Vichy, Podexine, Reconditioning Care for Dry Feet (Odżywczy krem regenerujący do suchych stóp)

Zawiera odbudowujące ceramidy. Nie pozostawia tłustej warstwy. Głęboko odżywia skórę przez 24 godziny. Uelastycznia skórę aby zminimalizować ryzyko pękania. Zgrubienia, pęknięcia: skórze stóp brakuje lipidów. Odbudowujące ceramidy zostały wybrane ze względu na swoje właściwości odżywcze i biopowinowactwo do substancji wypełniających przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu błyskawicznie stapiają sie z nimi, bezpośrednio po nałożeniu preparatu. Praparat o natychmiastowym działaniu utrzymującym sie przez 24 godziny. Zapewnia miękką i aksamitna skórę w dotyku.

KWC!

Obok Lipikaru do stóp do jedyny mój KWC "stopowy":)

PLUSY:
- Świetnie się wchłania, jest taki "tępy", a nie tłusty
- cudownie naprawia stopy!
- bardzo wydajny
- lubię zapach (delikatny)

MINUSY:
- cena - jednak 30zł za krem do stóp to dużo..

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo dobry

Stopy pielęgnuję regularnie więc nie mam z nimi specjalnych problemów. Kremu Vichy używam średnio co drugi dzień na noc, bardzo szybko się wchłania. Rano skóra stóp jest gładka i nawilżona, nie przesusza się. Na plus zaliczam też delikatny zapach i gęstą konsystencja- jest przez to bardziej wydajny niż większość tanich kremów, które używałam. ciężko wycisnąć końcówkę z opakowania - najlepiej rozciąć tubkę. Polecam również wersję dla pękających pięt - szczególnie dla zniszczonej skóry.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1+ kilka próbek

Kiepski

Darze firme Vichy zaufaniem, dlatego zdecydowalam sie kupic krem w ciemno, bez zagladania na KWC..
Mam suche stopy, nie popekane, dlatego nie wymagalam od tego kremu wiecej niz porzadnego nawilzenia:

Plusy:
- dobrze sie wchlania, kazda nalozona ilosc szybko znika i nie slizgam sie po podlodze

Minusy:
- nie nawilza, stopy mam nadal suche
- cena ma sie nijak do jakosci
- opakowanie - pod koniec opakowania nie moglam sobie poradzic z wycisnieciem kremu. Po rozcieciu tubki okazalo sie, ze jest go tam jeszcze calkiem sporo, tylko nie dal sie wycisnac..

Nie jestem zadowolona, z moimi pietami nie zrobil absolutnie nic. Ani im nie pomogl, ani nie zaszkodzil.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy, nieregularnie

Cellulit mity

Dobry, ale nie za tą cenę

Krem dobry: łatwe wchłanianie, nie jest zbyt tłusty choć ma gęstą konsystencję, z tego co pamiętam bezzzapachowy. Minusy: krem o podobnych wlaściwościach można kupić za 15 zł, więc po co wydawać 36? Ja nie wydam. Do tego niestety nie byłzbyt wydajny, nie wytrzymał nawet miesiąca.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

efekt jest

Na moje dramatycznie wysuszone i spękne pięty zadziałał pozytywnie,
zapach mi nie przeszkadza, braku wydajności nie stwierdziłam,
natomiast cena mnie zniechęca - są tańsze kremy działające podobnie, ale że nie cenę tu komentujemy tylko efekt, więc krem polecam tym, które nie muszą patrzeć na ceny :)

znam tańsze i lepsze

kupiłam po próbce. próbka mi przypadła do gustu, chociaż miałam wtedy też próbkę innego kremu do stóp i zastanawiam się, czy ten pozytywny efekt nie był spóźnionym efektem tego drugiego kremu... ponieważ:

- stosuję regularnie już od hohoho i poprawy nie widzę. mam po prostu suche pięty, nie jakieś popękane, więc ogólnie krem powinien sobie z tym poradzić. ale jakoś kiepsko mu to wychodzi...
- jak posmaruję na noc po zastosowaniu pumeksu w kąpieli, na drugi dzień mam wrażenie jeszcze bardziej suchych stóp. tutaj radził sobie lepiej zwykły drogeryjny krem zmiękczający. oczywiście też tańszy.

nie kupię go ponownie, mi nie służy. ale ma przyjemny zapach i bezpośrednio po posmarowaniu skóra na stopach nie jest taka zła. do normalnych, ładnych stóp pewnie by się nadał. ale nie do suchych...

Ilość zużytych opakowań: 1 (cena mniej razi, bo krem wydajny)

rewelacja na suche i spekane

Ten kosmetyk jest po prostu rewelacyjny. Moje stopy sa bardzo przesuszone. W lecie po kilkugodzinnym chodzeniu w klapkach moje stopy strasznie się przesyszały, a poduszeczki przy palcach odparzały i pękały. Ból nie do zniesienia a na tych spękaniach opiera się cały ciężar ciała. Po zastosowaniu tego specyfiku poczółam niemal natychmiastową ulgę, a po tygodniu mój naskórek się zregenerował całkowicie. Polecam dla osób z podobnymi problemami. Mi zdecydowanie pomógł.

Używam tego produktu od:dwóch lat

dobry ale drogi

Dobry krem choc zadnych rewelacji nie stwierdzam;)
Ma fajną konsystencje-dobrze sie rozprowadza i szybko wcłania, ładnie pachnie. Delikatnie nawilża stopy, po kilku dniach rzeczywiscie sa bardziej miekkie. Jest dosc wydajny. Ale drogi. W sumie krem Avonu, który miałam byl porównywalny a 3 razy tanszy.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

bardzo dobry

bardzo dobry krem do stóp.fajnie sie wchłania, nawilża, i przyjemnie pachnie, polecam go do podstawowej pielegnacji stóp. A i do tego bardzo wydajny, Zreszta mam tez z tej serii krem do stóp przeciw nadmiernemu poceniu, który używam tylko latem i tez jest bardzo dobry-robi sie niczym talk na stopach.Polecam,polecam!!

Używam tego produktu od:roku

używałam zimą.

Kupiłam go ze sporą zniżką. Używałam tego kremu zimą, bo wtedy moje stopy potrzebują naprawdę dobrego odżywienia i zregenerowania. Ten krem im to zapewnił. Skutecznie nawilża, na długi czas a nie tylk owtedy kiedy jest na stopach. Wchłania się dosyć szybko, ale pozostawia na stopach delikatny film - ja lubię to uczucie i zupełnie mi nie przeszkadza.

Przeszkadza mi za to dosyć toporna konsystencja, ale da się go ładnie rozprowadzić. Lubię ten krem, pomimo jego ceny.

Zaznaczyłam opcję Nie wiem czy kupię ponownie, bo chciałabym przetestować jeszcze krem do stóp La Roche Posay, być może wtedy zmienię ocenę.

Używam tego produktu od: zimą
Ilość zużytych opakowań: 1 + kilka próbek

taki sobie

do firmy kosmetyków firmy Vichy mam stosunek ambiwalentny. Oczekiwania w stosunku do nich mam spore i niestety często mnie rozczarowują.
Ten krem nie jest totalnym rozczarowaniem. Jest doskonale przeciętny. Spełnione są obietnice producenta dotyczące zmiękczenia skóry stóp, natomiast nawilżenia brak. Smaruję nim stopu od około 3 tygodni i mogę stwierdzić, że stan stóp jest bez zarzutu. Miękka skóra, cotygodniowy pedicure zajmuje mi zdecydowanie mniej czasu, bo skóra na piętach mniej rogowacieje.
Wg mnie ten krem ma wybitnie niementolowy zapach (szkoda ze nie ma mentolu, bo lubię efekt chłodu na stopach po aplikacji-tu tego nie ma). Pachnie ziołowo, najbliżej mu wg mnie, do majeranku. Trzeba chwilkę pomasować stopy, żeby się wchłonął. Nie pozostawia lepkiej warstwy, za co ma dużego plusa.
Jednak wszystko to potrafią dać kremy za dużo mniejsze pieniądze. Podsumowując zwykły, poprawnie działający krem, zdecydowanie nie wart swojej ceny.

Edit: dodaję mu gwiazdkę po ponad 2 miesiącach stosowania, bynajmniej nie dlatego żebym stwierdziła, że go nie doceniałam jako kremu do stóp. Przełamałam się mentalnie, zaczęłam smarować nim dłonie na noc i jestem z efektów szalenie zadowolona. Skóra gładziutka, nawilżona i natłuszczona i nie jest to doraźny efekt ale długotrwałe działanie, które utrzymuje się nawet po umyciu rąk. Nie zostawia lepkiej warstwy, nie szczypie przy smarowaniu. Rozważam kupno kolejnej tubki i używanie go niezgodnie z przeznaczeniem :D

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Jakis zart...

Absolutnie nie kupie juz tego kremu!!!
Producent zapewnia natychmiastowe odzywienie i regeneracje suchych stop, ponadto: utrzymanie tego efektu przez 24 godziny....
Zarty....
Po pierwsze: co od razu moze zabic przy aplikacji tego kremu to wstretny zmurszalo - mentolowy odor!!!! Koszmar!!!
No nic z klamerka na nosie poswiecamy sie dla dobra naszych stop - przyswieca nam szczytny cel...
Niestety to poswiecenie nie jest warte tego co otrzymujemy...Krem strasznie tepo sie rozsmarowuje, ponadto przy dluzszym w masowywaniu - tworza sie okropne waleczki, stopy sa natluszczone (trzeba czekac z wlozeniem skarpet czy kapcioszkow...), nawilzenia - brak!!!! ....
Tylko jedno robi dobrze - wygladza...

Używam tego produktu od:nie uzywam juz!!
Ilość zużytych opakowań:zmeczylam pol opakowania...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!