Nivea Hair Care, Styling, Lift Volume, Pianka do włosów 'Zwiększona objętość'

Nivea Hair Care, Styling, Lift Volume, Pianka do włosów 'Zwiększona objętość'

Dzięki formule specjalnie opracowanej dla potrzeb włosów cienkich i delikatnych widocznie zwiększa ich objętość.
Unosi włosy u nasady. Zapewnia długotrwały efekt.
Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie, nie sklejając przy tym włosów. Nie wysusza włosów. Nie zawiera alkoholu. Nie wykrusza się i nie pozostawia śladów.
Zapewnia włosom naturalny połysk.

Skład: Aqua, Isobutane, VP/VA Copolymer, Propane, Polyquartenium-4, Panthenol, Niacinamide, Cetrimonium Chloride, Butane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum.

Cena: 12-15zł / 250ml

bardzo dobra!

Kiedyś używałam jej(szczerze mówiąc nie wiem, czemu przestałam). Była bardzo fajna, bo dawała włosom objętość, a używałam jej na sucho ;)

Zalety:
+dodaje objętości
+sprawia, że włosy są miłe w dotyku(koleżanka z klasy mnie nieraz macała :) ), robi fajną szopę
+dość wydajna
+nie obciąża włosów, jeżeli się dobrze nałoży

Wady:
-opakowanie mi się szybko zepsuło:<
-może przetłuścić włosy
-zapach

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Zbyt delikatna

Mam cienkie, półdługie włosy. Pianka jest dla mnie zbyt delikatna. Nie unosi włosów, chociaż stosuję ją u nasady włosów. Jedynie lekko utrwala. Ładnie pachnie. Wydajna. Przystępna cena. Może jeszcze kiedyś kupię, jeśli nie znajdę nic lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Polecam!

Kupując tą piankę miałam mieszane uczucia, jednak się nie zawiodłam! Naprawdę zwiększa objętość i nie skleja włosów. Susząc wieczorem włosy z nałożoną pianką mam rano wciąż dużo włosków i mają widocznie większą objętość - co w moim wypadku jest dużym wyczynem :)

Używam tego produktu od: 4 misięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Manicure - klasyczny

ten zapach :(

Głównym minusem jest dla mnie zapach- bardzo intensywny cukierkowo-kwiatowy?; co do działania- pianka zwiększa objętość, ale sklejanie włosów jest dość wyczuwalne, mija po rozczesaniu, ale wtedy efekt działania się zmniejsza. Mam wrażenie, że wysusza włosy.
Tak ,jak Martaa2 szukałam następczyni świetnej &quot;zielonej&quot; pianki YR ale ta mnie rozczarowała.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 nadal

czy ja wiem...

utrwala. ale nie wiem jak wy to robicie, że nie skleja wam włosów i nadaje im objętość.
plus za utrwalenie i fajny zapach. ale ogólnie mnie nie przekonała, więc szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo dobra:)

Jako, że firma YR wycofała ze sprzedaży moją ukochaną piankę do włosów, zmuszona byłam poszukać sobie innej. Po wnikliwym przestudiowaniu KWC mój wybór padł na Nivea. Mam dość delikatne, długie włosy- więc Nivea Lift Volume wydawała się idealna:) I taką się okazała:) Przde wszystkim tuż po nałożeniu nie skleja włosów, za to po wymodelowaniu wyraźnie dodaje im objętości. Lekko usztywnia ( ale nie robi sztywnego kasku), fryzura jest mocniejsza, dobrze utrwalona i nie &quot; opada&quot; następnego dnia. Plus za ładny zapach:) Generalnie produkt wart polecenia, ja na pewno pozostanę jej wierna.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pozytywna

Kupilam ja za rada innej klientki po chyba 10 minutach sterczenia pod polka z piankami i lakierami tamujac ruch w waskim przejsciu w Rossmanie nie mogac sie na nic zdecydowac po tym jak moje wlosy powiedzialy &quot;nie&quot; dla pianek wellaflex, ktore przez dluzszy czas uzywalam. I nie zalowalam wyboru, pozostalam tej piance nivei wierna przez dluzszy czas do momentu pojawienia sie &quot;diamond gloss&quot;. Zalety:
-nie skleja i nie placze wlosow
-nie przetluszczala ani nie wysuszala nadmiernie
-ladnie sie po niej ukladaly, choc bez drobnych poprawek w ciagu dnia nie obylo sie.
Nie mam wiekszych zastrzerzen ale KWC w tej kategorii nie znalazlam jeszcze.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam, kiedys przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6

Wypadają po niej włosy

Dzięki tej piance, włosy bardzo ładnie unoszą się do góry (nie za mocno,ale efekt stosowania widać), optycznie wydaje się, że jest ich więcej, są takie bardziej sprężyste i całkiem długo utrzymuje się ten efekt. Nie mogę napisać, że cały dzień, ale u mnie bardzo widać różnicę przed użyciem pianki i po. Ja jestem bardzo z niej zadowolona. Co najważniejsze-nie wysusza mi włosów, pewnie dzięki temu, że nie ma alkoholu w składzie.

Generalnie-jestem na TAK. :)

EDIT: Niestety muszę zmienić zupełnie ocenę pianki na jedną gwiazdkę :( Otóz zauważyłam, że po niej włosy zaczęły mi wypadać i to garściami prawie. Po odstawieniu, po jakimś czasie przeszło...

Używam tego produktu od:2tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania 1

Nie działa

Niestety ta pianka zupełnie nie działa na moich włosach. Nie unosi, nie utrwala fryzury i nie dodaje objętości. Próbowałam na różne sposoby: i na wilgotne i na suche włosy; w małych i w dużych ilościach; susząc na małej i na dużej szczotce i niestety nie jestem zadowolona. Najczęściej po 1 godzinie włosy były oklapnięte a przy użyciu większej ilości pianki: klejące. Do tego zapach zbyt intensywny. Przynajmniej nie zniszczyła włosów :)
W sumie to pierwsza pianka do włosów, która tak bardzo mnie rozczarowała :(

Używam tego produktu od: za długo ;) powinnam dawno kupić inną

Lekko ;]

+ piękny i delikatny zapach
+ wygodne, ładne i niewielkie opakowanie
+ nie skleja włosów, nie obciąża
+ nie kruszy się
+ widocznie unosi włosy u nasady i dodaje objętości
+ nie zniszczyła, nie przesuszyła moich włosów
+ można stosować na sucho i na mokro

- słabiutko utrwala
- dla wyraźnego efektu trzeba nałożyć bardzo dużo

Nie wiem, czy do niej wrócę, bo najprawdopodobniej sprawdzę coś nowego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

działa :)

Nie oczekujmy cudów -nie da sie z cienkich włosów zrobić cudnej szopy za pomoca pianki ;)
A ta pianka bardzo wyraźnie unosi je do góry -ale zastrzegam, że trzeba ją wcierać blisko nasady. Według mnie jest rewelacyjna

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

lubię :)

Jedyna pianka, która nie skleja moich włosów, a sprawia, że są takie miękkie, puszyste i co najważniejsze błyszczące. Mam z natury falowane włosy i na takie prawie wysuszone (lekko wilgotne gdzieniegdzie jeszcze są) daje porcję pianki. Jest taka puszysta i ładnie pachnie. Włosy mają sprężysty skręt. Wielki plus za brak alkoholu w składzie, bo nie wysusza włosów, wręcz przeciwnie. Moja ulubiona pianka. Na pewno nie skończy się na dwóch opakowaniach :)