Giordani Gold, Rozświetlający korektor

Giordani Gold, Rozświetlający korektor

Pojemność 1,7 ml

Pigmenty rozpraszające światło doskonale maskują niedoskonałości cery i cienie pod oczami. Ekstrakt z zielonej herbaty sprzyja zachowaniu młodego wyglądu. W wygodnej formie ołówka, który zapewnia precyzyjne nałożenie korektora. Dostępny w 2 odcieniach.

Bez szału

Dostałam go w prezencie. Niezbyt dobrze maskuje moje sińce pod oczami, o niedoskonałościach nawet nie wspomnę ( ale nie jest do nich przeznaczony), mało wydajny. Plus za aplikację i drobne rozświetlenie. Jednak nie spełnia moich wymagań :)

KWC!

Uwielbiam go. Jest jedynym korektorem, który IDEALNIE kryje moje wielkie sińce pod oczami. On i matujący puder wystarczą mi, żeby zakryć wszelkie mankamenty mojej cery, pięknie rozświetlić nie tylko spojrzenie, ale także całą twarz. Ładnie maskuje niewielkie zaczerwienienia i wypryski, wtapia się w kolor skóry i wygląda świetnie. Cudowne opakowanie, a aplikacja jak dla mnie genialna. Jest niestety mało wydajny jak i także słabo kryje, ale mimo to dla mnie ideał.

Używam tego produktu od: Długiego czasu :)

lubię

Bardzo polubiłam ten korektor. Bardzo często zarywam noce i chodzę z podkrążonymi sincami pod oczami. Korektor ten może nie zapewnia idealnie perfekcyjnego krycia, ale jak na jego cenę, takie krycie mnie zadowala. Delikatnie rozświetla skórę pod oczami, zmniejsza cienie, spojrzenie jest bardziej świeże i jaśniejsze. Forma z pędzelkiem bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

taki sobie

Kupiłam ten korektor jako tańszy zamiennik Touche Eclat z YSL. Ale niestety jego działanie jest o wiele gorsze :|
Opakowanie na plus: eleganckie, kosmetyk łatwo się dozuje i dobrze rozprowadza.
Co do efektów, to rozświetla, ale słabo. Nie radzi sobie z cieniami pod oczami, zbiera się we wgłębieniach skóry.
Można kupić na próbę, ale lepiej zainwestować w lepszy i skuteczniejszy kosmetyk :)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Byle co

W moim przypadku ten korektor się nie sprawdził.
1. Nie ukrywa cieni pod oczami, żadnego rozświetlenia nie widzę.
2. Jest strasznie rzadki, dosłownie WODA.
3. Do tanich też nie należy.
4. Jest go mało w opakowaniu, starcza na bardzo krótko.

Jedyną zaletą jest samo opakowanie: eleganckie, pomysłowe i poręczne.
Reasumując: szału nie ma.Używam tego produktu od: 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie.

Najlepszy

Rewelacja! Jestem od niego uzależniona. Używałam wielu, ale ten jest najlepszy! Rozświetla, ukrywa cienie pod oczami, wchłania się w skórę i stapia kolorystycznie. Wygodny w użyciu w ładnym opakowaniu.
Polecam z czystym sumieniem:)

Ilość zużytych opakowań: 15....albo więcej

hy?

Mm wrażenie, że ten korektor kosztuje tyle, tylko ze względu na ładne opakowanie. Nie ma właściwości kryjących (nad czym ubolewałam), rozświetla trochę, znika z powiek w mig, ale najważniejsze - kończy się w tempie błyskawicznym!! Przy którejś z kolei aplikacji zorientowałam się, że go po prostu nie ma i wybuchnęłam śmiechem, bo nawet Chuck Norris nie jest taki szybki :D Jednym słowem - darujcie sobie zabawę z tym Panem ;)

Używam tego produktu od: grudzień 2008

trafiony w 10tkę

Naprawdę nie wiem skąd aż tyle negarywnych opinii... Mam oby dwa odcienie rose i sand.
jestem nimi wręcz zachwycona.
Korektor ma wyjątkowo lekką konsystencję i jest moim zdaniem świetnie skonstruowany, ponieważ jest lekki przez co nie obciąża powiek. Nie wysusza ich, a to chyba jest jedną z najważniejszych zalet jaką może posiadać korektor! Okolice oczu powinny być szczególnie pielęgnowane i nawilżane, dlatego uważam, że produkt giordani jest zgodny z opisem-
to rozświetlający korektor a taki produkt nigdy nie będzie w taki sposób krył jak super mocne kryjące korektory!
Na sińce czy wory [pod oczami polecałabym raczej mocno kryjące korektory a nie rozświetlające, które do tego celu po prostu nie służą.
to tak jakby kupić puder rozświetlający i się dziwić, że nie zakrywa trądziku, no ludzie litości:-)
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

zdał egzamin :D

Niedawno kupiłam ten korektor i to ze względu na to że kosmetyki z Giordani Gold zazwyczaj są dobre. Mój wcześniejszy korektor zostawiał pomarańczowe placki i wysuszał skóre w miejscu aplikacji. Ten jednak nie powoduje takiego efektu, ponieważ jest jasny i dobrze się rozprowadza. Świetnie kryje cienie pod oczami a co do przebarwień to również niźle sobie radzi. Polecałabym go raczej osobom o jasnej cerze.

Używam tego produktu od:miesiąca

Tak, ale dla mało wymagających

kosmetyk dla malo wymagających osob. mocnych podkowek nie zasloni. ładnie rozswietli jedynie mniejsze cienie. nadaje sie do rozswietlania rowniez innych miejsc twarzy jak np skrzydelka nosa. ma dosc tlustą konsystencje, wiec osoby z blyszczaca cera musza uwazac i porzadniej go przypudrowac. oczywiscie produkt nie umywa sie do YSL Touche Eclat, ale w promocji mozna kupic i uzywac w dziennym makijazu

Używam tego produktu od:paru miesięcy

dla mnie nie

rozświetla ładnie,ale trzeba go jakies 3 warstwy nałożyc,zeby efekt był..no ale wtedy podkreśla linie pod oczami,ktorych normalnie nie widac..i dlatego u mnie odpada..strasznie wysusza skórę pod oczami..wypada lepiej,jeśli się go wklepuje,a nie rozciera..

Używam tego produktu od:2 tyg.

był fajny... zgubilam go :(

Musze znow kupic bo oczywiscie zgubilam go gdzies miedzy studiami a moim miastem :/ Niestety mam problem z widocznymi zylkami pod oczami i on je maskowal doskonale ... Nie mialam do niego zadnego "ale" pomimo pojemnosci dlugo mi sluzyl. Napewno musze go znow kupic :)

Używam tego produktu od:dlugo ok 3miesiace
Ilość zużytych opakowań:1 zgubione :(