Schwarzkopf Gliss Kur, Winter Repair Express-Repair (Dwufazowa odżywka do włosów 'Zimowa pierwsza pomoc')

Dwufazowa odżywka do włosów, nie wymagająca spłukiwania. Specjalnie opracowana, aby chronić włosy przez zmianami temperatury, wiatrem i śniegiem. Dzięki swojej formule, chroni włosy przed wysuszeniem.
Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Ułatwia rozczesywanie, długich i splatanych włosów.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
dwufazowa, hipoalergiczna
w sprayu
Skóra głowy
normalna

Ułatwia rozczesywanie

Słyszałam mnóstwo dobrego o odzywkach bez spłukiwania z Gliss Kura, więc zakupiłam tę, ale to chyba nie był najlepszy wybór, bo nie zauważyłam, żeby ta wersja dawała cokolwiek innego, oprócz ułatwienia rozczesywania. Wręcz miałam wrażenie, ze czasem po jej użyciu włosy miałam bardziej spuszone niż zazwyczaj. Ale jest za to mega wydajna, bo używałam jej około roku i po prawie każdym myciu włosów.

super odżywka w sprayu

Jestem fanką odżywek w spray z gliss kur więc w tym przypadku nie mogło być inaczej - ta też chwyciła mnie za serducho.
Śliczny zapach, super opakowanie z atomizerem który rozpyla drobną mgiełkę na dużym obszarze. Co do efektu to włosy mniej się puszyły, były nawilżone (efekt który zauważyłam po jakiś 2 tygodniach systematycznego używania). Po jej użyciu włosy rozczesywały się bez problemu no i ślicznie pachniały.

Dobrze odżywia, bardzo wydajna

Odżywka bardzo dobrze odżywiła moje włosy, łatwo się je rozczesywało. Jest bardzo wydajna, starczyła mi na kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu na półdługie włosy.