Skin Genius, Zestaw do domowej mikrodermabrazji

Skin Genius, Zestaw do domowej mikrodermabrazji

Aktywna kuracja wygładzająca. Zestaw do domowej mikrodermabrazji opracowany w laboratorium Eveline stanowi alternatywę dla profesjonalnego zabiegu. W swej nowatorskiej formule łączy profesjonalną skuteczność z łatwością stosowania. Zestaw składa się z dwóch preparatów, a zabieg przeprowadzany jest dwuetapowo:

*Etap 1: Peeling do mikrodermabrazji.

Delikatny w działaniu, głęboko oczyszczajacy peeling – dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanego kompleksu do mikrodermabrazji NewDerm® złuszcza wierzchnią warstwę naskórka, oczyszcza pory, wspomaga usuwanie sebum i zanieczyszczeń. Rozjaśnia plamy i przebarwienia, zmniejsza blizny potrądzikowe oraz wygładza zmarszczki. Odsłania odnowioną, odświeżoną, młodziej wyglądającą skórę. Doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie maksymalnej dawki aktywnych, regenerujacych składników zawartych w kremie kojąco- regenerującym.

*Etap 2: Kojąco - regenerujący krem po mikrodermabrazji Zawiera filtry UV. Bogaty w składniki odżywcze i wygładzające, dobrze wchłaniający się krem potęguje działanie peelingu - dzięki synergicznemu działaniu wzmacnia efekt zabiegu. Zawarte w składzie składniki aktywne nawilżają, wygładzają, ujędrniają i regenerują skórę. Matrixyl® - dzięki swemu wielokierunkowemu działaniu wyraźnie poprawia napięcie skóry oraz zmniejsza głębokość zmarszczek. Kombuchka ® wypełnia zmarszczki lipidami, wpływa na gładkość skóry, nadaje cerze zdrowy koloryt. Ekstrakt z białej herbaty o działaniu przeciwutleniającym dodatkowo wzmacnia, odstresowuje i ożywia skórę a kompleks witamin A+E+F, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Regularne stosowanie preparatów wyraźnie wygładza, uelastycznia oraz ujędrnia skórę. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób ze skórą suchą i wrażliwą. Zestaw wystarcza na około 35 zabiegów.

Cena: ok. 20zł / 2 x 75 ml

świetny

Świetny !!! Stosując ten preparat znikły moje potrądzikowe blizny, moja cera promieniała, było to na tyle widoczne że znajomi zaczęli chwalić moją cerą, wreszcie mogłam zrezygnować z tapety. Niestety już nigdzie nie można go dostać ;(Używam tego produktu od:2 lat

Do kitu

Mimo tego, że lubię kosmetyki Eveline, to ten mi nie przypadł do gustu. Nic specjalnego. Działa jak słaby peeling. Obok mikrodermabrazji to on nawet nie leżał. A na dodatek ten okropny zapach peelingu, który zostaje później na skórze. Zresztą krem kojąco-regenerujący nie pachnie lepiej, ani nie regeneruje mojej skóry, a najwyżej się do niej lepi.
Kiepski kosmetyk. Było mi szkoda wyrzucić 2xpół tubki, więc zrobiłam sobie mikrodermabrazję łydek :)

Używam tego produktu od: 1 rok

świetny ale już wycofany

Oczywiście wszystkie produkty które są świetne zostają wycofywane i kompletnie nie rozumiem dlaczego, ten zestaw też już wycofali i nigdzie nie można go dostać :((( a dla mnie był świetny! Znikły mi wszystkie przebarwienia i blizny potrądzikowe a skóra zrobiła się świeża i promienna, mogłam wreszcie zacząć chodzić bez podkładu.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

dzienny smoky eyes

znakomity

Już po pierwszym użyciu zauważyłam pozytywne rezultaty: skóra stała się gładsza i rozjaśniona. Używam go od kilku miesięcy i muszę przyznać, że moja skóra wygląda o wiele lepiej: pory są zwężone, cera gładka, skóra wygląda jakby młodziej. Kremik znakomicie się wchłania i nie zapycha porów, cudownie koi. Naprawdę polecam :)))

zwyczajny peeling

Dobry peeling, ale nic specjalnego. Dałabym jedną gwiazdkę więcej ,ale po nim sięgnęłam po produkt Bielendy za którym ten zestaw pozostaje daleko w tyle.
Po każddym użyciu wywoływał u mnie lekkie podrażnienie ,jakieś wypryski pozostające na skórze przez kilka dni.Skóra jednak zgodnie z obietnicą jest lekko wygładzona.

Używam tego produktu od:

niezły wygładzacz:)

Bardzo przyjemny z zastosowaniu, bo prosty i nieczasochłonny. Wystarczy poświęcić mu ok. 6 min. 2 razy w tygodniu, żeby osiągnąć miękką i wygładzoną skórę. Nie jest bardzo inwazyjny w znaczeniu mocny, bardzo łagodnie pielęgnuje skórę, ale są widoczne efekty w zmniejszeniu głębokości porów, a nawet w znacznym rozjaśnieniu przebarwień i lekkim spłyceniu pierwszych zmarszczek mimicznych. Dobrze oczyszcza, przez co ładnie ujednolica cerę i pozwala na dłuższą trwałość makijażu. Peeling zużyłam szybciej niż krem, mimo, że ten ostatni stosowałam nakładając na noc obficie jak maseczkę (oba kosmetyki są sprzedawane także indywidualnie). Cena i pojemność bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opak. peelingu+ prawie całe kremu

Naprawde warto!!!

Wedlug mnie super produkt:) Po trzech zastosowaniach widze już efekty, skóra zrobiła się gładsza, spłyciłysię blizny potrądzikowe i zauważyłam że pory stały sie jaśniejsze. Trzeba dodać że peeling jest delikatny, ja stosuje tylko na czoło, nos i brode bo mam pajączki na policzkach i tam spisuje się bdb, skora jest tylko lekko zaróżowiona. Krem regenerujący tez mi odpowiada, ładnie pachnie, dobrze się wchłania i nie mam po nim uczucia ściągnięcia skóry, co po oczyszczaniu twarzy często mi się zdarza. Polecam bo warto, produkt bdb za niska cena(dałam 23zl)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

mnie nie zachwycił

Robi dokładnie to co porządny peeling. Krem wygładzający według mnie nie nadaje się do twarzy - bardzo źle się wchłania, zostawia na twarzy tłustawy film, powstawanie zaskórników i nie rozumiem po co te perłowe drobinki? Dla rozświetlenia na chwilę, optycznego oszustwa używającej? ;) Przeciez wiadomo, że takie produkty stosuje się na noc. Może sam krem scierający i owszem, ale w zestaw traci poprzez nieudany krem. Po co więc przepłacać, wystarczy dobry i tańszy peeling.

Używam tego produktu od:1

bdb

Zestaw przetestowałam zimą.Na początku chcąc szybko uzyskać efekt stosowałam trochę częściej niż zaleca producent;)Uważam,że zestaw ten bardzo dobrze spałnia swoje zadanie:
-wygładza twarz
-bardzo dobrze oczyszcza
-nie podrażania.
Po dłuższym stosowaniu:
- w znacznym stopniu rozjaśnił moje przebarwienia
-zwęził pory.
Krem w zestawie jest dla mnie trochę za tłusty.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 zestaw

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu, dlugo sie zastanawialam nad kupnem ze wzgledu na cene:-)
Widoczne efekty po uzyciu sa nastepujace: zdecydowanie gleboko oczyszcza cere z zaskornikow, bardzo dobrze oczyszcza pory , cera po uzyciu jest gladka, idealnie oczyszczona, wyrownuje sie koloryt skory, usowa martwy naskorek. Skora po uzyciu staje sie na dosyc dlugo matowa. Jest wydajny(wg. producenta powinna starczyc na 35 zabiegow), dobrze sie naklada, ma ladny i przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego