Avon, Nail Experts, Green Tea Nourisher Pen (Odżywka do paznokci z zieloną herbatą)

Pojemność 3,5 ml

Odżywka w formie flamastra, która odżywia skórki i paznokcie. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty.
Zielona herbata ma właściwości przeciwutleniające, nawilżające i kojące. Producent obiecuje, że po 2 tygodniach stosowania paznokcie będą lśnić zdrowiem i urodą.

Cena: 29,90 zł / 3,5 ml

Może być

Od razu napiszę, że kupiłam tę odżywkę z jakiejś promocji, albo z tego katalogu dla konsultantek. Nie pamiętam za ile, ale na pewno w granicach do 12 zł.
Nie dałabym za to 30 zł na pewno.

+ jeśli mamy bardzo zniszczone paznokcie, to widać poprawę, jednak bez rewelacji
+ bardzo łatwe w użyciu
+ szybciutko się wchłania
+ dosyć wydajne (końcówka nie wysusza się)

- cena (no chyba, że promocyjna to ok)
- rewelacji po niej nie ma

Taka sobie

Dostałam od kogoś tę odżywkę i bardzo się cieszę bo te 30 zł zostałyby tylko wyrzucone w błoto.
Ta odżywka to fajna opcja kiedy się spieszymy i nie mamy czasu na czekanie aż wyschnie nam odżywka w płynie, w tedy szybko tę nałożymy na paznokcie i już możemy nakładać lakier, jednak nie ma co liczyć na to, że zdziała cuda.

czy ja wiem...

nie ma żadnych cudów. Odzywka nie pachnie (ani nie smakuje, bo próbowałam zadziwiona brakiem zapachu :P). Nakłada się ją fajnie, no ale czy to jest powód żeby dać jej więcej gwiazdek? :P Nie utwardza paznokci, nie powoduje, że się nie rozdwajają, no ogółem pic na wodę :P

Używam tego produktu od: dawna