Rimmel, Volume Extend Mascara (Tusz z bazą 2w1 wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Biała baza LastExtend fantastycznie wydłuża i podkręca rzęsy, a innowacyjna formuła tuszu wraz ze specjalnie zbudowaną szczoteczką pogrubiają rzęsy do 15 razy.

Cena: 27,9 zł / 2 x 3,5 ml

jak ktoś lubi grube...

nie trawię grubo pomalowanych rzęs. wprawdzie ten tusz ładnie je wydłuża i minimalnie podkręca, jednak efekt psuje to, że rzęsy trzeba malować dwoma warstwami, co wygląda nienauralnie. możliwe, że lepiej sprawdza się do makijażu wieczorowego, na co dzień wolę lżejsze...

Używam tego produktu od: rok

Taki sobie...

Nawet dobry jednak mógłby bardziej pogrubiać rzęsy. Nie jest poręcznny. Biarąc pod uwagę jego jakość to powinien być tańszy. Nie kupię go drugi raz, ponieważ chcę wyprubować tusz z Astora.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

w porządku

tusz je zwyczajnie średni, raczej nie umywa się do innych tuszy Rimmela.
+ dobrze rozdziela rzęsy
+ podkręca rzęsy
+ minimalnie je wydłuża
+ nie rozmazuje się
+ nie kruszy
+ robi "firanki"

- nieporęczne opakowanie - duże i niezgrabne
- nigdy nie wiem, czy dobrze nałożyłam bazę, bo maluje ona tylko kilka rzęs a reszty "nie chwyta".

ogólnie to zwyczajny tusz, nie mogę się do niczego przyczepić, ale jednak mnie nie zachwycił.Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: ...

edit: kiedy nie używa się tego tuszu na bazę, jest o wiele lepszy, jednak nie wystarczająco, żeby dodać mu jedną gwiazdkę. zaznaczyłam, że nie kupię, bo są lepsze tusze za niższą cenę.

Smokey eyes H&M

nic ciekawego

Biała baza z reguły nakładała się za grubo,w ogóle nie wiem jaki miała dawać efekt,bo po nałożeniu czarnej rzęsy byly owszem grube ale strasznie nienaturalne.
Po tuszu zostaje mnostwo grudek,skleja rzęsy i jest naprawde kiepski

Używam tego produktu od:już nie używam

Niezły ale nie na dłuższą metę

To był mój pierwszy tusz z białą bazą do której bez problemów się przyzwyczaiłam. Po jej nałożeniu rzęsy dostawały efektu szkieletowego tzn były twardsze i doskonale przygotowane do nałożenia dość delikatnego tuszu, który niestety bez uprzedniego nałożenia bazy jest nijaki ( koegzystencja konieczna). Tusz ten najlepiej pogrubia, następnie wydłuża nieco mniej podkręca. Nie rozmazuje się, rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, są porządnie rozdzielone. Niestety jest bardzo niewydajny. Tusz albo mi się zesechł albo skończył a baza została. Opakowania tuszów 2 w 1są właściwie z reguły o połowę mniej wydajne bo tylko połowa jego pojemności jest wykorzystana na tusz druga to baza. Mam jeszcze tusz 2 w 1 Maybelline XXL i po skończeniu tego nie wiem czy jeszcze skuszę się na te podwójne, chyba że coś z wyższej półki dla porównania. A więc może być, ale na dłuższą metę wolę tradycyjne;.
Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy na zmianę z innym
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1 opakowanie

Nawet dobry

Tusz jest nawet dobry jak dla mnie, chociaz juz go nie mam bo sie zsechl :( ale ladnie rozczesywal rzesy, nie kruszyl sie, nie sklejal rzes, jakos nie zauwazylam jakiegos podkrecenia. Tylko po nalozeniu tej bialej bazy i tuszu mialam strasznie twarde rzesy, ale za to mialam je baaaardzo dlugie :) wiec ogolnie bylam zadowolona :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zawiodłam się

Bardzo dobrze reklamowany, polecany, więc się skusiłam. Był akurat w promocji komplet tusz + kredka. Dobrze, że kredka jest dobra, chociaż i tak uważam, że pieniądze są wyrzucone w błoto.

BAZA: nakładanie sprawiło mi problem, ponieważ była gęsta i albo osadzała się na rzęsach zbyt grubą warstwą, albo nie chciała się nałożyć wogóle. Kiedy już nałożyłam, okazało się, że moje naturalnie podkręcone rzęsy się wyprostowały- następnym razem użyłam więc zalotki. Nic z tego, rzęsy się prostują.

TUSZ: nakladania tuszu też musialam się nauczyć. Na mokrej bazie zostawały prześwity, na suchej okropna gruba warstwa. Po kilku razach doszlam do pewnej wprawy, ale i tak, choćbym nie wiem co robiła, bardzo skleja rzęsy, zostają grudki (w nowiutkim nie, ale już po niecałym miesiącu znacznie gęstnieje).

Reasumując, za taką cenę kupię bardziej wartościowe produkty. Z resztą, nawet za 10zł bym tego tuszu nie kupiła. Lepszy efekt pogrubienia uzyskam z tuszem pogrubiającym jednofazowym, a wydłuża mi lepiej Lycra z Astora. PRZEREKLAMOWANY

Używam tego produktu od: kilka m-cy

nieporozumienie

Kierowana ciekawością (i reklamą) postanowiłam sprawić sobie to COŚ:/ Niestety spotkało mnie smutne rozczarowanie. Mam długie rzęsy, podkręcam je przed pomalowaniem zalotką. Po nałożeniu białej bazy podwiniete rzęsy "klapły", były proste jak druciki :( Kolor tuszu faktycznie ładny, intensywnie czarny..ale posklejał mi rzęsy niemiłosiernie, już nie wspomne o tym że tusz wypływa wręcz z pojemniczka po próbie zdjęcia jego nadmiaru ze szczoteczki.
Nie polecam, jak dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie :(

Używam tego produktu od: tygodnia

klapa

Kupiłam ten tusz bo był w promocji z kredką a akurat skończył mi się poprzedni. NIE POLECAM! Gdy pomalowałam bardzo długo schnął, rzęsy się strasznie posklejały a po kilku godzinach już zaczął się obsypywać co wyglądało bardzo nieestetycznie, wogóle nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs, totalna bzdura, nie kupujcie go, bo strata pieniędzy!

Używam tego produktu od: 10 dni

nie tego się spodziewałam

Myślałam, że jak inne Rimmele będzie fajny ( miałam już wszystkie inne :) ) ten jest bardzo dziwny:
- nie zauważyłam pogrubienia i wydłużenia rzęs
ale
-dobrze się rozprowadza
-ma ładny, czarny kolor
-baza jest dobra, bo wydłuża itp.
-nie rozmazuje się i nie kruszy
Ogółem więcej plusów, ale tych najważniejszych nie ma :( cóż mogę dodać... Jeśli ktoś ma naturalnie piękne rzęsy i chce je tylko przyciemnić to będzie zadowolony, ale dla tych w gorszej sytuacji, oczekujących efektu "firanek" będzie to rozczarowanie. Teraz to się cieszę tylko z tego, ze kupiłam go w promocji za 21,60 i że jest mały i szybko się skończy ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobry

Ja mam ten tusz prosto z Londynu :)
Na wieczór nakładam bazę i tusz, w dzień tylko tusz.
Fajnie się rozprowadza, nie zostawia grudek. Nie zauważyłam żadnych podkówek pod oczami, a trochę się tego bałam, bo miałam kiedyś tusz pogrubiający wodoodporny tej samej firmy i był beznadziejny (teraz mam niewodoodporny).
Nie wiem czy kupię go jeszcze raz, bo lubię naturalnie wyglądające rzęsy i bazy używam tylko na wielkie wyjścia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

tragicznie beznadziejny

Nawet po Rimmelu spowiedzialwam sie wiecej. Jeszcze nie mialam tak okropnego tuszu. Moze po Bourjois teraz zaden nie bedzie dla mnie dosc dobry, no ale powinien byc chociazby przyzwoity, a tu totalna klapa. Masakra.
-zadnego wydluzenia
-efekt motylich nozek
-skleja rzesy
-grudki na rzesach
-brzydki kolor - taki szary i bez ladnej satynowej glebi jak u Bourjois
-rzesy wygladaja jakos tak smutno i bez zycia, nie sa podkrecone.

To chyba moja pierwsza tak bolesna porazka kosmetyczna. 30zl przezyje, dobrze ze nie byl drogi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 zaczete, na pewno go nie skończe!!!