AA Cosmetics, Help, Krem nawilżający

AA Cosmetics, Help, Krem nawilżający

Krem o lekkiej konsystencji; szybko się wchłania, zapewniając skórze uczucie komfortu. Zastosowana w kremie Cucurbityna działa łagodząco poprzez zmniejszenie syntezy histaminy, najważniejszego mediatora zapalenia. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu gamma-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry. Czynnik nawilżający zwiększa zdolność wiązania wody przez skórę, dając poprawę jej gładkości i elastyczności.

nawilżające, łagodzące
Cera
sucha
hipoalergiczna

Jeden z ulubionych.

Zaraz obok kremów Ziaji jest moim faworytem w nawilżaniu skóry.
Krem fajnie nawilża, ale nie przetłuszcza skóry, nie zostawia tłustego filmu.
Stosowałam go pod makijaż i dobrze go utrzymywał.
Kosmetyk koi przesuszoną , ściągniętą skórę. Stosowałam go na dzień i czasem też na noc i w obu przypadkach dobrze sobie radzi.
Krem jest bezzapachowy, nie podrażnia ani nie zapycha.
Do tego jest tani.
Polecam dla wrażliwców i skór suchych.

Dobry

Bardzo fajny krem. Lekki, nie zapycha porów, dobry pod makijaż. Nie przetłuszczał skóry, nie ściągał. Przez długi czas mój faworyt, Niestety z czasem stał się za mało nawilżający, zwłaszcza w zimie. Po ok. 2 latach musiałam przerzucić się na coś innego. Prawdopodobnie skóra przyzwyczaiła się do kremu. Nie wyczuwałam zapachu.

Super!!

Jak dla mnie najlepszy! Mam cerę mieszaną z dużym problemem zaskórników. Stosuję go jakieś dwa tygodnie.
+ Twarz nie błyszczy, a jest nawilżona.
+ Pory się nie zapychają - a nawet mogę stwierdzić, że jest poprawa i jakby mniej zaskórników ;)
+ Stosuję go rano pod fluid, spisuję się perfect.

Dokupiłam dodatkowe dwa opakowania na wyjazd za granicę, bo stwierdzam, że jest idealny dla mnie :) polecam.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Bardzo przyjemny

Używam tego kremu już kilka lat (z przerwami na testowanie innych kremów). Jest jednym z moich ulubionych kremów i chętnie do niego wracam. Nie podrażnia, nie zapycha, łagodzi podrażnienia, nawilża, nie powoduje u mnie świecenia w strefie T. Używałam go na dzień i na noc na twarz i szyję, pod makijaż, a także wszedzie tam, gdzie mialam chwilowo podrażniona skórę (np. przedramiona, łydki). Przy każdym rodzaju aplikacji świetnie się sprawdził. Tubka poręczna, można bez problemu zużyć krem do końca, a zapach dla mnie prawie niewyczuwalny. Cena przystępna, na promocjach zdażyło mi się go kupić za 9,00 zl. Zwykle stosuję go w okresie lato-jesień ze względu na przyjemną, lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję, na zmianę z mixem olejku z czarnuszki i kwasu hialuronowego. Na zimę i wiosnę, kiedy skóra robi się przesuszona i bardziej kłopotliwa, przerzucam się na krem półtłusty z tej samej serii.

Moja ulubiona łagodność:)

To jest krem do którego zawsze chętnie wracam, który prawie zawsze znajduje się w mojej łazience i który jest moim panaceum na wszelkie podrażnienia cery. Używam go z przerwami od 2007r i mam nadzieję, że firma Oceanic go nie wycofa:)
Kremik ma bardzo przyjemną, treściwą konsystencję, nie pachnie. Rozsmarowuje się bez problemu, nie jest " tępy" ani toporny. Już podczas rozprowadzania, czuję jak łagodzi i koi moją skórę. Świetnie radzi sobie ze wszelkimi podrażnieniami, ukoił również moją opaleniznę, kiedy w czasie wakacji zdarzyło mi się przysnąć na słońcu:) Przy tym znakomicie nawilża, lekko natłuszcza i zmiękcza naskórek.
Jak dla mnie swoją łagodząco-kojącą rolę spełnia świetnie:) Plus za wydajność:)

Używam tego produktu od: Od 2007 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 tubek

WRESZCIE!

Wreszcie moja wredna, upierdliwa, koszmarnie wrażliwa i sucha cera doczekała się udanego związku... z tym oto amantem :) Robi to, co ma robić - nawilża, daje ukojenie, nie piecze, nie ściąga skóry, nie zapychając przy tym twarzy. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Nieraz ratował podrażnioną cerę

Od paru lat stosuję niemal nagminnie i to wcale nie ze względu na potrzebę ciągłego kojenia cery, ale po prostu lubię ten krem.

Prawie bezzapachowy, lekki, dobrze się wchłania
Nie zapycha.
Jest dość tani i dostępny.
Higieniczna forma opakowania - tubka.
I co najważniejsze faktycznie koi. Kiedy zauważam, że coś mogło cerę podrażnić lub jest za bardzo wysuszona, nakładam ten kremik i natychmiast przynosi ukojenie.

Nie stosowałam jeszcze przy dużym podrażnieniu (staram się nie dopuszczać do takowych), więc nie wiem do jakiego stopnia może być pomocny. Na razie sprawdza się i stanowi podstawowe wyposażenie mojej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele tubek

bez niego ciężko by było funkcjonować

Krem, który jednokrotnie "ratuje mi życie". Mam skłonność do atopii, a dzięki stosowaniu tego kremu, objawy są złagodzone. Radzi sobie z zaczerwieniami, przesuszeniami, łuszczeniem skóry oraz innymi niedoskonałościami. Doskonale nawilża. Ma lekką konsystencję - nadaje się pod makijaż - twarz się nie świeci.
Wielokrotnie próbowałam stosować inne kremy, ale zawsze wracam do AA Help. Nigdy mnie nie uczulił i nie podrażnił.

Używam tego produktu od: bardzo wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Nie zapycha porów

PLUSY:

+ NIE ZAPYCHA!!!
+ mnie nie uczula (choć znam osobę której nie służył)
+ wydajny
+ bez zapachu
+ w higienicznej wyciskanej tubce
+ co jakiś czas można dostać w promocji w superpharm za ok 9 zł

MINUSY:

- mógłby trochę bardziej nawilżać, nie polecam do skóry bardzo mocno przesuszonej

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Cudo

Bardzo dobrze nawilża, zupełnie nie podrażnia wrażliwej cery, łagodzi wręcz zaczerwieniena i wszelkie "niespodzianki". Jest wydajny, tani. Zupełnie niepozorny, a potrafi zdziałać cuda!

Mój niezbędnik! Polecam

niezbędny

Niezbędny rano i wieczorem
+bez niego moja skóra była by przesuszona jak sahara
+ radzi sobie ze skórą cały czas wysuszaną maścią na trądzik i przy regularnym stosowaniu utrzymuje ją elastyczną, nawilżoną i w dobrej kondycji.
+raczej nie zapycha porów (mi tam się wydaje, że każdy krem bez rozcieńczenia mnie zapycha)
+świetnie pielęgnuje
+łagodzi
+twarz po jego użyciu staje się mięciutka i gładka
+zmniejsza zaczerwienienia

Minusy: przy mocno podrażnionej czy otartej skórze piecze.

Próbowałam innych kremów, ale ten jest ze wszystkich najlepszy.

dla mnie tak

postanowilam poczekac do konca opakowania i odczycia sie nie zmienily jest to dobrym krem nawilzajacy , nie wim czemu dla niektorych Pani zupelnie sie nienadawal mam cere mieszana , nic nie dazialo sie w stylu wypryski dobrze nawilzyl skore. ale podobno jesgo brat jest lepszy wiec zabralam sie za niego