Skin Drink, Luscious Refreshing Moisture Gel [Gel glace desalterant et defatigant] Intensywnie nawilżający żel pod oczy

Orzeźwiający żel o działaniu silnie nawilżającym i wygładzającym. Szybko usuwa oznaki zmęczenia,nieweluje opuchnięcia. Spłyca zmarszczki i rozjaśnia cienie pod oczami.

poprawny

Poprzednio używałam All About Eyes Rich Clinique i widzę ogromną różnicę pomiędzy tymi kosmetykami na niekorzyść Givenchy.
Skin Drink to kremo-żel, nawet nałożony w pokaźnej dawce szybko się wchłania, nie pachnie, nie podrażnia, nie ściąga skóry. Nawilża zgodnie z obietnicami, ale niestety ja muszę także odżywiać skórę pod oczami, a ten krem nie zapewnia takiego luksusu. Dla samego nawilżenia ponownie nie kupię.
Plus natomiast przyznaję za wydajność, używam ok, 2 miesięcy a w tubce zostało jeszcze sporo kosmetyku.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: ponad 1/2 opakowania

fajny

Tak jak poprzedniczka napiszę, że cała seria Skin Drink jest super, rzeczywiście pasuje do nazwy. Krem pod oczy jest o przyjemnym zapachu i konsystencji. Nie mam jeszcze problemu ze zmarszczkami i służy mi właśnie jako preparat nawilżajacy. Zostawia delikatny film pod oczami ale mam wrażenie, że to jeszcze bardziej nawilża ta okolicę. Myślę, że jest wart swojej ceny. Mam porównanie tylko z tańszymi markami i tu mogę stwierdzic, ze nie ma co porównywac. Aha, jest wydajny!

Używam tego produktu od:1 rok

Chlodzi i nawilza

Bardzo lubie takie formy kremu pod oczy na dzien.Wspaniale orzezwia,chlodzi,nawilza.Polecam tym osobom,ktore nie musza sie jeszcze martwic o zmarszczki,ale dla tych,ktore maja juz pierwsze oznaki starzenia bedzie sluzyj jako poranny krem orzezwiajaco - nawilzajacy.Jak juz sama nazwa wskazuje skin drink.Ogolnie uwielbiam cala serie

Używam tego produktu od:9mies
Ilość zużytych opakowań1