AA Help, Mleczko do demakijażu

AA Help, Mleczko do demakijażu

Mleczko dokładnie oczyszcza skórę, usuwając makijaż z twarzy i oczu bez ryzyka podrażnień.
Dzięki doskonałym właściwościom łagodzącym alantoiny oraz ekstraktu z Boswellia serrata i ekstraktu z lukrecji, bogatego w kwas glicyryzynowy mleczko zapewnia efekt kojący, a skóra odzyskuje zdrowy, promienny koloryt.

dawniej ukochane

Mleczka z tej serii tak samo jak toniku używałam mając wielkie problemy z cerą. I z niego również byłam bardzo zadowolona. Dokładnie zmywało makijaż, nie podrażniało, nie wysuszało, nie uczulało. Skóra po nim była ładna i dokładnie oczyszczona. Mleczko na pewno nie jest dość wydajne, bo zawsze kończyło mi się szybciej niż tonik mimo, że nie malowałam się codziennie.
Do tego mleczka również próbowałam powrócić, ale ta nowa wersja nie przypadła mi do gustu. Jednakże z sentymentu do niego kiedyś, i odnosząc się do mojego stanu skóry dawniej było cudowne.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo, bardzo dużo

Całkiem ok:)

Całkiem dobre mleczko, nie powoduje podrażnień, delikatne - chociaż ja nie mam wrażliwej i atopowej cery... Dosyć wydajne. To są jego plusy. Co do minusów to niestety skuteczność - niezbyt dobrze zmywa makijaż, trzeba naprawde duzo czasu poczekać zanim rozpusci tusz i kredkę... uzywałam do demakijazu oczu i twarzy, jednak do oczu potrzebuje czegos bardziej skutecznego. Jesli ktoś potrzebuje delikatnego mleczka na codzień do zmywania lekkiego makijażu to polecam. W przypadku mocniejszego make-upu mleczko się nie sprawdza...

Dobre mleczko

Mleczko nie dosyć że świetnie usuwa makijaż, to nie podrażnia ani oczu ani skóry twarzy, zostawia skórę dobrze nawilżoną, jest wydajne. Warto je wypróbować

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

depilacja zalety

może być

Ja mam do cery wrażliwej i nie podrażnia ani oczu ani całej twarzy. Troszeczkę ciężko zmywa się nim tusz z rzęs. Delikatnie nawilża twarz i nie pozostawia tłustej powłoki.

Reakcja alergiczna :(

Wiem, że usuwacie recenzje jeśli nie używało się kosmetyku regularnie przez długi czas. Jednak zanim usuniecie tę - przeczytajcie ją i proszę zostawcie, ponieważ jest to przestroga.

Ciężko jest mi mówić o jakichkolwiek plusach tego mleczka i jest to przykre, bo do tej pory AA mnie nie zawodziło.
Podchodziłam do niego kilka razy w przeciągu ostatnich 2 miesięcy, ale za każdym razem kończyło się tak samo: spuchnięte, czerwone, piekące powieki; podrażnione, czerwone oczy; czerwona, piekąca, wykrostkowana, swędząca twarz = słowem, alergia pełną parą.
Ponadto mleczko jest bardzo lejące się i tłuste.

Piszę tę recenzję, by uprzedzić Wizażanki mające skórę skłonną do alergii przed tym kosmetykiem - nie jest on stworzony dla nas - niestety.

Więcej podejść nie robię, wyrzucam butelkę.

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Podrażnia oczy

W miarę radzi sobie z makijażem oczu, ale podrażnia spojówki. Słabo zmywa puder, pozostawia uczucie zanieszczysznonej skóry. Zapycha i pozostawia tłustą warstwę.
Ponadto jest za rzadki i spływa z wacika

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

dla cery wrażliwej

mam bardzo wrażliwą cerę - te mleczko nie podrażnia
ponadto nie mam zaczerwienionych oczu!!
minus : za konsystencje, jest rzadka.
nie podoba mi się, że jest bezzapachowy -myślę, że jakiś świeżutki, lekki zapach byłby jak najbardziej w porządku, no ale w końcu to mleczko dla alergików więc nie ma się czemu dziwić.

beznadziejny

bardzo, bardzo sredni. zdecydownie dla osob z alergia. ja jej nie posaidam, wiec kupilam je ze wzgledu na cene. bardzo sredni, kiepsko usuwa makijaz, i podraznia oczy

Używam tego produktu od:2 miesiecy

mi pasuje

Mam bardzo wrazliwą cere i sklonna do podraznień. Nie zmywam tym produktem oczu, poniewąz uzywam płynu z ziaji jednak moge powiedziec, iz z makijażem swietnie sobie radzi. Koi cere i nawilza delikatnie i nie uczula. Jedyny minus to jego konsystencja poniewaz jest za rzadki.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

średnio dobry

Za drogie jak na takie działanie. Jest dla wrażliwej, suchej skóry - dlatego może słabiej radzi sobie z grubą warstwą tuszu do rzęs i to nie wodoodpornego. Trzeba uważać, aby nie dostało się do oczu, bo szczypie. Skóra po nim pozostaje jakby natłuszczona - na pewno nie wysusza. Właściwie kupiłam je tylko do oczu i sprawdziło się średnio.
Podsumowując:
Wady: nie zmywa całego tuszu, szypie po dostaniu się do worka spojówkowego.
Zalety: nie ściąga skóry, nie podrażnia jej, nawilża/natłuszcza, dobry dla osób preferujących delikatny makijaż i mających przesuszającą się, wrażliwą skórę wokół oczu i nie tylko.

Jako alergiczka boję się testować cokolwiek nowego, co działa w obrębie oczu, więc nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące

bardzo przyzwoite mleczko

Na szczescie nie czytalam recenzji tego mleczka przed jego zakupem, bo inaczej nigdy bym go nie kupila, a przez jakis czas tylko ono nie powodowalo u mnie zadnych podraznień! Pomoglo mojej skorze wyjsc na prosta, a do tego jest bardzo przyjemne w stosowaniu, ma smietanowa konsystencje, ktora nie splywa z twarzy. Jedyny minus to zmywanie oczu - nie zawsze radzi sobie z tuszem i trzeba uwazac, zeby za duza ilosc nie dostala sie do oczu, bo moze piec.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

tylko on:)

mleczko poleciła mi moja pani dermatolog jako że mam skórę bardzo wrażliwą i skłonną do wszelkich podrażnień. mleczko dobrze zmywa makijaż,ale średnio radzi sobie z większa ilościa tuszu do rzęs. jest wydajne,przy codziennym demakijazu starcza mi na ok miesiąc

Używam tego produktu od:2 lata