Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Pojemność 1 szt

Służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny także do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację produktu.

pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Brawo!

Naprawdę bardzo dobry pędzel. Ja używam go do rozświetlacza, ale myślę nad zakupem kolejnego - byłby do konturowania twarzy bronzerem.
Jest bardzo miękki, ma ładną rączkę, wygodnie się go trzyma. Łatwy w myciu, po wyschnięciu wraca do pierwotnego kształtu. Nie gubi włosia, co uważam za ogromny plus.

dobry pędzel

Pędzel Świetnie się sprawdza. Używam go już ponad rok do brązera. Był wielokrotnie myty i nic się z nim nie dzieje. Włosie jest dość zbite, miękkie, nie wypada. Pędzel jest dobrze wyprofilowany i wyważony, przyjemnie trzyma się go w dłoni. Zaletą jest też jego przystępna cena.

Fajny i tani pędzel

Odpowiednio miękki, w dobrej cenie i przetrwał już kilka myć bez uszkodzenia. Włosie nie wychodzi a kształt jest dobry i do różu, i do rozświetlacza i do pudru sypkiego. Wart zakupu

FENOMENALNY

Pędzel jest po prostu świetny :) Idealny do nakładania bronzera. Ja używam go również do nakładania pudru pod oczami. Kształt idealnie się do tego nadaje. Pędzel jest bardzo miły w użytkowaniu. Dodatkowym mega plusem jest niska cena oraz dostępność.

Brawa dla Hebe!

Ten pędzel jest fenomenalny. Niezmiernie cieszy mnie to, że tak dobre jakościowo narzędzia do makijażu można dostać stacjonarnie i za bardzo niską cenę. To bardzo duży plus, ponieważ możemy ich dotknąć i zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości oraz mieć je od ręki bez czekania na przesyłkę.
Osobiście używam ten pędzel do bronzera i rewelacyjnie sprawdza się w tej roli. Włoskie jest bardzo miękkie i w żaden sposób nie podrażnia skóry. Dobrze rozprowadza kosmetyki, które bez problemu nabierają się na pędzel. Rozcieranie też nie stanowi problemu. Dzięki nieco jajeczkowemu kształtowi jestem w stanie wymodelować twarz jak tylko chcę, ponieważ nieco szpiczasta końcówka idealnie "wchodzi" pod kość jarzmową. Jest także na tyle precyzyjna, że służy mi także do lekkiego wyszczuplenia nosa.
Pędzel myłam już wiele razy i nie zauważyłam ani jednego wypadniętego włoska. Ponadto pędzel nie odkształca się i nadal pozostaje miły. Bez problemu idzie go wyczyścić.
Całość jest solidnie wykonana. Trzonek jest ładny, minimalistyczny i nie rysuje się, a wiele razy zabierałam pędzel w podróż.
Myślę, że do różu także się nada, natomiast w roli rozprowadzania rozświetlacza już nieco mniej. Do tego wolę mniejsze pędzle. Tutaj jak kto woli.
To mój pierwszy pędzel marki Hebe. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie dziwię się, że ciężko jest któryś z nich dorwać. Sama planuję poszerzyć kolekcję.

świetny pędzel

świetny pędzel, za małe pieniądze. Mam dwie sztuki, jeden służy mi do przypudrowania okolic pod oczami, drugi do brązera. Sprawdzałam również z różem oraz rozświetlaczem i sprawdza się we wszystkich przypadkach. Uzywam od ponad pół roku i nic się z nimi złego nie dzieje, włosie nie wypada, fajnie się i bezproblemowo domywają. Polecam z czystym sumieniem :)

Pędzel

Pędzel jest świetny do nakładania rozswietlacza, bronzera i różu. Mam go już pare miesięcy włosy nie wypadają pomimo częstego mycia jest wykonany porządnie i estetycznie.

Kocham pędzle HEBE...

Kolejna perła w postaci pędzla w ojej kolekcji... Odwiedzając hebe w końcu dopadłam pędzel F04 niestety w moim HEBE bywa różnie z dostępnością. Owszem warto kupić pędzle w promocji jednak tym razem wzięłam bez... Cena mimo, że bez rabatu korzystna.

Trzonko plastikowe, matowe. Cała kolekcja tych pędzli w jednakowym klimacie. Duży plus fajnie wyglądają na mojej toaletce...

Włosie, owszem syntetyczne jednak bardzo dobrej jakości. Miękkie. Łatwe w czyszczeniu, nie plącze się, nie łamie, nic nie wypada.
Po prawie pół roku namiętnego użytkowania pędzla nie zauważyłam żadnych oznak zniszczenia. Dodam pędzel idealnie sprawdza się jako opcja do blendowania cieni.... Owszem dość duża grzywa może dziwić jednak każda z nas znajdzie dla siebie idealne zastosowania....

Z czystym sumieniem polecam kolejną perłę w mojej kolekcji. Idealny pędzel w przyzwoitej cenie dla amatorek domowego makijażu wykonywanego przy pomocy pędzla....

Świetny do rozświetlacza

Tego pędzla używam głównie do rozświetlacza ze względu na jego stożkowaty kształt - pozwala precyzyjnie i w małej ilości nałożyć odpowiednią ilośc kosmetyku na wybrane miejsca i trochę je rozetrzeć robiąc delikatną mgiełkę. Jest w moim użyciu praktycznie ciągle. Mięciutki, niezbyt zbity, idealny dokładnie do tego, na co jest przeznaczony. Dobrze się łapie z pudrowo-kremowymi kosmetykami. Mocny kamień jest trochę za delikatny - trochę się nie lubi z moim rozświetlaczem paskowym z Inglota, za to z tym np. z Bell bardzo.

Najlepszy.

Zakochałam się w tym pędzlu. Jest cudowny!
Mięciutki, puchaty. Jakościowo świetny.
Niedrogi, a mam wrażenie używania luksusowego produktu.
Używam go przede wszystkim do precyzyjnej aplikacji pudru sypkiego albo w kamieniu do ciężko dostępnych miejsc np. pod nos, okolice oczu.
Ale przy mojej drobnej twarzy świetnie nadaje się do dokładnego nanoszenia bronzera, różu czy rozświetlacza.
Jest naprawdę bardzo uniwersalny.
Polecam!

Uwielbiam go <3

Pamiętam, że jak te pędzle tylko weszły do hebe to czatowałam na nie i kupiłam niemalże wszystkie. Wcześniej zdobyłam książeczkę z ich opisem i już po jej przestudiowaniu wiedziałam, że będą to pędzle warte zainteresowania.

Ale do rzeczy.

Pędzelek ma kształt takiego migdałka z czubkiem.
Jest mięciutki, puchaty, okrągły w przekroju. Najczęściej używam do rozświetlacza oraz omiatania okolicy pod oczami z pudru. Nadaje się do tego wprost idealnie.

Różu nie próbowałam nakładać tym nigdy (tutaj wolę skośne pędzle), co do bronzera - ten pędzelek jest trochę zbyt mały (ale ja mam okrągłą gębę więc proszę się tym nie sugerować).

Używam od marca nieprzerwanie, myję, a on wygląda jak w dniu gdy go przyniosłam z hebe. I jest tak samo miękki.

Nie zawodzi

To mój kolejny pędzel z Hebe. Miękkie włosie, bardzo dobra cena. Używam do aplikacji różu na policzki. Przyjemna aplikacja produktu o każdej porze. Bardzo polecam.