Swiss Vanilla - Waniliowy kremowy żel pod prysznic

Swiss Vanilla - Waniliowy kremowy żel pod prysznic

Kremowy żel zawiera wyciąg z wanilii i witaminę E - witaminę młodości, która intensywnie odżywia i wygładza naskórek. Wyjątkowo zmysłowy zapach wanilii pozwala się zrelaksować i odprężyć podczas kąpieli po ciężkim, stresującym dniu. Cudownie lekka piana delikatnie myje ciało, a wspaniały zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i przywraca nam dobre samopoczucie. Żel pozostawia skórę idealnie czystą, gładką i miękką w dotyku z długo utrzymującym się zapachem słodkiej wanilii. Polecany do skóry suchej i normalnej.

Cena: 8 zł /400 ml

Bardzo dobry :)

Cudownie pachnie i zapach długo utrzymuję sie na skórze. Ma gęstą konsystencję i dobrze sie pieni. Świetnie wygładza skórę i ją nawilża. Jest wydajny.

Używam tego produktu od:czasu do czasu

Świetny zapach

Więc tak:
*konsystencja bardzo fajna-gęsty i dobrze się pieni
*zapach cudownie mocny, a co najlepsze utrzymuje się na skórze po kąpieli
*nawilża dobrze, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, żel jest cudowny, a zapach świetnie mnie odpręża.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki :)

Dobry

Używam go w okresie jesienno-zimowym, gdy moja skóra potrzebuje dobrego nawilżania. I gdy mam akurat ochotę na zapach wanilii :D (w lecie ta ochota mnie nie nachodzi)
Żel dobrze nawilża, wygładza, ładnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Anna Małecka masaż twarzy

Wanilia na twardo

No tak... Co sprawiło, że kupiłam ten żel?
JEST WANILIOWY!

Gdyby na rynku pojawił się cyjanek o zapachu wanilii też bym sobie pewnie kupiła. :]

Przyznaję jednak, że mimo swej niewątpliwej waniliowości jest to zapach ostrzejszy, twardszy jakby, może mniej puszysty, niż w przypadku pozostałych znanych mi waniliowych płynów myjących. Być może wynika to z faktu, że wanilia ta nie jest złagodzona mlekiem, ani miodem - bo w takim połączeniu występuje w większości znanych mi płynów.
Rozcieńczony, podczas mycia nieco łagodnieje, nadal jednak nie sprawia jakoś, że rozpływam się w nim, nie rozleniwia mnie i nie rozmarza jak inne wanilią pachnące kosmetyki.
Dziwne. :eek:

Poza tym zastrzeżeniem płyn jest poprawny: wydajny, gęsty, pieni się dość dobrze, nie wysusza skóry, nie podrażnia jej. Czyli jest po prostu fajny.

Nie mogę dać mu jednak więcej, niż trzy gwiazdki, bo dla mnie najważniejszy jest zapach. Balsamów muszę używać tak czy inaczej, bo w przeciwnym razie moja sucha skóra mści się na mnie straszliwie.
A ten płyn pachnie tak sobie.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni? Dwa, może trzy miesiące?

Przyjemniaczek:)

Bardzo przyjemny żel, który sprawia, że skóra po umyciu jest miekka i przyjemnie gładka. w dodatku ten słodki zapach utrzymuje się na skórze przez około godzine. Nawilżenie...hmm...nie zauwayłam jakiegos specjalnego, ale nikłe tak. I przede wszystkim nie wysusza! Poza tym odniosłam wrażenie, iż skóra jest taka...bardziej ujędrniona:) konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta. jak dla mnie mogłaby być nawet gęstsza;)

Kupiłam niestety drożej i to w dodatku w promocji za 10zł (normalnie bodajże około 12 zł), ale cena do jakości i pojemności żelu ma się wspaniale:)

Chciałam jeszcze zwrócić szczególną uwagę Wam, Drogie Wizażanki, na fakt, iż doliczyłam się w tym żelu aż pięciu ekstraktów naturalnych! I sądzę, że to naprawdę bardzo dużo jak na żel pod prysznic. :)

Nie wiem czy do niego wrócę- pragnę jeszcze spróbować sorayi, ale zobaczymy, nie wykluczam, bo prysznic naprawdę bardzo przyjemny z tym żelem:)

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trkacie pierwszego

bdb

Świetny żel.Pięknie pachnie, jest gęsty, wydajny.Skora po nim jest mięciutka i pachnąca.Ważne dla mnie jest to ,ze nie wysusza skory.Bardzo go lubię i ciągle do niego wracam:)

dobry

Jak na prawdziwą Wanilioholiczke :) przystało musiałam sobie kupic jakiś żel pod prysznic o zapachu wanilii.
Zapach jest rzeczywiście ładny, po kąpieli zapach utrzymuje sie może z godzine. Delikatnie nawilża, mam bardzo sucha skóre na nogach, a po uzywaniu tego żelu nogi sa mnie przesuszone.
Ogólnie jeśli ktoś lubi zapach wanilii to polecam :)

Używam tego produktu od: 1 lub 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze