Holden, Prostownica ceramiczna PR-41

Holden, Prostownica ceramiczna PR-41

Nowoczesne urządzenie do prostowania włosów. Dane techniczne:
* ceramiczne płytki prostujące
* błyskawiczne nagrzewanie
* stała, optymalna temperatura pracy
* lampka kontrolna zasilania
* krzemowa grzałka
* moc 100W
* 230V, 50Hz

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Straszie zniszczyła mi włosy!!

Teraz już wiem żeby nie kupować taniego badziewia!
Prostownicę stosuję prawie codziennie i, mimo że używam odżywek i jedwabiu to moje włosy przez tą prostownicę są w tragicznym stanie :(

Zalety:
* szybko się nagrzewa
* tania

Wady:
* ciągnie włosy - przez nią straciłam ich już mnóstwo
* pali końcówki
* aby wyprostować porządnie włosy potrzebuję minimum 30 minut!(dodam, ze mam naturalnie proste jedynie wywijają mi się końcówki lub lekko falują gdy pójdę spać z mokrymi)
* bardzo krótkotrwały efekt, już po jakiejś godzinie włosy się wywijają nie wspominając o deszczowych lub wilgotnych dniach

Teraz postanowiłam zaoszczędzić na porządną prostownicę RemingotonaUżywam tego produktu od: 4 miesięcy

lepiej niż było

Prostownica prostuje moje niesforne włosy, które bardzo się puszą. Niestety efekt nie trzyma się długo, już po godzinie końcówki zaczynają się wywijać.

Jak za taką cenę to serdecznie polecam, ponieważ jest to jedna z pierwszych prostownic, która poradziła sobie z moimi włosami.:)

Nie zawsze droższe jest lepsze

Co mi się w niej podoba ? :
- szybkość nagrzewania płytek ;
- lekkość prostownicy ;
- długie utrzymywanie się efektu ;
- długi kabel ;
- ładna stylistyka, solidne wykończenie.

Obecnie nie używam prostownicy często, ale w okresie kiedy ją intensywnie "katowałam" sprawdzała się idealnie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:cały czas ta sama

Gala KWC 2017

jak to prostownica...

Wydaje mi się, że wszystkie prostownice tego typu są porównywalnie dobre.
Holden prostuje dobrze, nie idealnie, ale ja nie oczekiwałam takiego idealnie przylizanego efektu. Cena przyzwoita, szybko się nagrzewa, jest poręczna, kabel się nie kręci, minus jeden- jedna z płytek ma małą ryskę, boję się, że za jakiś czas płytki mogą pękać mocniej
Zobaczymy, jakby coś, to obniżę ocenę ;)

Używam tego produktu od: paru tygoni
Ilość zużytych opakowań: sto.. dżołk :P

całkiem dobra

Pozwole sobie wpisac recensje,bo czesto korzystałam z tej prostownicy podkradajac ją koleżance;)
Pierwszy raz wziełam ja z obawą,bo cóż moze zrobic prostownica za 40zł?-tylko zniszczyc włosy...Otóż myliłam sie!!Swietnie prostuje,nie niszczy włosków(tu juz obserwuje moja kolezanke,która jednak cześciej z niej korzysta),dosyc poręczna.Jak za taka cene-BOMBA!!:D
Juz chciałam sobie taką sprezentowac,bo moja droga stara prostownica miała dosyc zauwazalne minusy w porównaniu z Holdenem.Ale dostałam w prezencie Brauna i szczerze mówiąc, pomimo ze jestem bardzo zadowolona z prezentu,nie widze jakiejś fenomenalnej róznicy(ok,posiada regulacje itp.) tyle ze jest o 120zł. droższa,hehe:)
Reasumując polecam,kupiłabym ją sobie bez wachania ,ale mam juz inną;)

Używam tego produktu od:czas od czasu testuje;)
Ilość zużytych opakowań:

jak na razie zadowolona :)

Prostownicę Holden PR 41 zakupiłam z myślą, że jest 100 W, niestety okazało się, że jest 45 W, producent po moich telefonach tłumaczył się, że na stronie internetowej jest BŁĄD. Przyznam szczerze, że ta informacja wyprowadziła mnie troszkę z równowagi, ale spróbowałam i...jestem bardzo zadowolona. Prostownica błyskawicznie się nagrzewa, dobgrze prostuje włoski, nie pali ich,po utrwaleniu lakierem, fryzura długo się utrzymuje.

Gorąco polecam!!! Ja za swoją zapłaciłam 44 zł w sklepie internetowym i jestem z niej bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca

3 x tak

Prostownica jest niedroga, szybko sie nagrzewa, bardzo poreczna, lekka, nie pali wlosow, swietnie prostuje. Jestem mile zaskoczona jakoscia, bo po tej cenie nie spodziewalam sie wiele, zwlaszcza ze kupilam taniej, na allegro.

Używam tego produktu od:6 tyg
Ilość zużytych opakowań:

dobra :)

W swoim posiadaniu mam szerszą wersję prostownicy Holden, ale i tej używałam.

Nigdy nie prostowałam włosów, ale ostatnio zrobiłam sobie nową fryzurkę, przy której zmuszona byłam prostować ;).
Zależało mi jedynie na wyprostowaniu koncówek, bo jakoś brzydko mi się włosy podkręcają. Dlatego też nie chciałam kupować prostownicy za 120 zl ale wolałam ceramiczną, bo słyszałam, że w mniejszym stopniu niszczą włosy (jakoś nie chce mi się wierzyć, że wcale).

Wybór okazał się w 100 % trafiony. Króciutko się nagrzewa, co skraca czas, co więcej ma regulację stopnia nagrzewania.
Poza tym jest dosyć mała i lekka, a więc poręczna.

Gdyby coś mi się stało z tą prostownicą (oby nie) bez zastanowienia kupiłabym drugą tej samej firmy.

Jeśli komuś zależy jedynie na prostowaniu, a nie karbowaniu itd. to będzie to prostownica wprost wymarzona dla niego :)

Używam tego produktu od: jakieś 2 tygodnie

Porządna

Prostownica ma tylko jedną wadę i tego jej nie wybaczę: zniszczyła mi włosy:( To jednak nie jest wina urządzenia, a jedynie mojej głupoty, bo kto normalny prostuje słabe, podniszczone, wypadające włosy?:)
Poza tym same zalety: jest tania (ja za tę wersję "grubszą" zapłaciłam 69 zł), posiada ceramiczne płytki, błyskawicznie się nagrzewa.
No, do wad zaliczyłabym jeszcze to, że płytki w czasie prostowania nie przylegają do siebie tak idealnie, co może utrudnia prostowanie. Ogólnie jestem jednak zadowolona. Nie wiem czy jeszcze kiedyś ją kupię, bo na razie trzyma się świetnie i nie ma potrzeby jej wymieniać.

Używam tego produktu od:7 miesięcy

Bardzo Dobra

Prostownica jest dosyć tania i za to można dać jej pare gwiazdeczek. Ładnie prostuje włoski nie niszcząc ich, bo posiada płytki ceramiczne. Jednak jedna uwaga, gdy sie "klapie" prostownicą to trzeba uważać by płytki nie pękły, gdyż czasem się to zdarza.Mimo to daje jej spokojnie 5 gwiazdeczek. POLECAM :)

EXTRA!

Moim zdaniem jest super. Co prawda, mogę ją oporównacylko do taniej, metalowej szmity, ale na prawdę super prostownica, za nie wielką cenę. Dobrze prostuje, włosy są gładkie :o) I jak się prostuje nią włosy, to wylatuje para (a z tego co słyszałam to to jest dobre). Błyskqawicznie się nagrzewa. POLECAM!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...