Guerlain, Issima, Successlaser3, Triple-Action Anti-Wrinkle Day Care SPF12 (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień)

Krem, a właściwie emulsja z filtrem SPF 12 - na dzień, do cery dojrzałej. Ma działać, jak szokowa kuracja odmładzająca, wygładzająca istniejące zmarszczki i zapobiegajaca powstawaniu nowych na poziomie komórkowym.

Cena: ok. 300 zł / 30 ml

bez rewelacji

Kupiłam - wstyd się przyznać - przez pomyłkę...Na fali zainteresowania kosmetykami Guerlaina - chciałąm przetestowac kolejne serum. Opakowanie było prawie identyczne, jak serum Mythic czy Divinora...Jakos mnie filtry nie zastanowiły ;)
Cóz - to NIE serum, a krem, emulsja jak kto woli. Opakowanie ładne, typowe dla firmy, takiż, lekko różany zapach. Ciekawy, bladobłękitny kolor. Wydajne - wystarczy naprawde niewielka ilośc na twarz i szyję, zresztą pompka wydziela oszczędnie.
Konsystencja...i rzadka i gęsta jednocześnie, nie umiem się zdecydować ;). Z pozoru lekki ten kremik ( miałam go zostawic na poźna wiosne, lato) - w pierwszej chwili daje efekt maseczki odzywczej - tłusto, błyszcząco...A ja mam skóre normalną, więc taki latarniany błysk na swoim nosie rzadko widuję! Uzyłam chusteczki matującej, choc znowu mam wątpliwosci, czy słusznie. Po jakims czasie krem wchłonął się - praktycznie bez sladu, więc moze trzeba spokojnie przeczekac...? Poza tym - bez jakis rewelacji, choc i bez podrażnień. Efektu prasowania zmarszczek się nie dopatrzę, bo to raczej prewencja... Podsumowując - na kolana mnie nie rzucił, choc może jeszcze zmienię zdanie...
Edytuję Kremik bardzo wydajny - starczył mi na 2-3 miesiace. Niby przyjemny, ale to nabłyszczenie mnie irytowało. Znam lepsze.