Super Restorative Total Eye Concentre [Concentre Zone Regard Multi-Intensif] (Intensywnie regenerujący preparat pod oczy)

Kosmetyk przeznaczony dla kobiet po 50 roku życia. Lekka, komfortowa konsystencja odżywczego koncentratu o delikatnym zapachu płatków róż, który:
- podnosi skórę, nadając oczom piękny wygląd,
- koi, rozświetla okolice oka, eliminując szare cienie,
- formuje napinający skórę film, dając efekt delikatnego liftingu,
- reaktywuje funkcjonowanie komórek, stymulując syntezę kolagenu, elastyny i substancji budujących,
- poprawia krążenie limfy, redukując opuchnięcia,
- chroni skórę przed wolnymi rodnikami i szkodliwym wpływem środowiska.
Opakowanie z wygodną w stosowaniu pompką.

rozczarowanie

Do czterdziestki trochę mi brakuje, ale skusiłam się na ten krem. I spektakularnych efektów nie widziałam i to nie dlatego, że krem nie miał co robić :)
Nawilżył delikatną skórę wokół oczu, delikatnie ją napinał i to wszystko. Za tą cenę spodziewałam się choć lekkiego wypełnienia drobnych zmarszczek. Za drogi kosmetyk na takie efekty.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Bardzo dobry

Praktyczne i bardzo ładne opakowanie z dozownikiem , lekka konsystencja , szybkie wchłanianie. Dobry i skuteczny krem , tylko mam wątpliwość czy po 50-ce... Mam kilka lat mniej , dobrą kondycję skóry, brak wyraźnych zmarszczek i mam wrażenie , że krem jest raczej dla 40+.
Polecam już po 40-ce ,a już na pewno po 45-ce. Clarins w produkcji swoich kosmetyków wykorzystuje jedynie naturalne skłądniki. Ten krem naprawdę nie jest taki mocny , jak głosi reklama ! ... :-)
Jedyny minus - krem jest mało wydajny !!!!

Używam tego produktu od: 2 lata