Lipocure

Lipocure

Serum anty-cellulitowe rozkurczające i wygładzające nierówną powierzchnię skóry, które należy stosować przez 14 dni na uda pośladki i biodra. Preparat zawiera:
- mangan - rozkurcza skórę i zmniejsza sztywność włókien, aby zredukować głębokość dołków na skórze;
- adrenalyse - opatentowany składnik pobudzający komórki, pomaga stymulować eliminację nagromadzonego tłuszczu, aby zlikwidować nierówności.
Wg producenta już po czternastu dniach stosowania powierzchnia skóry staje się gładka, jędrna, miękka i napięta. Preparat nie klei się, szybko się wchłania, daje natychmiastowy efekt świeżości i liftingu, nie wymaga masażu.

No nie wiem

Moze i dziala ale w niewielkim stopniu, skora stala sie gladsza napieta i moze ciutke znikl celulit ale to za malo zeby powiedziec ze jest super...moze gdyby polaczyc to z cwiczeniami lub odchudzaniem to bylyby lepsze efekty ale o tym nie bylo mowy na ulotce mial dzialac bez tego ;-))) a ze nie dziala jak oczekiwalam to tylko 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:2 misiace

porazka

niestety po raz kolejny porazka i to ciezka do odzalowania ze wzgledu na cene...efekt zaden nawet przy regularnym stosowaniu...jak czlowiek chce sie pozbyc cellulitu to niewazny jest zapach czy konsystencja - to mialo dzialac!!

w tym wypadku sama sobie jestem winna - wiadomo ze kosmetyki tej firmy sa do kupienia w aptekach (ewentualnie na bazarach ;) ) i glownie dlatego sie skusilam bo .jak cos jest do kupienia w aptece za TAAAKA cene to "musi" dzialac...niestety nie tym razem

Używam tego produktu od: miesiaca

bądźmy realistyczne!

Właśnie zaczęłam drugie opakowanie Lipocure (zakupiłam duopak w bardzo korzystnej cenie) i muszę przyznać, że zauważyłam pozytywne efekty. Cellulit oczywiście nie zniknął (czy ktoś rzeczywiście tego oczekuje po kremie bądź żelu?), ale skóra stała się dużo bardzie jędrna i napięta, a pośladki jakby lekko uniesione. Jest to jeden z lepszych specyfików antycellulitowych (porównywalny z Biotherm Celluli-choc) i choć nie niszczy skórki pomarńczowej, to w znacznym stopniu poprawia wygląd skóry i rzeźbę ciała.
Raczej nie zakupie ponownie w najbliższym czasie, bo chcę wypróbować inne preparaty.

Używam tego produktu od:maj 2008

Well 01

Oczko lepiej niż Lipo-Metric

Waham się czy ten produkt zasługuje na 3* - jak napisałam w podsumowaniu jest nieco lepszy niż poprzednik - a mianowicie daje DORAŹNY efekt wyraźnego i przyjemnego wygładzenia skóry. Wchłania się nieźle, co do konsystencji i takich tam nie wypowiadam się bo nie to stanowi podstawę oceny kosmetyków ujędrniających. Dlaczego zatem się waham? Ano Lipocure jest tylko 100 ml za dość wysoką cenę 27 euro (czylo o połowę mniej niż Lipo-Metric). Wydajność? Jedna saszetka 7 ml to dla mnie dwukrotne nasmarowanie typowych miejsc wymagających ujędrnienia (a masywna nie jestem). Czy 27 euro na miesiąc to dużo? Jak na taki efekt to chyba tak, po skończeniu Lipocure wracam pokornie do Ziaji.Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 (w saszetkach).

niewydajny,drogi,nieskuteczny

Żel przede wszystkim jest koszmarnie niewydajny. Opakowanie zużyłam w niespełna 2 tyg. przy stosowaniu rano i wieczorem.
Kolejny minus za lekkie przesuszanie skóry. Skórki pomarańczowej nie mam, tzn. po zimie pojawiły się jakieś tam zaczątki i na te zaczątki miał pomóc, ale nie poradził sobie. Kilku rozstępów też nie wygładził ani nie rozjaśnił. To już skuteczniejszy okazał się analogiczny preparat LOreala.
Skóra stała się lepiej napięta i jędrniejsza, ale w czasie stosowania Lipocure używałam jeszcze balsamów ujędrniających, masowałam ciało i sporo się ruszałam, więc nie wiem ile w poprawie stanu zasługi żelu, ile reszty.
Własciwie jedyne plusy to błyskawiczne wchłanianie, brak klejenia i efektów typu chłodzenie czy pieczenie.
To tyle.
Cena wysoka, a rezultaty praktycznie zerowe.
Nie kupię ponownie.
Po przygodzie z Lipocure zastanawiam się nad czekającym w kolejce Liposyne. Jeśli okaże się równie nieskuteczny, to po raz pierwszy przyznam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto :(

Używam tego produktu od: niespełna 2 tygodnie

ok

Lubię te wyszczuplacze Vichy ale Lipocure trochę mnie zawiódł. Ma za rzadką konsystencje i przez to jest niewydajny. Ale i tak go lubię :) Fajnie się go stosuje-jest delikatny. Mam wrażenie, że wywołuje efekt odświeżający. Skóra po jego uzyciu jest gładka, mięciutka, napięta, nawilżona. Naprawde fajny efekt.
Mysle, ze warto spróbowac chociaz na na jakieś szczególne wyszczuplenie bym nie liczyła.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka mini-opakowań

Za ta kase nie warto!

Zawiodłam sie szczerze mówioc bo po marce i cenie myslalam ze bedzie to rewelacja ale niestety chyba tylko za marke zapłaciłam.Produkt faktycznie ma duze wlasciwosci odzywcze i skóra jest wygładzona ale cellult nie znika.Reklamowali go ze nie potrzeba przy nim masazu ale kazdy kto zasmakowal cellulltu wie ,ze masaz jest niezbedny zeby sie go pozbyć.Przeciez to nagromadzone pod skóra grudki tłuszczu i krem moze byc tylko dodatkiem do masazu i ćwiczen.Niestety wczesniej z tego nie zdawałam sobie sprawy i wyrzuciłam na to cudo prawie 200 zł.Zel jest przyjemny w uzyciu,ładnie pachnie i bardzo szybko sie wchłania jednak efekty nie sa zadowalajace i nie jest wydajny.Jest wiele tanszych i skuteczniejszych ,a przynajmniej bardziej mobilizujacych do działania zeby pozbyc sie cellulitu-chodzi mi o masaz.Nie polecam!

Używam tego produktu od:pol roku

Bez entuzjazmu

Lekki, żelowy preparat o intensywnym zapachu alkoholu, co bardzo przesusza skórę, ale szybko się wchłania, nie wymaga masażu, mało wydajny, cena i pojemność raczej na minus, przy systematycznym stosowaniu efekty są widoczne, naskórek wygładzony, cellulit lekko zredukowany.Jeśli stosujemy w zimie bez odżywczego balsamu ani rusz. Dodatkowy ruch jak zawsze wskazany. Znam produkty dające lepszy komfort stosowania i lepsze efekty.

pasuje :-)

Produktu tego używałam w ubieglym roku w lecie,podczas mojego 2- tygodniowego pobytu w górach,czyli ma się rozumieć - codziennych długich wycieczek po szlakach.No i właśnie w połączeniu z ruchem, ten preparat sprawdza się ( nie wierzę w cuda bez wysiłku fizycznego ). Wyraźnie ujędrnia skórę i w moim przypadku zmniejszył cellulit na udkach :-) Czyli działa.A ponieważ niebawem cudowna wiosna nastanie,przymierzam się do zakupu kolejnego opakowania:-)...Zdecydowany minus to relacja cena/wydajność,ale że Lipocure u mnie sprawuje się ładnie, to jakoś muszę to przeboleć...

Używam tego produktu od:lata ubiegłego roku

no niestety...

Przy regularnym stosowaniu (rano i wieczorem, przez 30 dni, z długim masowaniem i wklepywaniem) - rezultat był po prostu... żaden.
Okazuje się że polski Venus jest o niebo lepszy.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu

niedoceniony

Pod wpływem niezbyt dobrych opinii na wizażu długo odkładałm decyzje zakupu tego cuda. A to był mój błąd. Dla mnie to kosetyczny hit. używam już 2 opakowania, żeby zlikwidować przed urlopem moją pomarańczową skórke i widze efekty. Choć kosmetyk nie likwiduję całkowicie cellulitu to w widoczny sposób zmniejsza go. A to w przypadku kosmetyku tego rodzaju baaaaaaaardzo dużo. Do swojej walki zmieniłam także nieco dietę. Kilka minut po aplikacji skura rozprostowywuje sie, po kilku dniach wgłębiebia stają sie mniej widoczne. kosystencja jako taka i zapach alkoholowy. Jednak co ważne kosmetyk nie uczula. Wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań:1,5

miłe zaskoczenie!!

nie miałam wielkich oczekiwań... au takie miłe zaskoczenie... przyznam, ze uważałam kosmetyki antycelulitowe za "bajer reklamowy"... ale ten to zupełnie inna liga... myślałam że tylko dobrze nawilży skórę (i nie zawiodłam się) , ale na walkę z celulitem specjalnie nie liczyłam... a tu proszę... celulit wyrażnie spłycony - cudu niema ale w tym roku pierwszy raz od liceum (a mam 25 lat) kupiłam krótkie spodenki... :)
oczywiście nie pozbyłam się go całkowicie, ale to dopiero drugie opakowanie...:)
dodam, ze kosmetyk świetnie pachnie (owoce cytrusowe), doskonale się wchłania, mam wrażenie że lekko chłodzi i najważniejsze..... NIE CZULIŁ mnie, a nadwrażliwśc na kosmetyki to moja specjalność....
jednym słowem polecam...
ja płaciłam 120 pLN za promocyjny dwupak więc cenowo też nie tak źle

Używam tego produktu od: codziennie wieczorem od 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego