Avon Naturals, Cacao & Lotus Flower, Conditioning Hand Cream (Pielęgnacyjny krem do rąk Kakao i kwiat lotosu)

Krem z kompleksem Bioseed - wyciągami z ziaren roślin o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych. Zmysłowy i euforyczny zapach.

Cena: 11,90zł/ 75ml

Śmierdział

Pamiętam pierwszą aplikację tego kremu, od razu odurzył mnie jego zapach, taki mocny smrodek. Ciężko było go używać, choć nawilżał dobrze. Minęło kilka ładnych miesięcy od zużycia ale do tej pory pamiętam ten zapach i niemiło go wspominam.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Kiepski

Kiedyś zamówiłam ten krem wraz z żelem pod prysznic z tej samej serii(kakao i kwiat lotosu). Spodziewałam się po tym kremie pielęgnacji, a tu nic. Skóra była szorstka i nie przyjemna w dotyku. Jedynym plusem był zapach i to, że krem szybko się wchłaniał.

Używam tego produktu od:2 lat

beznadzieja

skusiłam się na niego z dwóch powodów: bez kremu do rąk nie mogę żyć (mam suchą skórę) i uwielbiam kosmetyki o zapachu lotosu. no i zawód totalny.
co do nawilżania, to go w ogóle nie zauważyłam. dłonie stały się suche, potem szorstkie, aż mi naskórek pękał. nic więcej chyba nie muszę dodać, skoro to krem "nawilżający" dłonie
co do zapachu. kakao jest w ogóle nie wyczuwalne, a lotos jest najgorszą wersją tego zapachu, jaki kiedykolwiek znalazłam w jakimś kosmetyku...

Używam tego produktu od:już nie

WŁOSY lokówka objętość

porządny

oceniam tak samo jak inne naturalsy do rąk: świetne wchłanianie, szybkie; brak tłustego filmu po rozsmarowaniu. Zapach taki orzeźwiający choc nie z tych "zielonych". Działanie dla mhie wystarczajace i długotrwałe- wystarczy mi smarowanie raz, góra dwa razy dziennie.

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo porzadny!

Kremow do rak uzywam na tony, nie przywiazuje sie do nich, mam je w kazdej szufladzie i torebce. Ten ma przyjemna, gesta, ale nie toporna ani nie tlusta, konsystencje, szybko sie wchlania, zostawia przyjemna powloczke na dloniach. Na pewno jest bardziej odzywczy niz nawilzajacy, zaleczyl mi suche skorki i pieczenie dloni. Zapach genialny, bardzo mi sie podoba, choc faktycznie - kakao z nazwy to na pewno nie jest. Lotosu na zywo nie wachalam, wiec moze to lotos? Zapach bardzo mi sie podoba. Cena przystepna, wydajny srednio. Opakowanie zwykle. Dla osob z lekko przesuszonymi dlonmi idealny, dla dloni bardziej wymagajacych moze byc za slaby. Kolejny solidny krem do rak Avonu, choc nie wiem, czy kupie nastepny, bo jest jeszcze masa takich, ktorych nie wyprobowalam, a lubie nowosci.

Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

bardzo dobry

kremik kupiłam przez przypadek, ale zapach od razu mnie zachwycił.. konsystencja kremu również mi odpowiada, nie jest zbyt gęsta, ani zbyt wodnista. wchłania sie dość szybko, nie pozostawia warstwy na skórze.

Kakao?!? :)

Kakao, rzekomo w nucie zapachowej, jest dla mnie kompletnie niewyczuwalne. Lotos jak najbardziej. Całość urokliwa i aromatyczna. Swietnie się wchłania, zmysłowa konsystencja. Jestem uzalezniona :), choc nawilzenie jest przeciętne. Dla mnie najważniejsze jest to, ze nie lepi sie na łapkach, dzieki czemu mogę zawsze mieć go przy sobie i używać bez ograniczeń :)