Foot Works, Lavender Comfort Masage Lotion (Lawendowy balsam do masażu nóg)

Foot Works, Lavender Comfort Masage Lotion (Lawendowy balsam do masażu nóg)

Balsam do masażu nóg z wyglądu łatwo jest pomylić z dezodorantami tej firmy (takie samo opakowanie z kulkowym aplikatorem). Balsam nawilża, nadaje jedwabistą gładkość na cały dzień. Lawenda działa relaksująco.
W pozostałych krajach UE produkt dostępny jest w plastikowych buteleczkach.

Cena: 12,90 zł / 50 ml

Piękna lawenda.

Rewelacyjny zapach. Piękny. Czarował tak samo jak maseczka do stóp tej samej linii. Pamiętam, że używałam go kilka lat temu, niestety oprócz fanstastycznego zapachu nie pozostawił po sobie zbyt dobrego wrażenia.
Przede wszystkim - opakowanie - do niczego. Kosmetyk miał służyć do masażu stóp, ale dzięki niemu uzyskanie takiego efektu stało się kompletnie niemożliwe. Gładka kulka nijak nie mogła podołać postawionemu przed nią zadaniu. Aplikacja również była niekomfortowa. Raz wylewało się z kuleczki zbyt dużo balsamu a niekiedy wręcz odwrotnie - ciężko było go wydobyć z pudełeczka. Ponadto krem trzeba było wsmarować w skórę rękami. Sam pomysł umieszczania balsamu w opakowaniu takim a nie innym był dobry, jednak uważam, że zdecydowanie niedopracowany. Kosmetyk sam w sobie był niezły, szybko się wchłaniał, nie pozostawiał lepkiej warstwy na skórze. Szkoda tylko, że nawilżenie nie było większe. Pamiętam, że kupiłam go w promocji. Niestety nawet nie skończyłam opakowania, ponieważ gdzieś je zgubiłam... Jednak wcale tego nie żałowałam. Fakt ten świadczy sam za siebie, że balsam oprócz pięknego zapachu nie wnosił zbyt wiele dodatkowych korzyści.
Ze swej strony specjalnie bym nie polecała, ale to i tak nie ma już większego znaczenia, ponieważ z tego co się orientuję ów masażer został wycofany z oferty Avonu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne, ponieważ reszte zgubiłam

średni

Hmm bardzo fajnie wygładza stópki. Ale czemu dali go do masażu tego nie wiem. Jest trochę nie poręczny.
Lawenda pięknie pachnie. Nawilża ale nie na długo...
Bardzo dobry na lato.

Używam tego produktu od: roku?

nic specjalnego

też oczarowana zapachem lawendowej maseczki zakupiłam ten balsam. nie masuje, nie wiem jak nim smarować stopy (zawsze zlewm troche na reke), raczej nie nawilża takich bardzo przesuszonych stóp. bez rewelacji. jedyna fajna rzecz to zapach .

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: męczę to pierwsze

Avon Mark - relacja

dla mnie świetny :D

Długo szukałam tego balsamu, ponieważ jakiś czas temu został wycofany. Mam jeszcze maseczkę do stóp z tej serii i stwierdziłam, że tak obłędny zapach powinien zagościć u mnie w innym kosmetyku.

Ja ten produkt oceniam jako kosmetyk relaksujący i tu bezbłednie KWC. Po całym dniu kulka lekko schładza mi stopy i kostki, balsam wsmarowuję recznię, po zaaplikowaniu kulką, a ta czynność sprawia mi wiele przyjemności :D

Śliczny zapach upaja zmysły;) pielęgnacja bardzo przyzwoita. Pomimo rzadkiej konsystencji(zresztą trudno żeby do opakowania z kulka nałodować gęstego kremu!) nawilżenie stópek bardzo przyzwoite, są gładkie i miękkie.

lavender comfort massage lotion to dla mnie ekstra odprężający kosmetyk;D

Polecam wszystkim szukającym tego samego:D

nieporęczny

Kupiłam razem z maseczką, bo był tani, a poza tym kupuję większość pojawiających się na rynku kosmetyków do pielęgnacji stóp w nadziei, że znajdę jakiś niezawodny.
Lawendowy balsam avonu pięknie pachnie, zapach lawendy jest tu delikatny i lekko słodki, Bardzo mi odpowiada. Gorzej natomiast jest w wygodą stosowania, tak jak zauważyły inne wizażanki nie ma możliwości rozprowadzenia kosmetyku samą kulką, to po co w ogóle robić takie opakowanie??? Balsam jest dość rzadki, skuteczny chyba tylko na stopy, które nie sprawiają problemów. Moje takie nie są. Używam od czasu do czasu, żeby nie było, że znowu wydałam forsę na coś niepotrzebnego :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ok

Zachwycona maseczką lawendową pokusiłam się i na balsam z tej samej serii.
Kosmetyk ewidentnie przeznaczony tylko do masażu stóp. Przynosi ulgę po całym, zabieganym dniu. Dobrze się wchłania, nie jest tłusty.
Stosowany przezemnie regularnie jako kosmetyk na noc nie wniósł żadnych rewelacyjnych efektów ale skóra była zadbana:)

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

do bani!!

Beznadziejny produkt!. Dobrze, ze kosztowal niewiele, bo opakowanie wyladowalo w koszu na smieci.
Balsam jest gesty, klejacy, kiepsko sie go dozuje i opornie sie wchlania. Spodziewalam sie, ze wystarczy tylko przejechac kulka po stopach pare razy i nie trzeba bedzie uzywac do tego rak, ale sie grubo mylilam.
ODRADZAM!!

do kitu

Liczyłam na to, że balsam do stóp w takiej postaci pozwoli uniknąć problemu tłustych rąk, który stale towarzyszy wcieraniu jakiegokolwiek kremu w stopy (po czym te ręce należałoby umyć, ale trzeba zaczekać, aż krem na stopach się wchłonie...) Niestety, tak się nie stało. Opakowanie działa podobnie jak kulka od dezodorantu, tzn. przy masowaniu nim stopy uwalnia się dość rzadkie coś (balsam, jak domniemuję) i... No właśnie. Nie ma siły, trzeba go w stopę dalej wetrzeć ręką, bo jest zbyt rzadki, żeby go tak zostawić. Sama aplikacja trwa zresztą tak krótko, że o "masażu" trudno tutaj mówić. Podsumowując: pomysł był niezły, wykonanie - do kitu.