Soraya, Beauty Creator, Attraction, Nawilżająco-uszczęśliwiający tonik

Soraya, Beauty Creator, Attraction, Nawilżająco-uszczęśliwiający tonik

Nawilżająco-uszczęśliwiający tonik do twarzy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wymagającej intensywnego pobudzenia, odświeżenia i poprawy wyglądu. Zapewnia głębokie nawilżenie skóry oraz pobudzenie jej witalności. Doskonale zmywa resztki zanieczyszczeń i makijażu, tonizuje i wygładza skórę. Wpływa kojąco i relaksacyjnie, likwiduje oznaki zmęczenia. Pozostawia skórę delikatną w dotyku, pełną blasku i energii. Sprawia, iż promienieje ona szczęściem i staje się bardziej atrakcyjna. Rezultat:
* intensywne pobudzenie, odświeżenie i poprawa wyglądu skóry
* doskonałe oczyszczenie skóry z resztek zanieczyszczeń i makijażu
* głębokie nawilżenie
* skóra staje się delikatna w dotyku, pełna blasku i energii

Cena: ok. 12 zł / 180 ml

można wypróbować

Tonik kupiłam w cenie promocyjnej- za kilka złotych.
Lektura opisu faktycznie uszczęśliwia...czego to się nie wymyśli, aby zareklamować swój produkt :)
Tonik jest przyjemny w użyciu, ślicznie pachnie. Właściwości nawilżające (mam suchą skórę) jak dla mnie są średnie. Po przetarciu twarz przez jakiś czas jest nieco lepka. Plusem jest dobre oczyszczenie, np. podczas stosowania do odświeżenia w ciągu dnia.
Nie żałuję, że go kupiłam, ale gdybym nabyła go w regularnej cenie wymagałabym mocniejszego nawilżenia i braku uczucia lepienia.
Przyznaję trzy gwiazdki- z podsumowaniem "można wypróbować".

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Czuję się uszczęśliwiona

Skusiłam się na ten tonik bo miał uszczęśliwiać. I tak podziałał :).
Doskonale nawilżał skórę, dobrze oczyszczał i pozostawiał gładką. Nie uczulał, nie pozostawiał skóry napiętej. Do tego atrakcyjna cena..
Z pewnością skuszę się jeszcze raz :).

Czy ja wiem?

Zakupiłam w Rossmannie w ofercie "cena na do widzenia" za 5 zł. Kusił mnie odkad się pojawił w sklepach wiec jak mogłam przepuscić taką okazję? ;)
Niestety tonik mnie rozczarował, tzn nie jest bardzo zly, ale szczerze mówiac to spodziewałam się czegoś wiecej. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to zapach - dam sobie głowę uciąć, że gdy sie pojawił to miał inny zapach - bardziej arbuzowy (nawet pisałąm o jego arbuzowym zapachu na forum wizażu). A może to mi sie zmieniło odczuwanie zapachów? W każdym badź razie, zapach jest męczący, słodkawy i intensywny. Nie podoba mi się :ehem:. Działanie ma średnie - uszczęśliwienia nie poczułam niestety, nawilżenia również nie, a wręcz lekko ściaga skórę co nie jest zbyt komfortowe.

Zdecydowanie wolę tonik nagietkowy Ziaji :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Eris film 2

Upaja zapachem

Nigdy nie miałam toniku, ani chyba żadnego innego kosmetyku pielęgnacyjnego, który by tak przepięknie pachniał! Chętnie bym kupiła perfumy o tej woni, to jest miłość od piewszego powąchania. :love: Poza tym - również po raz piewszy - mam doczynienia z tonikiem, którego zapach utrzymuje się na skórze, czuję go nawet pod kremem. Pozostałe właściwości toniku są również bez zarzutu: doskonale nawilża, odświeża, jest łagodny i estetycznie opakowany. Jak dla mnie jest jednak troszkę za drogi, więc nie wiem, czy kupię ponownie, może w promocji.

Używam tego produktu od: 1,5 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego

zapach naprawdę uszczęliwia:)

To moja pierwsza recenzja na KWC:) chociaż bardzo często odwiedzam i czytam z przyjemnością opinie... no i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam:) a dokładnie na zakupionym pod ich wpływem produkcie:) ale do rzeczy...ten tonik kilka dni temu trafił do mnie za niecałe 5 zł, ponieważ jest wycofywany... i wielka szkoda:(! Zachwycił mnie jego świeży, jak dla mnie owocowy zapach i to co zrobił z moja skórą:) stała się miękka i gładka! Za te pieniążki to po prostu małe cudeńko, które działa na mnie naprawdę doskonale! Spełnia opinie producenta w 100%!!!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Poprawny z cudownym zapachem

Tonik jak to tonik, lekko oczyszcza skórę twarzy, lekko nawilża, nie klei się, nie powoduje podrażnień i irytacji, nie zatyka skóry, nie roluje kremu. Jest zwyczajnie POPRAWNY czyli spełniający swoje główne zadanie.
Ale cudownie pachnie - pojawiła się tu opinia że słodko, dla mnie jest to zapach bardzo rześki i ożywczy - taka morska wakacyjna bryza (oj tęskno mi za latem i wakacjami ;) Uwielbiam jego aplikację szczególnie rano - ale zapach nie utrzymuje się zbyt długo na skórze, gdybym używała toniku łącznie z kremem może byłby bardziej długotrwały.
Generalnie produkt jest przyzwoity, ale żadnych cudów sam jeden nie zdziała :)

Ilość zużytych opakowań:1 (jeszcze nie do końca)

Żeby nie ten zapach

Jako tonik ok, ale zapach ma straszny i na dodatek przez dłuższy czas utrzymuje sie na skórze. Nie sądze żeby uszczesliwiał moja skóre z takim zapachem. Nie podoba mi sie

Używam tego produktu od:tygodnia

uszczesliwia- ???

z rana po przebudzeniu tak na rozbudzenie sobie mordke nim tre
zapach od tego slynnego śmiesznego polinezyjskiego owocu chyba? i ten wlasnie owoc slynny NONI to ten niby uszczesliwiajacy skladnik!!! No coz moze i skore uszczesliwia ale do mózgu ta radosc u mnie nie dochodzi :)
ot co b. ładnie nawilża calkiem przyzwoicie tonizuje... taki bardziej przyjemny relax anizeli typowe szczescie
Raczej nie kupie2x średnio polecam choc spelnia typowe zadania toniku bez zarzutu- tego sie nie czepiam
ale to Noni to ja nie wiem czy działa...

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2

spodobał mi się

Fajny tonik - nie pozostawia żadnej lepkości na twarzy i jest dość wydajny. Ma również wygodne opakowanie. Najbardziej urzekł mnie jednak zapach - tonik wyróżnia się nim na plus.
Stosowanie tego toniku jest przyjemnością. Nie wiem tylko dlaczego mam czuć się uszczęśliwiona .... Może dlatego, że za niewielkie pieniądze nabyłam naprawdę dobry preparat :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

fajnie nawilża

Dosć dobry tonik. Dobrze oczyszcza po mleczku i przy okazji nawilża, nie wysuszając cery. na mojej twarzy nie powoduje efektu klejenia. Bardzo wydajny. Zapach moze przeszkadzać, gdyż jest dosc ciężki i słodki.

Używam tego produktu od: 4 msc

nawilża

Bardzo polubiłam ten tonik, ponieważ przede wszystkim nie wysusza cery a wręcz nawilża. Buzia jest miękka i gładka. To jest podstawa której oczekuję od toniku a ten tonik świetnie się spisuje :D
Poza tym bardzo ładnie oczyszcza i przygotowuje skórę do kremu. Pachnie ładnie ale bardzo słodko, co nie każdemu może odpowiadać.
Nie wiem czy zakupię ponownie, ponieważ ostatnio polubiłam toniki Soraya i napewno będę chciała wypróbować inne warianty. Oby więcej takich toników, nie wysuszaczy na rynku :D

Używam tego produktu od:

fajny zapch

tonik polubiłam ,ponieważ nie uczulał mojej skóry i nie wysuszał ,jak mi sie to wczesniej zdarzalo z tonikami np.yves rocher.delikatny dla skóry ,delikatnie nawilża,jest gładka i jędrna i ma piękny zapach.