Bust Firming Gel (Żel ujędrniający biust z kompleksem liftingującym)

Bust Firming Gel (Żel ujędrniający biust z kompleksem liftingującym)

Żel służy do pielęgnacji ciała, zwłaszcza takich miejsc jak: piersi, szyja, dekolt, które z wiekiem tracą naturalną jędrność. Stosowany na biust poprawia wygląd piersi ujędrniając tkankę podtrzymującą biust. Żel działa jak naturalny lifting i jest całkowicie bezpieczny dla gruczołu piersiowego.

Żel zawiera cenne wyciągi roślinne, m. in. ekstrakt z przywrotnika, bluszczu, wyciąg z alg zielonych oraz brunatnych, które zmieniają napięcie skóry i sprawiaja, że staje się ona gładka i elastyczna. Żel zapobiega rozstępom powstającym zwłaszcza w okresie ciąży.

W skład receptury wchodzi witamina E, alantoina, a także ceramidy, które utrzymują skórę w doskonałej kondycji, chroniąc ją przed utratą wody i objawami starzenia.

Stosowanie żelu podczas ciąży należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować żelu podczas karmienia piersią.

Przebadany dermatologicznie.

Cena: 29 zł / 200 ml

doskonały ale do ...butów :-/

Noreal bardzo mnie zawiódł
-wady:
*konsystencja ciapkowata, nijaka
*zapach mdlący, a po nałożeniu na ciało przybiera śmierdzącą woń
*brak jakichkolwiek efektów

-plusy:
*doskonale natłuszcza ale buty :-]

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Szkoda kasy!

Zgadzam sie z poprzedniczką, żel nie ujędrnia, nie napina, nie nawila, a nawet nie pachnie :) Straszne tandeciarstwo!

Szkoda kasy, nie lybię tej firmy, kiedyś pracowałam na tym w gabinecie, bo szefową stać było tylko na takie dno ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno - 200 ml

nie, nie, nie

To już drugi żel norela, na którym sie zawiodłam. Żel nie robi praktycznie nic. Dałam sie jak jakas głupia nabrać na to ujędrnienie, a tu nic, kompletne zero. Żel nawet nie nawilża skóry, a co dopiero mówic o ujędrnianiu. O liftingu nawet nic nie wspomne, bo niby po co...Gładkości i zwiększenia elastyczności skóry nie zauwazyłam. Kolejne wady to wstrętny zapach; nie wiadomo do czego to to porównac, oraz rzadka i dość dziwna konsystencja zelu (ani to żel, ani krem, a do tego strasznie wodniste to cos). Generalnie-porazka.

Opakowanie zelu jest inne od tego w opisie, zmienili na nowe; kształt tubki taki sam, natomiast zniknęła z op. kobietka, a zostały same napisy oraz jakis malunek biegnacy przez srodek op. ;)