Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Pojemność 1 szt

Służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny także do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację produktu.

pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kocham pędzle HEBE...

Kolejna perła w postaci pędzla w ojej kolekcji... Odwiedzając hebe w końcu dopadłam pędzel F04 niestety w moim HEBE bywa różnie z dostępnością. Owszem warto kupić pędzle w promocji jednak tym razem wzięłam bez... Cena mimo, że bez rabatu korzystna.

Trzonko plastikowe, matowe. Cała kolekcja tych pędzli w jednakowym klimacie. Duży plus fajnie wyglądają na mojej toaletce...

Włosie, owszem syntetyczne jednak bardzo dobrej jakości. Miękkie. Łatwe w czyszczeniu, nie plącze się, nie łamie, nic nie wypada.
Po prawie pół roku namiętnego użytkowania pędzla nie zauważyłam żadnych oznak zniszczenia. Dodam pędzel idealnie sprawdza się jako opcja do blendowania cieni.... Owszem dość duża grzywa może dziwić jednak każda z nas znajdzie dla siebie idealne zastosowania....

Z czystym sumieniem polecam kolejną perłę w mojej kolekcji. Idealny pędzel w przyzwoitej cenie dla amatorek domowego makijażu wykonywanego przy pomocy pędzla....

Świetny do rozświetlacza

Tego pędzla używam głównie do rozświetlacza ze względu na jego stożkowaty kształt - pozwala precyzyjnie i w małej ilości nałożyć odpowiednią ilośc kosmetyku na wybrane miejsca i trochę je rozetrzeć robiąc delikatną mgiełkę. Jest w moim użyciu praktycznie ciągle. Mięciutki, niezbyt zbity, idealny dokładnie do tego, na co jest przeznaczony. Dobrze się łapie z pudrowo-kremowymi kosmetykami. Mocny kamień jest trochę za delikatny - trochę się nie lubi z moim rozświetlaczem paskowym z Inglota, za to z tym np. z Bell bardzo.

Najlepszy.

Zakochałam się w tym pędzlu. Jest cudowny!
Mięciutki, puchaty. Jakościowo świetny.
Niedrogi, a mam wrażenie używania luksusowego produktu.
Używam go przede wszystkim do precyzyjnej aplikacji pudru sypkiego albo w kamieniu do ciężko dostępnych miejsc np. pod nos, okolice oczu.
Ale przy mojej drobnej twarzy świetnie nadaje się do dokładnego nanoszenia bronzera, różu czy rozświetlacza.
Jest naprawdę bardzo uniwersalny.
Polecam!

Uwielbiam go <3

Pamiętam, że jak te pędzle tylko weszły do hebe to czatowałam na nie i kupiłam niemalże wszystkie. Wcześniej zdobyłam książeczkę z ich opisem i już po jej przestudiowaniu wiedziałam, że będą to pędzle warte zainteresowania.

Ale do rzeczy.

Pędzelek ma kształt takiego migdałka z czubkiem.
Jest mięciutki, puchaty, okrągły w przekroju. Najczęściej używam do rozświetlacza oraz omiatania okolicy pod oczami z pudru. Nadaje się do tego wprost idealnie.

Różu nie próbowałam nakładać tym nigdy (tutaj wolę skośne pędzle), co do bronzera - ten pędzelek jest trochę zbyt mały (ale ja mam okrągłą gębę więc proszę się tym nie sugerować).

Używam od marca nieprzerwanie, myję, a on wygląda jak w dniu gdy go przyniosłam z hebe. I jest tak samo miękki.

Nie zawodzi

To mój kolejny pędzel z Hebe. Miękkie włosie, bardzo dobra cena. Używam do aplikacji różu na policzki. Przyjemna aplikacja produktu o każdej porze. Bardzo polecam.

Bardzo lubię

Kolejny pędzel który kupiłam w drogerii hebe i nie żałuję. Ma miękkie włosie , dobrze wyprofilowany kształt i niską cenę.. Używam go do konturowania twarzy bronzerem oraz do nakładania rozświetlacza. Włosie po myciu nie odkształca się. Ogólnie bardzo zadowolona z użytkowania :)

Dobra jakość za niską cenę

Bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam w Hebe ich firmowe pędzle za drogeryjną cenę. Skusiłam się na F04. Bardzo fajny, solidnie wykonaniu, miły w dotyku pędzelek. Ładnie rozprowadza produkt na twarzy, nie pozostawia plam czy smug. Idealnie sprawdza się do różu lub to konturowania. Będzie też dobry do bakingu pod oczami. Polecam całą gamę tych pędzli.

Uniwersalny

Od razu na wstępie nie jestem makijażowym freakiem i nie posiadam wielkiej kolekcji drogich pędzli od Zoevy czy Anastasii, więc nie mogę porównywać ich do tych profesjonalnych. Używam tego pędzla do codziennego, delikatnego makijażu, po amatorsku :)
Natomiast moje odczucia w stosunku do niego są wyłącznie pozytywne.
Jest taki jaki ma być pędzel.
Łatwy w obsłudze, delikatny, dobrze wykonany i niedrogi.
Aktualnie należy do moich ulubieńców, a to ze względu na swoją uniwersalność.
Idealny na wakacje, w podróży.
Zdecydowanie Polecam :)

Rewelacyjny, nie wyobrażam sobie już bez niego makijażu

Nie spodziewałam się, że ten pędzel będzie aż tak dobry! Kupiłam go praktycznie od razu, kiedy seria pędzli do makijażu pojawiła się w Hebe - i chwilę później poleciałam po drugi egzemplarz, żeby mieć osobny do rozświetlacza i drugi do pudrów.

Przede wszystkim pędzel wykonany jest z idealnie miękkiego, nie za sztywnego włosia. Nie jest drapiące, ale mięciutkie i plastyczne, nie za mocno zbite. Jego rozmiar jest dokładnie w sam raz, żeby łatwo było nim manewrować w okolicach oka, dzięki czemu świetnie nadaje się do nakładania pudru sypkiego pod oczy i utrwalania korektora. Nabiera idealną mgiełkę pudru i doskonale go rozprowadza - odkąd go używam, zapomniałam o jakichkolwiek problemach z równą i gładką aplikacją pudrów pod oczami (te z Was, które mają suchą skórę pod oczami, wiedzą, jak czasem jest trudno o naturalny wygląd przypudrowanej skóry w tym miejscu). Po prostu ideał!

Drugiego egzemplarza używam przede wszystkim do rozświetlacza w kamieniu - sprawdza się świetnie do tworzenia równej, rozblendowanej powierzchni, łatwo osiągnąć z nim efekt odbijającej światło tafli. Nakładałam rozświetlacz przeróżnymi pędzlami, i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że ze wszystkich wypróbowanych ten nadaje się do tego najlepiej.

Pędzel typu jajko jest świetnym rozwiązaniem, jeśli szukamy czegoś wielofunkcyjnego - nałożymy nim i puder w kamieniu, i sypki, i róż, bronzer i rozświetlacz. Radzi sobie ze wszystkim, włosie świetnie dopasowuje się do twarzy i równo rozprowadza każdy produkt. Doskonały pod oczy.
Uchwyt jest wygodny, nie za długi, nie za krótki - w sam raz.
Całość estetycznie wykonana.

Pędzel wydaje się być solidny (nie wypada z niego włosie, po kolejnych myciach wygląda jak nowy, nie odkształca się). Solidnie mocowane włosie dobrze trzyma się w skuwce. Myję go zazwyczaj antybakteryjnym mydłem w kostce (np. Protex) i ten sposób dobrze się sprawdza.

Cóż mogę powiedzieć, mam kilka pędzli z Hebe i zapewniam, że są naprawdę świetnej jakości, nieporównywalnie lepsze od typowo drogeryjnych pędzli. Można kupować bez ryzyka, polecam!

Świetny!

Pędzel naprawdę dobrej jakości za niewielkie pieniądze, w dodatku multifunkcyjny.
Świetny do rozświetlacza, bardzo fajnie sprawdza się pod oczy do sypkiego pudru.
Jest mięciutki,ma dobry kształt i odpowiednią długość włosia, dobrze się go myje.
Hebe naprawdę spisało się z tą serią pędzli :)
Dodatkowy plus za pokrowiec!

W tym przedziale cenowym zasługuje na 5/5

Ach ta idea pędzli typu jajo, szczerze uwielbiam. Tu w dodatku mamy łatwą dostępność w każdym Hebe, niską cenę i autentyczną uniwersalność pędzla.
Jeżeli chodzi czysto o wygląd , to jest to pędzel bardzo estetyczny; czarna skówka i rączka, jasne włosie z ciemniejszym czubeczkiem. Uchwyt jest krótszy niż w pędzelkach Zoevy (porównywałam do 104),ale dłuższy od contour brush z Core Collection z Real Techniques. Mówiąc o delikatności włosia, to znajduje się on gdzieś pośrodku tego spektrum. Zdecydowanie bardziej miękki niż Real Techniques,ale nie tak miękki jak taklonowa Zoeva. Kształtem przypomina setting brush z RT,ale jest większy, włoski są gęstsze, bardziej przyjemne w dotyku,jednocześnie będąc bardziej sztywnymi. Jeżeli miałabym się czepiać, to powiedziałabym ,że F04 Hebe nie jest najlepiej wyważonym pędzlem, rączka wykonana z tworzywa, jest nieproporcjonalnie lekka w stosunku do skówki i włosia. Myślę,że ten typ skówki i rączki będzie się dosyć szybko rysował. Niemniej jednak czepiać się nie chcę, bo jak na pędzel drogeryjny to jajeczko jest sensacją.
Włoski są przemiłe w dotyku, pędzel jest lekko zbity,ale też bardzo elastyczny.
Używałam go do pudrowego rozświetlacza, kremowego konturowania oraz utrwalenia korektora pod oczami. Sprawdził się świetnie. Pozwala na prezyzyjne nakładanie kosmetyku dzięki przewężonej górze.
Dobrze zniósł mycie Białym Jeleniem w kostce, szybko wysechł i nie zmienił kształtu.
Osobiście nie używam pędzli z włosia naturalnego, tym bardziej doceniam,że Hebe wypuściło taklonową serię (mam tu na myśli pędzle do twarzy, nie jestem pewna z czego wykonano te do oczu). Wielki plus, że pędzle na opakowaniu oznaczone są jako produkt "wolny od cierpień" oraz za przeźroczysty pokrowiec, który ułatwia przechowywanie.