Summer

Summer

Jest to zapach dla kobiet młodych duchem, ceniących piękno chwili, optymistycznych, naturalnych. Opiewa go aura lata.

Nuta głowy: jabłko, nektarynka, czarne winogrona, bergamotka, cytryna.

Nuta serca: egipski jaśmin, lilia wodna, hiacynt, chińska peonia, świeże płatki róży.

Nuta bazowa: sandałowiec z Mizorów, cedr z Wirginii, kwiat bawełny, madagarska wanilia.

Cena: ok. 68 zł / 20 ml

KWC!

Mimo, że te perfumy miała moja mama 10 lat temu, to do dzisiaj czuję ich zapach, były niebiańskie! tak bardzo chciałabym zrobić jej prezent i kupić te perfumy, jednak z tego co widzę, zostały wycofane, nie wiem czemu, moim zdaniem jest to najcudowniejszy zapach ze wszystkich GS, dziwi mnie to ogromnie.
Gdyby ktoś miał jakieś namiary, błagam o info.. Jeżeli ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Summer\'a, zazdroszczę. ;)

Używam tego produktu od: 2000-2001
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Wielka szkoda

No cóź, myślę że ten zapach nie został doceniony do końca. Uważam że był najlepszym ze wszystkich Gabrieli.Wielka szkoda że nie można juz kupić, czasem pokazuje sie na allegro ale nie wyskoczę z 200zł aby wspominać randki . Trwałość była doskonała! Używam tego produktu od:w 2000-2001

Mój typ

Summer Gości u mnie juz od 2 lat i uzywam go namietnie na przemian z innymi, ktore tez cenie ;)
Do summer'a mam wieeelki sentyment, kojarzy mi sie z wieloma miłymi momentami, jest trwały i każdy pyta czym takim ciekawym pachnę ;)
Baaaardzo cenię.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 50ml, druga 30 ml w trakcie

Cellulit adipocyty

Mocny i trwały zapach!

Bardzo trwały zapach, szczególnie w upalne dni długo sie utrzymuje na skórze :) Czuję go i czuję! Ale czy lubię? Mam mieszane uczucia. Na początku ta wersja Sabatini jest jabłkowo - cytrynowa, po chwili robi się bardziej cedrowa, drzewna, lekko dusząca jakby nie na lato! A na koniec czuję... kadzidło! Takie pomieszanie woni owocowo - kwiatowo - drzewnych. Męczę buteleczkę do około dwóch lat.

Używam tego produktu od: około 2 lat, buteleczka 30 ml.
Ilość zużytych opakowań:

jeden z ulubionych

Baaarzzo lubię ten zapach, w sam raz na lato, aż dziw, że jeszcze nie ma recenzji. A dziś się dowiedzałam, że ponoć mają go wycofać :(((!!! Bardzo ładna kompozycja zapachowa, nie nachalna, żadna tam typowo słodka, kwiatowa itp., tylko taka miła dla nosa mieszanka :).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka