Nivea Hair Care, Styling, Lakier do włosów Bardzo mocne utrwalenie

Nivea Hair Care, Styling, Lakier do włosów Bardzo mocne utrwalenie

Zapewnia bardzo mocne utrwalenie, nie sklejając przy tym włosów. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wysusza włosów. Nie wykrusza się, nie pozostawia śladów i daje się łatwo wyszczotkować.
Zapewnia włosom naturalny połysk. Dla każdego typu włosów.

Cena: 12 - 15 zł / 250 ml

średniak

Zużyłam kilka miniaturek i w zachwyt nie popadłam, bo dużej flaszki nie kupiłam i raczej nie kupię.
Lakier wypuszcza dość duże krople i moczy włosy - trzeba odczekać aż wyschnie i spryskiwać małymi porcjami. Utrwalenie bardzo przeciętne, trzeba w ciagu dnia poprawiać.
Bardzo odpowiada mi zapach, wyjatkowy wśród sprejów do włosów.
Za sam zapach jednak nie kupię, bo lubię mieć fryzurę na swoim miejscu przez cały dzień.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wiele miniaturek

Beznadzieja...

Może to wina moich włosów ale ten lakier (i taka sama pianka) nie są warte swojej ceny. Zaletą na pewno jest to, że nie sklejają włosów. Ale co z tego jeśli efekt jest krótkotrwały a włosy i tak przy ich pomocy nie układają się tak jak chce? Szczerze powiedziawszy jest jeszcze gorzej niż przed użyciem. Jak posiedzę z jakieś 30 min i spryskam włosy ogromną ilością lakieru to owszem i się ułożą... a raczej narobi mi się tona loków... Beznadziejny lakier. Nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca i mam dość
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( i w moim przypadku ostatniego )

średniak

Trzeba przyznać- nie skleja cienkich, długich włosów, nie wysusza ich, ładnie pachnie ;), tylko to utrwalenie jakies dziwne- niby faktycznie mocny ale tak krótko to trwa i włosy są potem oklapnięte :(

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: gazetowa mini wersja