki klasyczny, pudrowy, kocham go
Opakowanie: nakrętka jeszcze nie pękła :) słoiczek śliczny.
Ogółem polecam bo warto!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[559307].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Stara dobra marka ;)
Konsystencja produktu jest dość zwięzła, ale krem łatwo rozprowadza się po skórze, nie jest „tępy”.
Już po tygodniu skóra wyraźnie się wygładza i uspokaja, znika uczucie napięcia.
Moje pierwsze zmarszczki mimiczne nadal siedzą na czole, ale ponieważ ogólny stan skóry się poprawił, stały się nieco mniej widoczne.
Jest to istotne dla posiadaczek wrażliwych i delikatnych cer, dla których sam krem nawilżający na noc to za mało i rano budzą się z mniej lub bardziej podrażnioną i wysuszoną twarzą.
Otóż ten krem skutecznie walczy z tymi wszystkimi problemami :)

Po miesiącu uzywania skora jest nawilzona, odzywiona, gładka i delikatna :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze część

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558521].usefull || 0 }}% pomocna.

Wygładził mi zmarszczki mimiczne !

Jestem bardzo mile zaskoczona :)
Krem wyraźnie wygładza skórę, koi podrażnienia i pomaga w leczeniu drobnych ranek, czy nawet wyprysków.
Ładnie ujednolica koloryt i całkiem nieźle nawilża :)
Jednak ważna sprawa to fakt że należy bardzo dokładnie oczyścić skórę przed aplikacją !
Musi być czyściutka bo krem ma konsystencję coś jakby krem nivea w granatowym pudełku, ten klasyczny, która nie ułatwia zadania ale trzeba starannie wklepać ,wmasować i będzie dobrze.

Nie jest to krem moim zdaniem dla tłustej cery tylko dla normalnej lub przesuszonej,ze zmarszczkami,suchymi skórkami itp

Ale najważniejsze w nim jest to że wygładził mi zmarszczki mimiczne które miałam w okolicach oczu,na czole i na szyi !!!
Wypełniły się i są niemal niewidoczne :jupi:

Zapach mi nie przeszkadzał a słoik fajny ,oryginalny,niepowtarzalny.
A cena śmieszna jak na tak wydajny i dobrze działający krem :)

Stąd tez moja wysoka ocena :)

Ilość zużytych opakowań: około 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[552560].usefull || 0 }}% pomocna.

pozytywnie zaskoczona

Bardzo dobry krem w niepozornej cenie.
Nadaje się do skóry mieszanej, nie pozostawia uczucia ściągnięcia ani przesuszenia. Ma fajną, zwartą, lekko puszystą konsystencję. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Pozostawia na twarzy delikatny film, ale mi to nie przeszkadza. Ma ładny, subtelny zapach. Nie podrażnia ani nie uczula. Jest wydajny. Nie widać większych efektów przeciwzmarszczkowych, choć może jestem przewrażliwiona na tym punkcie.
Minusem jest dla mnie trochę tandetne opakowanie. Szklany słoiczek jeszcze ujdzie, jednak plastikowa nakrętka jest okropna, mam wrażenie, że lada moment pęknie. Nie obniżę jednak z tego powodu oceny. Jestem zadowolona. Nie daję jednak pięciu gwiazdek, bo cały czas czekam na krem, który mnie zachwyci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545779].usefull || 0 }}% pomocna.