Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek. Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia. Zawiera olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol).

:]

Korzystałam właściwie z wszystkich żeli Ziaji..
Zawsze świetna cena a produkt wydajny, dość sprawnie się pieni.
Niestety tak jak inne oliwka zapychała moją skórę. Po kilku dniach codziennego mycia na moim ciele pojawiały się różne brudki. Odstawiałam - wszystko wracało do normy.

ulubiony

ktoś napisał, że to slsowe szaleństwo- to jedyna wada tego produktu. dla mnie żel jest naprawdę przyzwoity. myślę że skóra musi się do niego przyzwyczaić. na początku troszkę wysuszał, ale z biegiem czasu stał się doskonały. ładnie oczyszcza i pozostawia skórę podobną do tej jaka się robi po użyciu oliwkowego kremu, czyli zmiękczoną i w specyficzny sposób wygładzoną. nie wiem czy dobrze się wyraziłam, ale tak, polecam ten produkt.

nie dla suchej cery

Odkąd zaczęłam go używać stan mojej skóry zdecydowanie się pogorszył. A podobno jest dla posiadaczy cery suchej. Nie był stosowany do demakijażu, więc nawet nie wiem czy chociaż z tym sobie radzi.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Dobry

Kolejny naprawdę udany kosmetyk od Ziaji. Żel o mycia twarzy zamknięty w dużej butelce (wolałabym jednak coś z pompką!)-łatwy w dozowaniu i dość wydajny. Dobrze myje, oczyszcza i odświeża skórę. Nie wysusza i nie podrażnia.
Konsystencję ma raczej lejącą i wodnistą ale nie spływa z rąk, można spokojnie umyć nim twarz. Przyjemnie pachnie :)

Bardzo delikatny żel

Żel do twarzy raczej z średniej półki. Nie doskonały, ale też nie najgorszy. Jeżeli ktoś potrzebuje żelu, który dokładnie oczyszcza cerę z miliona podkładów, pudrów itd. to niestety ten żel nie jest dla niego. Mi zawsze zdarza się wcześniej zmywać makijaż płynem micelarnym. Tego żelu używałam jako dodatkowe oczyszczanie już pod prysznicem. Plus za to, że nie podrażniał, ale też nie nawilżał twarzy - musiałam tak czy siak po kąpieli stosować krem nawilżający. Skóra na tworzy była tylko lekko ściągnięta po użyciu tego żelu także wielkiej tragedii nie ma. Bywają gorsze i lepsze żele ;)
Jeżeli chodzi o zapach i piankę to nie narzekam, zapach lekko wyczuwalny, niezbyt nachalny, a produkt pienił się w sam raz.

Ostatnio szukam swojego idealnego żelu i testuję różne nowości, dlatego pewnie już do tego żelu nie wrócę, ale jeżeli ktoś potrzebuje lekkiego oczyszczania to produkt mogę polecić, jeżeli któraś z Was szuka czegoś mocniejszego to..szukajcie dalej :)

sympatyczny bubel

Żel jest bardzo przyjemny w używaniu,tani i nie podrażniający,ale na tym niestety kończą się jego zalety.

Ze zmywaniem trwałego podkładu czy pudru nie radzi sobie wcale,nawet użyty 3 razy,w przypadku lekkiego podkładu jest lepiej,ale nadal bez szału.
Żeby się już nie wkurzać przy każdym wieczornym myciu,stosuje go już tylko rano.

Sprawdzi się u osób,które albo makijażu nie stosują,albo używają bardzo delikatnych produktów.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Za delikatny

Tak samo jak moje poprzedniczki mam wrażenie, że on jest taki delikatny że nic nie oczyszcza...

(+) polski, tani produkt

(-) słabo oczyscza (makijażu to właściwie w ogóle)
(-) wyszusza (lekko, bo i mocno nie oczyszcza)
(-) niewydajny (muszę użyć dużej ilości przy jednym myciu)
(-) butelka jest twarda i ciężko z niej wydobyć produkt

10Ox bardziej wolę żel do mycia twarzy z Biedronki a tego produktu Ziaji akurat nie polecam...

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, zużyte do połowy

Żel jak żel

Plusy:
*wydajność
*dostępność
*cena
*skład
*zapach
*delikatność
*nie uczula
*wygodne i proste opakowanie
*doczyszcza
Minusy:
*słabo się pieni
*brak efektu WOW
*lekko ściągnięta skóra
Żel jak żel, myje i nic więcej 😉

Paradoksalnie zbyt łagodny

Minusy:
- totalny brak jakiegokolwiek oczyszczenia, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że nawet zapycha. Mam suchą skórę, ale niestety z zaskórnikami, a żel nie robi z nimi nic, mimo, że wg producenta posiada właściwości oczyszczające

Plusy:
- nie wysysza
- tani
- zapach
- nie szczypie w oczy

Używam tego produktu od: Kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Wysusza

Tak się kupuje bez czytania składów.. Chciałam coś delikatnego, a w sklepie Ziaji skusiłam się na to SLSowe szaleństwo:
-bardzo ściąga i wysusza cerę, aż pojawiają się suche skórki
-mega twarda butelka

Gwiazdka za:
+ gęstą konsystencję = wydajny
+ dobre zmywanie makijażu

Na pewno komuś przypasuje, ale nie nadaje się do cery suchej, wrażliwej.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Najlepszy !

Najlepszy zel jaki mialam. Uzywalam zeli z Lirene, zelu micelarnego z Biedronki i kazdy z nich troche podraznial lub wysuszal. Ten zel jest idealny, swietnie zmywa makijaz, nie wysusza i jest bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Dobry!

+ Dobrze oczyszczał twarz po całym dniu z makijażem. Nawet solo (czasem przed myciem żelem używam płynu micelarnego, a czasem mam zbyt dużego lenia :D ) sobie z tym bez problemu radzi.
+ Ma przyjemny, dość delikatny zapach.
+ Nie szczypie w oczy, kiedy się tam przypadkiem dostanie, ale raczej nie polecałabym zmywania nim tuszy lub eyelinera.
+ Jest tani - butelka kosztowała mnie ok 7zł.
+ Piekielnie wydajny. Przez moment myślałam, że nigdy się nie skończy.

-/+ Czasami zbyt wysuszał moją skórę. Mam cerę mieszaną, która czasami staje się to bardziej sucha, to znów produkuje za dużo sebum i zauważyłam, że w te "suche" dni pogarszał sprawę. Natomiast kiedy wszystko wracało do normy lub w trakcie "tłustych" dni nie bylo takiego problemu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy