Daily Cleansers, Żel do mycia twarzy

Daily Cleansers, Żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy opracowny z myślą o codziennej pielęgnacji cery suchej, normalnej i mieszanej. Skutecznie usuwa wszystkie rodzaje makijażu i zanieczyszczenia. Jest wzbogacony witaminą E i substancjami nawilżającymi, jest łagodny i łatwo się spłukuje, nawet w twardej wodzie.

Masakra

Żel oczyszczający? Chyba taki miał być w zamysle, a wyszło coś totalnie innego.

+ świezy zapach
+poręczne opakowanie

- okropna konsystencja: leje się jak woda, a sam w sobie jest za gęsty
- wysusza skorę
- nie oczyszcza
- makijażu nie zmywa, tylko go rozsmarowuje
- piecze w oczy (aaaa!!!)

Mam prawie cale opakowanie i nie wiem co z nim zrobić :/ Na żel do golenia sie nie nadaje, bo spływa :(

Okropny

Żel kupiłam sugerując się marką. Myślałam, ze OLAY na pewno nie da ciała. Pierwszy produkt tej marki i pierwsza wielka porażka, nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze kupię produkt tej firmy. Żel zawiódł na całej linii. Okropnie oczyszcza- po zmyciu makijazu (nie zawsze bardzo dokladnym po pracy ale staram sie ;p) i potem zmyciu twarzy wstajac rano i zmywajac twarz tonikiem na platku dalej jest podklad. Jest to chyba najgorsza rzecz jaka moze byc. Po drugie to niewidocznie zmniejsza niedoskonalosci.
Jedyny malutki plus to cena bo zaplacilam 2 funty a to jakies 10 zlotych wiec nie jest zle.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

chemiczny glut

W lokalnym tesco byl to jedyny produkt do oczyszczania osiagalny od reki. I chyba juz wiem dlaczego nadal tam stal.
- konsystencja gestego gluta ciezko wycisnac, ale kiedy juz go zwilzysz woda rozplywa sie
- chemiczny zapach taniego mydla
- bardzo sie pieni jak za duzo wezmiesz
- dozowanie to udreka wyciska sie mnostwo albo w ogole

Trzeba jednak mu przyznac ze dobrze czysci - resztki makijazu etc i niepodraznia zwlaszcza na zaczerwieniona skore - jest delikatny jednak minusy skladaja sie na to ze wciaz stoi na polce w lazience i siegam po niego od czasu do czasu jak juz zapomnie dlaczego nadal tam stoi (zapach & piana). Siegam tez po niego kiedy mam podrazniona skore (zima) jest niewatpliwie najdelikatniejszy z arsenalu srodkow myjacych do twarzy jakich uzywalam do tej pory.

Dlatego 2 gwiazki nie 1.

Używam tego produktu od: roku, sporadycznie

Smokey eyes H&M

Hmm, cena w parze z jakością..

Hmm, kupilam pod wpływem ceny ( i producenta), był w promocji chyba za 12zł, na szczęscie używam bardzo rzadko, bo stoi w łazience u TŻa. I całe szczęście...

Ale od początku... Konsystencja za gęsta, ciężko wycisnąć z opakowania potrzebną ilość, bo zawsze wyłazi jednakowy gęsty glut. Zapach znośny, chociaż jeśli chodzi o pielęgancję twarzy wolę delikatniesze.
I teraz najgorsze: pieni się jak środek do prania dywanów, czego nie znoszę, mam wrażenie że myje twarz zwykłym mydłem.

Jeśli chodzi o oczyszczanie to właściwie nieźle pozbywa się resztek makijażu nawet ciężko zmywalnego tuszu do rzes. Ale to jedyny plus.

Z pewnością jest to jedyne opakowanie jakie zakupiłam, prawdopodobnie nigdy go nie wykonczę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, sporadycznie

daje mu 4-

Kosmetyk dobry, ma ładny zapach, oczyszcza i wygładza(mam wersję do cery normalnej i mieszanej).
Mam jednak kilka zastrzeżeń, mianowicie do konsystencji- gęsta w opakowaniu, ciężko wydostaje się z opakowania, a na twarzy bardzo rzadka, czego nie lubię, a poza tym bardzo się pieni, czego również nie lubię jeśli chodzi o żele do mycia twarzy.
Podsumowując może być, ale nie wiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:trzech dni

Bez przyjemności stosowania

Oczyszcza dobrze, ale podrażnił mi oczy- potem już uważałam; zapach niezbyt udany (toniki mają lepsze). Konsystencja dość śliska, ale można się przyzwyczaić i dozować odpowiednią ilość.
To chyba pierwszy raczej nieudany produkt Olay, który kupiłam (kremy i toniki lubię, nawet bardzo).

Używam tego produktu od:przez ok.2 miesiące

jest ok

bardzo fajny żel, ode mnie wielki plus za to że jest bardzo delikatny a jednocześnie skóra jest bardzo czyściutka i świeża :) jestem bardzo zadowlona bo to jeden z pierwszych kosmetyków które nie wysuszają skóry. Napewno do niego wróce :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Nigdy więcej OLAY !!!

W swoim 20 paro letnim życiu użyłam już chyba większość żeli do mycia twarzy.I dlatego namówiona w drogerii na ten żel...skusiłam się... i 20 zł wyrzucone a błoto :( :(

Właściwie same minusy:
- OKROPNY ZAPACH - coś w stylu szarego mydła (choć to mydło chyba pachnie ładniej : (
- KONSYSTENCJA jest dosyć gęsta i już samo mycie twarzy z pomocą tego żelu nie było zbyt przyjemne + ten zapach = fujjj...:(
- mam wrażenie, że NIE ZMYWA makijażu, właściwie nie czuje po nim NIC:(
- pisze na tubce, że łatwo się spłukuje- NIC PODOBNEGO- maździcha się po całej buzi :(

To PIERWSZY i OSTATNI produkt firmy Olay, na który się pokusiłam.
Beznadziejny produkt.
Nie kupię już nigdy niczego tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1 i z pewnością OSTATNIE

polecam

kupiłam ten żel po raz pierwszy przed mniej wiecej dwoma laty i od tej pory pozostaje mu wierna. skutecznie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i podkładu (może jest mniej skuteczny jeśli chodzi o demakijaż oczu, ale nie biorę tego pod uwagę przy ocenie gdyż do demakijażu oczu używam innych kosmetyków), a o to przecież chodzi (o; jest bardzo wydajny, jednorazowo do umycia twarzy wystarczy kropla wielkości orzeszka laskowego. jedyny minus jest taki, że z powodu gęstej konsystencji, po wyciśnięciu na mokrą dłoń - ześlizguje się z niej. trzeba wiec być uważnym i ostrożnym żeby nie marnować niepotrzebnie żelowych orzeszków (o;

Używam tego produktu od:około 2-óch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry produkt

Mam cerę naczynkową w dodatku także tzw strefę T czyli suche policzki a tłuste czoło , nos i brodę. Od dłuższego czasu używam tego żelu z tym , że do cery mieszanej i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze , co jest dla mnie bardzo ważne,
żel nie wysusza i nie pozostawia uczucia "ściągniętej" skóry. Jest bardzo wydajny i pozwala łatwo usunąć zanieczyszczenia , i co bardzo istotne dla mieszkańców miast, daje się łatwo zmyć nawet w twardej wodzie. Jeżeli chodzi o cenę to w porównaniu z innymi produktami ze średniej półki to wcale nie jest tak źle , zwłaszcza , że produkt jest bardzo wydajny. Nie rozumiem też zarzutu jakoby żel wylewał się z opakowania- mnie jeszcze się nie zdażyło . Może nie jest to żel wszechczasów ale z pewnością jest bardzo dobry. Polecam

Używam tego produktu od:

nie warto

Ale rozaczarowanie...kremy Olay sa niezle, myslalam ze preparaty do demakijazu tez wiec zaopatrzylam sie w caly zestaw. Zel jest wodnisty, wylatuje z tuby za kazdym razem, ciezka nim zmyc podklad. Silnie pachnie, wiec omijam oczy. Znam mnostwo lepszych produktow a do tego tanszych. Nie wydajny. Nie podoba mie sie, nie kupie go wiecej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

bardzo dobry

od żelu nie oczekuje cudów tylko oczyszczania ;) i ten sie do tego nadaje ponieważ :

+ niewielka ilość ( zielony groszek ;)) wystarcza do umycia twarzy

+ milo pachnie mydłem toaletowym...czy jakos tak ;)

+ nie ściąga, nie drażni (a jesli cos drażni to mam od razu zaczeriwniona skóre na policzkach, po tym żelu to sie nie dzieje wiec jest dosc delikatny)

+ wacik z tonikiem po użyciu zelu jest czysty - zmywa trwały podklad i tusz do rzes

+ nie drażni oczu

minusów nie zauważyłam, chyba jedynie cena zapłaciłam 18,50 pln

spełnia wszystkie wymogi żelu do mycia twarzy, nie jest gorszy od garniera, nivea, neutrogeny czy loreala a nawet lepszy :).. czy kupie ponownie nie wiem bo lubie próbowac nowych kosmetyków ale nie wykluczam ze do niego wróce :)Używam tego produktu od:.