MK Signature, Cienie do powiek w kremie

MK Signature, Cienie do powiek w kremie

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Opalizujące cienie, dostępne w trzech odcieniach:

- Island Bronze

- Pink Frost

- Vanilla.

Jedwabista, kremowa konsystencja wodoodpornych cieni do dodaje oczom blasku.

Cena: 42 zł / 5 g

transparentny z drobinkami

mam swój cień właśnie z wymiany z Anahstasią, tak jak pisała cień na powiece całkowicie stapia się z jej kolorem i jest transparentny, mieni sie jednak feria drobinek, maleńkich iskierek, idealny do rozświetlania pod łukiem brwiowym, lub jesli chcemy zrobić makijaż oka bez mocnego koloru.
Cień nadaje sie na wieczorne wypady, dopiero z bliska pokazuje swój urok, z daleka nie jest widoczny, powieka pięknie się jednak mieni.
Nie ma problemu z nałożeniem cienia, konsystencja jest idealna, na bazie Lumene ich trwałośc też świetna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

*****

Śmiało mogę powiedzieć, że to jedne z najlepszych cieni w kremie jakich miałam okazję używać. Na głowę biją chociażby Les Tubes de L'Ete Diora. Jestem nimi absolutnie oczarowana i na razie pluję sobie w brodę, że nie oszczędziłam więcej pieniędzy i nie kupiłam pozostałych dwóch odcieni ;) Ale mądry Polak po szkodzie. Muszę cieszyć się tym co mam ;)
A mam odcień Vanilla. W opakowaniu wygląda on na krem wymieszany z mlecznym różem i bielą. Nałożony na powiekę wtapia się w jej koloryt właściwie w 100%, pozostawiajac po sobie jedynie morze skrzących, pobłyskujących na wszystkie strony drobinek. Ta transparentność mi absolutnie nie przeszkadza, gdyż szukałam cienia, który nadawałby się do nakładania do czerwonej pomadki, a Eyesicles Eye Color w pełni mnie satysfakcjonuje w tym zakresie. Lecz osoby, które liczą na intensywniejsze barwy mogą poczuć się zawiedzione. Szkoda zatem, że producent o transparentności cieni w ogóle w katalogu nie powiadamia.
Kosmetyk zamknięto w 5 ml miękkiej tubeczce. Ponieważ jest niesamowicie wydajny, już teraz wiem, że będę go zużywała latami ;) Wystarczy go odrobinka, aby w pełni pokryć całą powiekę. Ślicznie rozświetla oko, otwiera je. Do tego mocno wytuszowane rzęsy i hipnotyzujące spojrzenie gotowe ;)
Do jego niewątpliwych plusów muszę zaliczyć: szokująco długą trwałość (na bazie trzyma się jak wysokogatunkowe cienie pudrowe!), wodoodporność i jedwabiście kremową formułę.
Mam nadzieję, że za jakiś czas znowu pojawią się w katalogu, bo wiem, że pozostałe odcienie też chciałabym posiadać, przede wsztstkim ze względu na to, jakie cuda robią z powiekami ;)

Używam tego kosmetyku od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego