Elancyl, Gommage Moussant Corporel (peeling do mycia ciała z wyciągiem z bluszczu)

Preparat skutecznie złuszcza obumarłe komórki naskórka, oczyszcza skórę i pobudza odnowę komórkową. Dzięki zawartości wyciągu z bluszcza, skóra odzyskuje swój naturalny koloryt, zdrowy i świeży wygląd.

Producent zaleca stosowanie peelingu 2-3 razy w tygodniu.

Cena: ok. 40 zł / 150 ml

oj nie

Przy okazji robienie zakupów w jednej z aptek internetpwych zobaczyłam miniprodukt za jakieś 5 zł i pojemnosci 30ml.
Rzeczywiście tylko delikatnie usuwa martwe komórki ciała i wg nadaje sie on do stosowania codziennie lub co drugi dzień. Zapach mi sie nie spodobał, pachnie jakby środkami czyszczącymi, dla mnie coś nieprzyjemnego. Za cene 40zł absolutnie nie polecam ale tak do 20zł w sam raz do wypróbowania.
Poszukam sobie coś lepiej pachnacego

Używam tego produktu od: już nie użwam
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

będę do niego wracała

Bardzo się lubimy, podoba mi się jego działanie i zapach. Oczywiście mogłabym sie trochę przyczepić do składu, ale nie narzekam ;)
Zacznijmy od wrażeń estetycznych :) Śliczna zieleń opakowania skontrastowana z bielą zakrątki - po prostu coś pięknego.
Jestem zadowolona z efektów działania - potrzebowałam takiego kosmetyku, bo moje włoski na nogach strasznie wrastają w skórę i stopniowo, dzięki peelingowi, wracają na swoje właściwe miejsce, czyli na powierzchnię skóry.
To nie jedyna zaleta produktu. Peeling jest wydajny, pieni się niezbyt obficie, nie wysusza i w zasadzie mogłabym stosować go codziennie. Granulki są raczej ostre, jest ich dużo, są mikroskopijne - więc peeling świetnie nadaje się do masażu pod prysznicem. Kosmetyk zapewnia duże uczucie czystości i gładkości skóry.
Trudno mi jednak ocenić jakie jest zadanie tego wyciągu z bluszczu, zwykle dodaje się go do kosmetyków, które mają pomóc nam pozbyć się cellulitu, jednak producent nie obiecuje tego efektu i rzeczywiście on nie występuje - trochę szkoda.
Peeling wręcz mnie rozpieszcza i czasem gdy nie mogę go wziąć ze sobą na wyjazd, to za nim tęsknię ;)

Kupiłam za 17 zł, hehe, dlatego polecam poszukać okazji w internecie i wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 - 150 ml

super ściera

bardzo dobry peeling, który świetnie działa. Bardzo dobrze ściera, a przy tym jest delikatny i nie ma po nim podrażnień. Skóra jest super gładka. Jak dla mnie ma neutralny zapach.
POLECAM:)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Okej

Peeling jest dużo przyjemniejszy w użyciu niż żel pod prysznic z tej serii. Dobrze złuszcza naskórek, jednak nie podrażnia, jest delikatny i fajny, ma świeży zapach i nie wysusza skóry, świetnie przygotowuje skórę do nałożenia balsamu z serii Elancyl.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 3 małe tubki

Całkiem fajny

Peeling razem z żelem pod prysznic kopiłam w promocji po 1zł, taka promocja była przy zakupie kremy antycellulitowego.

Peeling o wiele lepszy niż żel.

wydajny
ładnie pachnie
przyjemna konsystencja
dobrze złuszcza
ziarenka nie są ani za drobne ani za grube
nie podrażnia skóry

Jeden z moich faworytów.

Używam tego produktu od: kwietnia 2010

Świetny peeling

Delikatnie, ale skutecznie złuszcza i wygładza skórę. Nie wysusza, nie podrażnia. Idealny do stosowania 1-2 razy w tygodniu. Ma ładny, świeży zapach. Zanim odkryłam łagodniejsze żele złuszczające, to był mój ulubiony peeling. Teraz wracam do niego, kiedy trafia się miniaturka gratis.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Pozytywna

Serdecznie polecam ten produkt jako dostkonały środek myjący i złuszczający. Wspaniale przygotowuje skórę do nałożenia balsamu czy kremu - jest delikatny co nie wpływa na jego "zdolność" głębokiego oczyszczania. A piękny zapach tylko dopełnia dzieła!!!

Ilość zużytych opakowań: ok 5

Tak Tak Tak

Uwielbiam ten peeling i napewno szybko nie zniknie z mojej łazienki!

Peeling lekko masuje ale jest bardzo skuteczny. Świetnie wygładza skórę, nie wysusza i ma super zapach.

Używam go razem z żelem pod prysznic i polecam z czystym sumieniem i jedno i drugie :-)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Smierdzidlo :(

Peeling nie najgorszy. Ma zelowa konsystencje, ktora bardzo lubie, malutkie, ostre drobinki scierajace, pozostawia skore bardzo gladka, nawilzona. Jednak zapach to totalna dyskwalifikacja... Ostry, meczacy, chemiczny. Polaczenie basenowego chloru z dentystycznym gabinetem. Zupelnie mi to odbiera przyjemnosc uzytkowania :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zdecydowanie na tak!

Strasznie przyjemny zapach. Swietnie sie go uzywa. Lekko masuje i zluszcza skore, jednoczesnie nie wysuszajac jej. Jeden z fajniejszych peelingow, jakie uzywalam. Nie jest tani, ale ja mam slabosc do drozszych kosmetykow, szczegolnie Galenica.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

póki co ulubiony!

Póki co to mój ulubiony peeling, ponieważ jest delikatny, ale i skuteczny. Nie podrażnia skóry. Nie jest to typowy peeling - gruboziarnisty, ale właśnie taki delikatniejszy chciałam kupić, dlatego jestem z niego bardzo zadowolona. Zapach mi nie przeszkadza. Polecam wszystkim, którzy mają wrażliwą skórę, z problemami.

Używam tego produktu od:ok. 3 miesięcy

jedyny peeling myjący

Bo w takiej kategorii go oceniam. Jest to jedyny scrub myjacy, a peelingow jestem wielka fanka, który w ogole dziala. Kiedy jego konkurenci ze swoja godna pożałowania ilością granulek uciekających na boki doprowadzają mnie do szału zamiast ścierać skórę, on jeden staje na wysokosci zadania. Nie czuje w nim woni amoniaku(?). Dla mnie pachnie ładnie - świeżo, aptecznie. Nigdy nie dorowna peelingom klasycznym, ale jest to produkt, ktory stosujemy nie majac czasu na mocne, dokładne ścieranie.
W razie potrzeby moze zastąpić scrub do twarzy. Mojej alergicznej nie podrażnił.

Używam tego produktu od: lat