Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek. Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia. Zawiera olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol).

Bez zaskoczenia

Nie zostałam zaskoczona jakością produktu. Ziaja robi naprawdę solidne kosmetyki. Żel jest delikatny, nie wysusza skóry, pozostawia ją gładką i gotową do nałożenia dalszej pielęgnacji lub makijażu. Konsystencja jest dość gęsta, pieni się minimalnie. Nie zauważyłam, żeby mnie zapychał ani podrażniał. Czasami miał problem z domyciem makijażu. Opakowanie jest bardzo dobre- nie odkształca się i przy upadku nie pęka. Wystarczył mi na 2 miesiące codziennego używania (rano i wieczorem).

Spokojnie daje radę

Produkt ten w 100% spełnił moje oczekiwania. Bardzo dobrze oczyszczał moją skóre, nie wysuszając jej przy tym. Jest wydajny, opakowanie pozwala na wygodną aplikację odpowiedniej ilości produktu. Ładny zapach jest dodatkowym atutem. No i ta cena!

ziaja

O tak tak tak ! produkt który świetnie usuwa makijaż , nie pozostawiając po nim ani śladu , łagodny , delikatny , nie wysusza , a pielęgnuje , ładnie pachnie . skóra jest po nim gładka i lśniąca.

Rozczarowanie.

Żel jak żel. Nawet nie wiem co mam napisać. Widziałam lepsze produkty. Nie pomógł mi nic. Nic nie polepszysz. Tak jakbym się umyła i yolo. Śmiesznie to brzmi ale nie zauważyłam żeby wgl działam. Najgorszy produkt od Ziaja. Kupiłam go na szybko i bez zastanowienia i niestety mogłam wyrzucić od razu. Nie polecam.

Nie kupię ponownie

Nie wrócę do tego żelu bo po prostu był dla mnie za mocny, dawał uczucie lekkiego ściągnięcia po użyciu,a cery suchej nie mam. Wolę jednak kosmetyki do mycia twarzy bardziej delikatne. Po drugie zapach - mi się on osobiście nie za bardzo podobał, ale to kwestia indywidualna. Opakowanie typowe dla Ziaji również nie przypadło mi gustu.
Zużyłam, nie zrobił mi krzywdy ale też nie zachwycił - nie wrócę więcej i nie polecam.

Sztosik!

Uwielbiam ten żel. Z resztą żele do mycia twarzy ze złuszczającymi drobinkami to jest wręcz mój konik. A Ziaja przoduje w produktach tego typu.

Ten żel bardzo fajnie złuszcza martwy naskórek. Dodatkowo ta seria oliwkowa ma naprawdę cudny, delikatny zapach który mnie zauroczył od pierwszego wąchnięcia.

Nie podrażnia, nie wysusza, napina ładnie skórę, ale nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Bardzo dobrze oczyszcza. Jestem ogromnie na TAK, bo jak większość kosmetyków Ziaji - super wydajność przy super cenie.

Przyjemny w stosowaniu ale nieskuteczny w usuwaniu makiażu.

Używam go, gdy nie mam do zmycia makijażu. Jest delikatny, wydajny, lubię jego taki jakby nie oliwkowy a konwaliowy zapach.
Kiedy mam do zmycia podkład z twarzy, używam innego żelu.
Lubię go ale z ręką na sercu stwierdzam, że większość dziewczyn nie będzie zachwycona. Produkt dla tych, które się nie malują.

:]

Korzystałam właściwie z wszystkich żeli Ziaji..
Zawsze świetna cena a produkt wydajny, dość sprawnie się pieni.
Niestety tak jak inne oliwka zapychała moją skórę. Po kilku dniach codziennego mycia na moim ciele pojawiały się różne brudki. Odstawiałam - wszystko wracało do normy.

ulubiony

ktoś napisał, że to slsowe szaleństwo- to jedyna wada tego produktu. dla mnie żel jest naprawdę przyzwoity. myślę że skóra musi się do niego przyzwyczaić. na początku troszkę wysuszał, ale z biegiem czasu stał się doskonały. ładnie oczyszcza i pozostawia skórę podobną do tej jaka się robi po użyciu oliwkowego kremu, czyli zmiękczoną i w specyficzny sposób wygładzoną. nie wiem czy dobrze się wyraziłam, ale tak, polecam ten produkt.

nie dla suchej cery

Odkąd zaczęłam go używać stan mojej skóry zdecydowanie się pogorszył. A podobno jest dla posiadaczy cery suchej. Nie był stosowany do demakijażu, więc nawet nie wiem czy chociaż z tym sobie radzi.

Dobry

Kolejny naprawdę udany kosmetyk od Ziaji. Żel o mycia twarzy zamknięty w dużej butelce (wolałabym jednak coś z pompką!)-łatwy w dozowaniu i dość wydajny. Dobrze myje, oczyszcza i odświeża skórę. Nie wysusza i nie podrażnia.
Konsystencję ma raczej lejącą i wodnistą ale nie spływa z rąk, można spokojnie umyć nim twarz. Przyjemnie pachnie :)

Bardzo delikatny żel

Żel do twarzy raczej z średniej półki. Nie doskonały, ale też nie najgorszy. Jeżeli ktoś potrzebuje żelu, który dokładnie oczyszcza cerę z miliona podkładów, pudrów itd. to niestety ten żel nie jest dla niego. Mi zawsze zdarza się wcześniej zmywać makijaż płynem micelarnym. Tego żelu używałam jako dodatkowe oczyszczanie już pod prysznicem. Plus za to, że nie podrażniał, ale też nie nawilżał twarzy - musiałam tak czy siak po kąpieli stosować krem nawilżający. Skóra na tworzy była tylko lekko ściągnięta po użyciu tego żelu także wielkiej tragedii nie ma. Bywają gorsze i lepsze żele ;)
Jeżeli chodzi o zapach i piankę to nie narzekam, zapach lekko wyczuwalny, niezbyt nachalny, a produkt pienił się w sam raz.

Ostatnio szukam swojego idealnego żelu i testuję różne nowości, dlatego pewnie już do tego żelu nie wrócę, ale jeżeli ktoś potrzebuje lekkiego oczyszczania to produkt mogę polecić, jeżeli któraś z Was szuka czegoś mocniejszego to..szukajcie dalej :)