Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Mark, Plump It Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Avon, Mark, Plump It Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Szminka w sztyfcie, z kompleksem powiększającym 3D, wzbogacona kolagenem, retinolem i kofeiną. Optycznie powiększa usta, wygładza, nawilża i ujędrnia skórę warg. Daje satynowe wykończenie, poziom krycia: od lekkiego do pełnego. Zawarty w formule szminki kolagen stymuluje mikrokrążenie, optycznie powiększając usta i nadając im pełny kształt. Retinol wypełnia linię ust, nadając im młodzieńczą gładkość. Dzięki zawartości kofeiny, olejku jojoba i ekstraktu z granatu, usta stają się jędrne, elastyczne i intensywnie nawilżone.

Super!

+jestem bardzo pozytywnie zachwycona tą szminką, postanowiłam kupić sobie kilka produktów z nowej serii Avonu, szminka jest naprawdę super,
+wykończenie nie do podrobienia, nie matowe, ale też nie błyszczące, to takie połączenie,
+trwałość szminki zachwyca, można w niej nawet jeść,
+dobra cena,
+bardzo komfortowa w noszeniu, nie czuć jej,
+nie wysusza,
+bardzo dobrze się nią maluje,
+przyjemna w użytku, aż chce się po nią sięgać,
+dobrze się zmywa, dla mnie dziwne jest to, że w ogóle po kilku godzinach jest co zmywać, a przecież normalnie piję i jem w ciągu dnia,

-/+ pachnie tak o,

-opakowanie mi się akurat nie podoba, zbyt młodzieżowe, tandetne,
-kolory niestety nie odpowiadają tym w katalogu/na opakowaniu, mój nudziak okazał się różowy jak barbie

Super szminka, przy najbliższej możliwości zamówię kilka innych kolorów!

Bardzo fajna!

Kupiłam tą pomadkę nie zwracając uwagi na rzekome właściwości powiększające, bo nigdy w takowe nie wierzyłam :D
Pomadka daje fajny efekt - nie matowy, nie błyszczący, nie przyklejają się do niej włosy xP daje delikatne nawilżenie, ładnie kryje, jednak poprawiam ją w międzyczasie dla odnowienia nawilżenia.. Ładne odcienie i super opakowanie!

Niezła

Sama bym jej nie kupiła, ale dostałam do testu. Sprawdziła się, aczkolwiek myślałam, że kolor "berry bold" będzie bardziej chłodny i ciemniejszy. Jest jaskrawy i bardziej podchodzący pod czerwony nie burgund. Rozprowadza się dobrze, trzyma równie dobrze.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dla mnie super

Ta szminka jest bardzo niepozorna. Dobrze kryje, ma przyjemną, woskowo-kremową konsystencję. Zastanawiam się, czy faktycznie ma jakieś właściwości powiększające, bo chwilę po nałożeniu czuję lekkie mrowienie. Szminka daje radę z napojami i przekąskami, a podczas większego dania po prostu ładnie się zjada, bez plam i dziwnych dziur. Na plus, że nie wysusza. Na promocji można ją kupić już za 9,99.

Fajna szminka na co dzień i na wyjścia

Mam dwie szminki z tej serii w odcieniach; Rose Kisses i Berry Cute. Bardzo ładne intensywne kolory. Szminki są świetne, mają dobrą jakość i niską cenę.

Plusy;
- cudne kolorki
- dobra trwałość bez jedzenia i picia
- dobrze się rozprowadza, zakrywa wszystkie zakamarki ust
- fajne nowoczesne opakowanie
- nie wysusza
- nie rozmazuje się
- przyjemny zapach
Minusy;
- nie powiększa ust jak producent obiecuje

Warto wypróbować za taką cenę.

Jest ok

Posiadam tę szminkę w jednym z różowych kolorów. Dostałam ją jakiś czas temu - sama nie kupuję takich rzeczy. Niespecjalnie przepadam za produktami do ust ogólnie. Przyjęłam. I cóż. Używam! A to cud nad cudami! Nie wiem czy ma ona jakieś super własności powiększające. W sumie malując się staram się nieco powiększyć usta, zasłaniając tym samym małą dysproporcję między wielkością warg. Jednak w sumie zakochałam się w formule (prócz że w kolorze rzecz jasna). Szminka jest bardzo kremowa, przyjemnie i łatwo się z nią pracuje. Co dziwne nie rozmazuje się, nie ściera zbyt szybko. Ba, mam wrażenie że pozostaje na ustach dość długo i pozostawia na nich tak czy siak nieco pigmentu. Nienachalnie się zjada, można spokojnie chodzić w niej godziny nie martwiąc się o to że zostaniemy z samą tylko obramówką, konturem ust. Co jest faktem nawilża nieco. Nie podkreśla też suchości ust.

Plusy:
- mój róż, jest bardzo ładnym, wybielającym zęby kolorem (na marginesie)
- produkt zdecydowanie posiada właściwości nawilżające
- szminka ma lekką formułę, jedwabistą
- bardzo dobrze się nią pracuje
- nie podkreśla suchych skórek
- nie lepi się, nie klei ale tez nie zastyga na mat
- produkt jest dość trwały, zjada się w możliwie elegancki sposób
- dostępność

Minusy
- czy powiększa usta, sama nie wiem?
- możliwe że cena, zapewne istnieje dużo produktów o podobnych właściwościach - a w niskiej cenie
- obawiam się, że nie jest to produkt superwydajny

Po prostu dobra szminka, ale nie jest specjalnie powiększająca

Mam kilka odcieni z nowej linii Mark (osobiście nie widzę dużej różnicy w formule w porównaniu ze starszymi pomadkami Avonu): Cocoa Kisses (odcień nude), Mad for Mauve (brudny róż o zimnym odcieniu) i Truffle (ciemne bordo z domieszką brązu).

Formuła nie jest mocno kremowa ani "maślana", ale też nie jest tak sucha, żeby aplikacja była utrudniona. To coś pomiędzy bardzo kremowymi a bardziej tępymi pomadkami. Rozsmarowuje się dobrze, równomiernie. Kolor jest intensywny, ale nie tak, jak sugerowałby kolor sztyftu (oczywiście finalnie i tak wszystko zależy też od naturalnego odcienia naszych ust).
Wykończenie nie jest błyszczące, raczej jest to dyskretna satyna, za co plus, bo trochę bliżej jej do matowych pomadek niż takich z tandetnym, tłustym blaskiem. Na ustach wygląda elegancko, nie krzykliwie. Kolory są na tyle uniwersalne, że większość będzie pasować i nastolatce, i mamie nastolatki.

Deklarowane przez producenta powiększenie ust - za to odejmuję jedną gwiazdkę, bo nic takiego nie stwierdziłam. Oczywiście wiadomo, że taki kosmetyk nie zrobi nam nagle efektu Angeliny Jolie... ale większość tego rodzaju pomadek chociaż powiększa usta optycznie. Tutaj żaden efekt nie jest widoczny. Tak więc obietnice nie są spełnione nawet częściowo.

Nosi się komfortowo, nie wysusza.
Trwałość - trzyma się dobrze, typowo jak dla większości kremowych pomadek. Jak zwykle w takim przypadku, trochę lepiej z konturówką. Nie ma tendencji do rozlewania się poza kontur ust.

Opakowanie - w ogóle bardzo lubię nową szatę graficzną całej gamy Mark. Niebanalny, nowoczesny design opakowania, łatwo je znaleźć w kosmetyczce czy torebce dzięki charakterystycznym napisom. Przyjemnie je mieć :) Opakowanie jest funkcjonalne, zamyka się na klik, dzięki czemu można wierzyć, że nie otworzy się samo i nie zapapra nam podstępnie wnętrza torebki.

Jest to dobra, przyzwoita szminka, ładnie prezentująca się na ustach, ale bez efektu powiększenia. Mnie to wystarcza i mogę polecić tym z Was, które po prostu szukają ładnego koloru w dobrej formule pomadki i którym nie zależy na szumnie zapowiadanym "plump effect".