Flash Bronzer, Gel Sublimateur des Jambes (Samoopalający preparat upiększający nogi)

Pielęgnacyjny preparat samoopalający z czystą witaminą E upiększający nogi, zapewnia efekt naturalnego blasku świetlistej opalenizny w rekordowym czasie. Aktywne czynniki nawilżające przywracają skórze komfort, elastyczność i Witamina E chroni młodość skóry. Drobinki miki odbijające światło upiększają nogi dodając blasku skórze.

Skład: aqua/water, propylene glycol, cyclopentasiloxane, dipropylene glycol, dihydroxyacetone, alkohol denat., sodium chloride, caramel, PEG/PPG-18/18 dimethicone, CI 77891 / titanium dioxide, 15985 / yellow 6, CI17200 / red 33, mica, tocopherol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, eugenol, plycaprolactone, limonene, benzyl salicylate, linalool, benzyl benzoate, isoeugenol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, citronellol, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, glycine soja / soybeal oil, amyl cinnamal, parfum / fragrance, (F.I.L. C11159/3)

Cena: 125 ml / 125 zł

calkiem niezly

zapach jest faktycznie dosc mocny i czesto pozostaje na nogach nawet po myciu. za to efekt wart jest poswiecenie.
zel wnika w skore blyskawicznie a efekt jest widoczny praktycznie od razu. ja nie rpozpoczynam pokazywania nog na wiosne bez nalozenia tego preparatu ;)
Polecam bardzo!

Ilość zużytych opakowań: wiele

Hmmm

Nabyłam ten kosmetyk zauroczona jego wersją do twarzy i .... lekkie rozczarowanie. Wygląda ładnie, kolor brązowy ułatwia równomierne rozprowadzenie, mieni się złotymi drobinkami. Poza tym:
- kolor opalenizny jest żółto-pomarańczowy, czego nie znoszę
- śmierdzi
Na szczęście mam małe opakowanie, więc szybko się go pozbędę.

Super gdyby nie zapach

Samopoopalacz ten jest mi szczególnie bliski gdyż to właśnie nim się posiłkowałam w dniu mojego ślubu. I byłam bardzo zadowolona z efektu. Drobinki złota dają rewelacyjny efekt złotej opalenizny. Z satysfakcją stwierdzam, że użyty do całego ciała- z twarzą włącznie - dał naturalny efekt, rozpromienionej skóry, który do dzisiaj potwierdzają zdjęcia z wesela.
Ogólnie byłam bardzo zadowolona z efektów, jednak obecnie używam go tylko do nóg i rąk, gdyż zapach bardzo mi przeszkadza. Muszę dodać, że efekt użycia tego kosmetyku jest widoczny bardzo szybko. Na pewno szybciej anizeli w przypadku innych samoopalaczy. Jednak zapach jaki wydziela jest bardzo mocny, od razu wskazuje użycie samoopalacza a to psuje efekt "naturalnej" oplenizny, jeżeli wiecie o co mi chodzi.
Ogólnie jestem zadowolona ale zapach przy tak selektywnym kosmetyku powinien być jednak delikatniejszy.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

rozczarowanie

Niestety jestem bardzo rozczarowana.

ZAPACH: Preparat wydziela bardzo intensywny "samoopalaczowy" zapach. Oczywiście to nic niezwykłego w przypadku bronzera, niemniej odnoszę wrażenie, że Lancome ma zapach mocniejszy niż np. Nivea w sprayu. Mniej więcej poziom "Sopotu".
Zapach preparatu (przed i w trakcie aplikacji) jest przyjemny. Dopiero po ok. 40 min zaczyna się koszmar.

ROZPROWADZANIE: Konsystencja nieco zbyt wodnista, ale zapowiada dobre rozprowadzanie preparatu. Niestety żel na mały "poślizg", zatem rozprowadza się raczej kiepsko. Drobinki miki są zupełnie zbędne, przy takim zapachu nie ma mowy o aplikacji przed jakimkolwiek wyjściem. Plusem jest to, że preparat nie zostaje na pościeli ani bieliźnie (ale spałam w kolorowej piżamie).
Rozprowadzanie ma ułatwić brązowe zabarwienie żelu (i dać efekt "natychmiastowej" opalenizny). Istotnie: zapobiega powstawaniu smug, bo widać, gdzie żel się nie rozsmarował. Niemniej mnie wyjątkowo irytował (jakby miki brakowało). Rano woda pod prysznicem była pomarańczowa!

EFEKT: Daje żółtą pomarańczę:(... Efekt można stawiać na równi z efektem po balsamie brązującym Sopotu, tyle, ze tamten jest piętnaście razy tańszy.
Schodzi równomiernie (mam dobrze nawilżoną skórę, robie regularne peelingi).

Pierwsze i ostatnie opakowanie.