Eris, Peeling myjąco-tonizujący pod prysznic skóra normalna

Eris, Peeling myjąco-tonizujący pod prysznic skóra normalna

Zawiera wyciąg z pędów hiacyta, który ma właściwości oczyszczające i odtruwające. Dosyć wydajny i przyjemnie pachnie.

Cena: 18 zł / 225 ml

kiepski

Właściwie to to chyba nie jest peeling. Bardzo delikatnie oczyszcza i złuszcza. Właściwie to nawet nie zauważyłam tego ;) oj taki tam sobie żel. Pachnie niezbyt przyjemnie. Wygląda dziwnie. Eeee nie podoba mi się :) Właściwie stał i stał pod prysznicem, aż kamień na nim osiadł :P do śmieci.

ulubiony

generalnie nie jestem kompatybilna z peelingami - wygladam po nich jak po bitwie z kotami w malinowym chrusniaku ;-). Z tym jest inaczej. Jest delikatny, zupelnie nie drapie, a mimo to swietnie wygladza skore! (nakladalam go zawsze na SUCHA skore, masowalam az do wytworzenia bialego kremu i dopiero potem pod prysznic - tak gladka skore mialam tylko peelingu profesjonalnym). Dla mnie najlepszy peeling do ciala jakiego uzywalam.
Dosc wydajny. Praktyczne opakowanie, mozna je oproznic do reszty.

nie polubilam.

Efekt peelingu wlasciwie zaden, bo te drobinki tak miziaja, ze kompletnie tego nie poczulam, skora moze minimalnie gladsza. Nie zsylam tego kosmetyku w otchlahnie piekielne tylko dlatego, ze ladnie sie pienil i ta pianka niezle skore oczyszczala, zapach tez sympatyczny. Mimo to nie polecam, irytujacy ;-)

Manicure - mat i błysk

wcale nie jest zły

Jest delikatny, nie drapie skóry a mimo to skóra jest gładsza po zastosowani. Pieni sie w sam raz, łatwo spłukuje. Swieży zapach. stosuję częściej niz 1-2 razy w tygodniu i jest ok. Wolę cześciej używać peelingu ale delikatniejszego. I ten się do tego nadaje.

70 % normy

Nie najgorszy, nie rewelacyjny, po prostu zwyczajny peeling pod prysznic. Złuszczające drobinki nie są zbyt ostre, choć ich zagęszczenie na 1 ml peelingu jest całkiem pokaźne, co akurat dla mnie jest dużym plusem, ponieważ nie lubię wylewać połowy tubki w poszukiwaniu jakiejś drobinki :) Peeling nie ma praktycznie zapachu - co może rozczarować poszukiwaczki wrażeń ekstermalnych pod prysznicem. :)Przyzwoity, choć na przodownika pracy raczej się nie nadaje. Zasługuje jedynie na medal Budowniczego Nowej Huty Trzeciego Stopnia

szkoda zachodu

Eris mnie naprawdę zaskakuje.Kupiłam ten produkt pamietając jak ostre drobinki miał ich peeling do twarzy, a taki lubię do ciała. Ten to raczej delikatny żel z minimalnymi właściwościami złuszczającymi.Nadaje się do codziennego stosowania pod prysznic, wtedy faktycznie efekt złuszczania może być zauważalny.Spłukuje się średnio więc wolę raz w tygodniu użyć solidnego peelingu , a w pozostałe dni zwykłego żelu pod prysznic.

Nie polecam

Miałam i wersję zieloną i niebieską i z żadnej nie byłam zadowolona. Faktycznie prawie wcale się nie pieni, trochę mało wydajny. Paradoksalnie drobinki są maltukie ale miałam niezbyt przyjemne wrażenia podczas używania, trochę szorował mi skórę. Za to nie widziałam jego efektów w postaci wygladzonej, miłej w dotyku skóry - może faktycznie używałam go za rzadko. Ale i tak lekko przesusza skórę... Odradzam

B. dobry

Używam od dawna, zaraz pójdę to zrobic, zdradzam na rzecz innych, ale szybko powraca, kiedys była tylko wersja zielona, to ją lubie bardziej, choc nie gardzę niebieską, nie podrażnia skóry, nie wysusza, łatwo się spłukuje, ciało jest gładko i miłe w dotyku, nie jest za ostry, drobinki w sam raz, jest troche jakby kremowy?, zapach rześki, duża pojemność, niewygórowna cena, dość wydajny, o gęstej konsytencji, nie wylewa się. Przyzwoity..produkt. .

średniak

Być może spodoba się osobom, które lubią baaaardzo delikatny peeling, który nie przynosi żadnego efektu:(Nie dość, że drobinki ścierające są niezwykle miękkie i delikatne, to jest ich, w tym żelu, jak na lekarstwo.Na pewno więcej go nie kupię.

Nic rewelacyjnego..

Oj , nie.. Kupiłam go, bo nie było "mojego" Nivea..ale to pomyłka..Niby przyjemny, w używaniu, ale jakos nie do końca ..troche kisielowaty..w miare przyjemny latem- forma zelu , chłodzi troche..Małe drobinki scierające - ja takich nie lubie. Wcale nie czułam, zeby mi oczyscił, wygładził i odswiezył ciałko..Taki sobie. Mało wydajny. Skonczyłam go nad morzem w czasie wakacji uzywajac zamiast zelu pod prysznic, bo pewnie do tej pory stałby na półce..zbyt drastyczny jak na ten niewinny wygląd i obietnice producenta - przesuszył mi skóre :(Nie polecam!Używałam tego produktu ok. rok temu / Ilość zużytych opakowań: 1 i kilka próbek (wersja niebieska & zielona).

mi pasuje

Jestem bardzo zadowolona z zielonej wersji, nie jest zbyt ostry a ja lubię takie delikatne peelingi, ładnie pachnie a to, że się słabo pieni to akurat w moim przypadku nie jest żadnym minusem. Muszę dodać, że używam go częściej niż zaleca producent (ok. 3-4 razy w tygodniu)...

nie polecam

Ładny zapach i opakowanie to dla mnie troszkę za mało jak na peeling. Drobinki ścierające były tak słabo wyczuwalne, że właściwie prawie nie było efektu złuszczającego i wygładzającego co wydaje mi się bardzo normalnym oczekiwaniem przy tego typu produkcie. Peeling Erisu bardzo słabo się pieni co niestety odbija się na wydajności - dużo zużywałam za jednym razem. Trochę się z nim męczyłam zanim go wykorzystałam. Zdecydowanie nie zamierzam kupić powtórnie i innym raczej odradzam.