Oliwka do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Oliwka do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Delikatna oliwka z witaminą F i wyciągiem z rumianku. Łagodnie oczyszcza i pielęgnuje wrażliwą skórę dzieci i niemowląt nie dopuszczając do jej wysuszenia. Regularnie stosowana zapobiega podrażnieniom i odparzeniom. Bardzo łatwo się wchłania nie pozostawiając uczucia nadmiernego natłuszczenia. Nie zawiera barwników i środków konserwujących. Nie plami bielizny.

cena: ok. 7 zł

Bardzo dobra

Oliwka ta spełnia swoje zadanie - skóra jest dobrze nawilżona. Do tego produkt można kupić za niewielkie pieniądze bo za ok. 5 zl. Czego chcieć więcej? Jest dość wodnista w konsystencji, co wg mnie jest zaletą, bo natychmiast się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Jedynie zapach z początku niezbyt mi się podobał - wydał mi się trochę zbyt intensywny jak na kosmetyk dla dzieci, ale szybko się przyzwyczaiłam.

Bardzo Fajna

Bardzo dobra i fajna oliwka, lepsza od aloesowej J&J i w dodatku tańsza. Dobrze pielęgnuje ciało, nie uczula, nadaje się do demakijażu oczu. Nie jest bardzo tłusta, więc nie lepi się tylko bardzo dobrze wchłania i ma odpowiednie opakowanie, więc używanie jej nie jest denerwującą czynnością, tak jak w przypadku J&J. Zdecydowanie polecam, tylko dlaczego ja nie mogę jej ostatnio nigdzie dostać?

ilość zużytych opakowań: chyba 3

bdb

Jak na oliwkę nietłusta, ale jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to "w sam raz". Nie brudzi, zapach całkiem przyjemny, nie uczula - czego chcieć więcej ?
Bardzo dobrze wchłania się, a skórka jest naprawdę gładziutka.
Dobra zarówno dla mnie, jak i dla dziecka.

Well 01

odpowiada mi

Bardzo przyjemna w użyciu, niedroga oliwka. Tak jak i innych, używam po kąpieli na lekko wilgotne ciało. Dobrze nawilża. Buteleczka ma niestandardowy kształt.