Yves Rocher, Lavande Essentielle, Gel Glacé Anti - Fatigue (Rewitalizujący żel do stóp i ociężałych nóg) (stara wersja)

Żel na bazie olejku eterycznego z lawendy, wyciągów z kasztanowca i korzenia żeń-szeń oraz mentolu przynosi ulgę ociężałym nogom i zmęczonym stopom. Preparat poprawia mikrocyrkulację, obniża temperaturę skóry i tonizuje zapewniając nogom uczucie lekkości i świeżości. Ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne.

fajny

Często chodzę w szpilkach i po całym dniu ten żel jest tym czego potrzebują moje zmęczone nogi. Jest to dobry kosmetyk, który daje przyjemne uczucie świeżości i likwiduje "ciężkość". Często zapach lawendy nie pasuje do pewnych produktów, ale w tym przypadku jest świetnie dobrany. Ogromnym plusem jest możliwość nałożenia żelu na nogi nawet przez rajstopy - genialne rozwiązanie w czasie podróży lub długiej pracy. :) Żel nie jest drogi, a 100ml buteleczka (ładnie prezentuje się na szafce ;) ) starcza spokojnie na kilka miesięcy.

Minusik daję za to, że nie jest to produkt, który można kupić w dowolnej drogerii.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

mój jednyny

Ten żel to fantastyczny wynalazek;) Szczególnie sprawdza się latem gdy dużo chodzę i nogi są strasznie spuchnięte i ociężałe. Jedyny żel który chłodzi i to w tak przyjemny sposób. Wcześniej próbowałam różnych żeli to zmęczonych nóg i nic zero ulgi. Jest tak fajny że nawet mój chłopak "chłodzi" się nim w upalne dni;) Ważne jest też to że nie wysusza skóry i nie łuszczy się za jakiś czas po zastosowaniu. Można go nawet stosować przez rajstopy jak toś ma obolałe nogi i potrzebuje ulgi np. w pracy. Buteleczka też bardzo fajna i praktyczna. ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 całe buteleczki

na upały w sam raz

Bardzo dobrze sprawdza się w upały, przyjemnie chłodzi stopy, dodatkowo chroni przed poceniem, może nie przez cały dzień ale co najmniej przez kilka godzin. Za to nie ma właściwości pielęgnacyjnych (ani ich nie obiecuje), dla mnie to bardziej kosmetyczny gadżet niż coś, co koniecznie muszę mieć. Nie wiem, czy jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Anna Małecka masaż twarzy

mój ulubiony

kosmetyk, ktory dzis po całodniowym chodzeniu na szpilkach doceniłam wyjątkowo :)
Właśnie cudownie schłodził moje obolałe stopy i sprawił, że przestały boleć. Do tego ten odświeżający zapach lawendy i mięty, wyraźny ale nie ostry. Nie czuje żadego klejenia się, za to efekt dezydorujący jest super. Producent nie obiecuje nawilżenia stóp, ale moje stopy nie sa wysuszone po jego użyciu. Najbardziej lubię połozyć sie na tapczenie i zrobic sobie masażyk tym żelem, zwłaszcza co chodzeniu po górach, zimny prysznic nie da takiego efektu.Używam tego produktu od: kilku lat w razie potrzeby
Ilość zużytych opakowań: 3-5

Lawendowo-mentolowy relaks

Uwielbiam ten żel :love: Nie znam innego produktu, który tak relaksuje i odpręża stopy.
Kiedy mam wyjątkowo ciężki dzień moczę stopy w wodzie z solą, a potem nakładam żel Yves Rocher i czuję się o niebo lepiej! Niweluje opuchliznę, sprawia że stopy są lżejsze :jupi: Od razu wraca do mnie energia.
Uwielbiam jego ostry, lawendowo-mentolowy zapach. To nie tylko ulga dla stóp, ale i przyjemność dla dróg oddechowych ;)
Cena może zniechęcać, ale przy wydajności żelu przestaje to mieć znaczenie (wystarczy tylko odrobina, by wysmarować całe stopy :ehem: ).
To mój absolutny niezbędnik jeśli chodzi o pielęgnację stóp. Polecam!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

chłodne ukojenie

Zalety tego żelu doceniłam, gdy po 10 godzinach stojącej pracy wsmarowałam go w stopy i łydki. Wystarczy poświęcić chwilę na masaż, a żel przyjemnie schłodzi (ale nie zmrozi). Łagodzi obtarcia, obrzęk, a przy tym całkiem nieźle nawilża, wiec nie trzeba już używać kremu. Zapach ma delikatny, odświeżający. Żelowa konsystencja szybko się wchłania i nie klei się. Opakowanie bardzo poręczne i ładne. Mimo, że niezbyt duży to jest wydajny, wystarczy niewiele na jednorazowy zabieg.

Dobry dla nóg

Używam tego żelu gdy mam ociężałe nogi.
Nakładam na łydki i kolana. Pomaga mi.
Problem mija.
Wydajny, nie trzeba go nakładać dużo, żeby zaczął działać.
A zapach , cóż mi nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:od kąd jest w ofercie
Ilość zużytych opakowań:dwa

Srawdza się w upały

Na początku chłodzi skórę przez ok. 15 min, następnie zapewnia suchość skóry- ochronę przed poceniem przez ok. pół dnia i to się sprawdza w upał. W celu odżywienia, nawilżenia- lepszy krem.
Pachnie na początku mentolem a następnie lawendą. Wchłania się szybko, nie klei.
Bardzo wydajny (wystarczy niewielka ilość), mimo małej objętości i dość wysokiej ceny (tubka 50 ml -obecnie za ok. 12 zł w promocji, normalna cena butelki 100 ml to już 36 zł - wygórowana, ale w promocji można kupić za 22-25 zł).

Używam tego produktu od:zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Zdecydowanie polecam... wodę

Ten żel zdecydowanie przegrywa z... chłodną wodą:
- woda nie uderza w twarz oparami alkoholu i mentolu, powodując pieczenie w nosie i łzawienie oczu;
- woda chłodzi skutecznie i na długo, a nie tylko na parę minut;
- woda rzeczywiście odświeża, a nie tylko sprawia takie wrażenie;
- woda nie powoduje klejenia się stóp, a wręcz przeciwnie;
- woda nie wysusza skóry tak bardzo;
- woda jest zdecydowanie tańsza.
Oczywiście jest też cecha, w której jednak żel wygrywa - na jego użycie potrzeba mniej czasu, ponoć nawet rajstop nie trzeba ściągać... Niech mu za to będzie gwiazdka więcej.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

relax dla stopek!

Zaczne od tego ze pracuje jako kelnerka czyli caly dzien lub wieczor biegania w skorzanych butach na moje stopki wplywa to niewbyt dobrze dlatego zaopatrzylam sie w ten zel. Moim zdaniem jest swietny wspaniale chlodzi i relaksuje nogi,smaruje nim takse lydki gdy bardzo bola, opuchlizna schodzi i stopki przestaja jakby parzyc.
Szkoda ze tak mocno czuc alkohol, poza tym zel slabo nawilza, stosuje go razem z kremem tej samej firmy.
Poza tym wylewa sie z i tak malej tubki.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

niezastąpiony latem

Bardzo go sobie chwalę. Po całym upalnym dniu spędzonym na miejskiej bieganinie lub wiejskim aktywnym wypoczynku jest prawdziwym ukojeniem dla moich nóg. Przede wszystkim świetnie je chłodzi i odpręża. Łagodzi obrzęki. Ma bardzo intensywny lawendowy zapach, który uwielbiam. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go zabraknąć latem w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

NIe za bardzo

Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego i niestety mogę wymienić tylko jego wady.
Niestety kosmetyk klei się i lepi co niestety drastycznie zniechęca do ponownego zastosowania. Wysusza skórę. Cóż mi z tego że pochłodzi nogi przez góra 5-10 minut, jak są wysuszone i lepiące. No i największy minus.... cena.