Aroma Spa, Energizujący żel pod prysznic `Świeże owoce cytrusowe i złoty miód`

Aroma Spa, Energizujący żel pod prysznic `Świeże owoce cytrusowe i złoty miód`

Orzeźwiający zapach owoców cytrusowych pobudzi zmysły, a delikatny miód przyniesie rozkosz ciału. Lekka piana oraz masujące perełki dokładnie oczyszczą i wygładzą skórę, która na długo pozostanie wyjątkowo świeża i kusząco pachnąca. Żel zawiera krystalicznie czystą wodę ze szwajcarskiego lodowca, intensywnie odżywiające wyciągi ze szwajcarskich roślin oraz delikatnie masujące perełki.

Cena: ok. 12zł / 345ml

Przyjemny

Przyjemnie się na niego patrzy - widać te masujące perełki, których właściwości docenia się już pod prysznicem - jak dla mnie taki masaż jest bardzo relaksujący. Przyjemna jest także jego konsystencja - nie ma problemów z wydostaniem go z butelki, ale nie jest też jakiś wodnisty, rzadki. Nie wysusza skóry. Jest wydajny i wcale nie drogi, jeżeli weźmie się pod uwagę dużą pojemność. Jedyne co mogłoby być lepsze to zapach - jest ciekawy, ale może odrobinę za słodki.Używam tego produktu od: rok

Bardzo dobry żel

Według mnie jedyny udany żel z linii Aroma Spa. Prysznic z nim jest przyjemny, orzeźwia, dodaje energii. Piękny zapach owocowy z nutką słodyczy, odpowiednia konsystencja z perełkami. Większa pojemność i dobra cena to dodatkowe atuty :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

***** super!

Mój ulubiony!cudowny zapach ,gęsty , wydajny-same plusy:) Do tego opakowanie prawie 400ml i przystępna cena ( w promocji w Rossmannie- 6.29) ,w cenie regularnej około 10zł.Żałuję tylko,że nie kupiłam dodatkowo innego zapachu:) Na półce widziałam 3 zapach z tej serii Aroma Spa .POLECAM!

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Salon fryzjerski

Bardzo przyjemny

Używałam już jakiś czas temu, ale pamiętam, że bardzo podobał mi się zapach tego żelu. I długo zostawał w łazience. :) Był też wydajny, dobrze się pienił, nie wysuszał skóry, pozostawiał ją gładką i przyjemną w dotyku. Ogólnie bardzo miło, ale nie kupię go (tego, który miałam też nie kupiłam, a dostałam), bo jest dla mnie raczej drogi. Ale jeśli dla kogoś cena jest odpowiednia, to szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś

mmm... super :)

Ekstra zapach, który mnie serio energizował ;) Duża, wydajna butla- konsystencja trochę lejąca, ale może być. Rewelacyjne drobinki :) A skóra po nim była milutka w dotyku :) Kupiłam też wersję zieloną tego żelu, ale ta zdecydowania jest lepsza i z chęcią do niej wrółcę :)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Czysta energia :)

Do zakupu tego żelu skusiła mnie gazetka jednej z sieci drogeryjnych :) Ale co tu dużo mówić: żel jest naprawdę fajny! Butla duża (345 ml), zapch jak dla mnie fantastyczny! Słodki, owocowo - miodowy, orzeźwiający! A do tego te drobne masujące perełki! Zapach dość długo utrzymuje się na skórze, nie wysusza. Na pewno będę próbować i inne zapachy z tej serii :)