Bandi, Peeling morski do szyi i dekoltu (stara wersja)

Bandi, Peeling morski do szyi i dekoltu (stara wersja)

Peeling morski przeznaczony jest do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu. Zawiera witaminę E, która chroni włókna kolagenowe przed uszkodzeniem. Dzięki zawartości soli morskiej preparat ma doskonałe właściwości peelingujące. Intensywnie odżywia i pielęgnuje skórę. Działa odżywczo i poprawia ukrwienie skóry.

Cena: 30 zł / 30 saszetek po 2 ml

Bardzo słaby

Produkt zapakowany w estetycznych saszetkach.Nie zgodzę się z nazwą:"peeling",moim zdaniem to nie jest peelingi,ponieważ nie zawiera żadnych ścierających drobinek,ma oleistą konsystencję,trudno się rozprowadza po skórze.Nie zauważylam żadnych pozytywów z używania tego kosmetyku,a już napewno nie było wygładzenia skóry jak powinno być po peelingu.Bubel bardzo dobrej firmy bandi,niestety.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

sama nie wiem...

Po pierwsze wcale nie jest to peeling, bo nie ma zadnych scierajacych drobinek.
Kosmetyk, to gesty i tlusty olejek, ktorego bardzo ciezko jest zmyc:( Nie ruszyla go woda, dopiero starlam go peelingiem do twarzy.
Na szczescie nie zaszkodzil mi w zaden sposob, ani nie podraznil skory.
Kompletnie mnie nie przekonuje i na pewno nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwie saszetki

niesamowity

Kiedy zobaczyłam ten peeling w mojej ulubionej drogerii od razu przykuł moją uwagę. Zawsze peelingowałam swoją szyję peelingiem do twarzy a dekold - tym do ciała. Kupiłam z czystej ciekawości, zwłaszcza że trafiłam na promocyjną cenę.
Peeling zrobiłam jeszcze tego samego popołudnia, przed imprezą. Użycie peelingu jest dość bardziej czasochłonne i na początku może się wydawać , że uciążliwe, ale mogę zapewnić , że warto - efekty są super!
Najpierw zwilżyłam dekold wodą, nałożyłam peeling, masując przy tym delikatnie ciało. KOsmetyk ma bardzo przyjemną konsystencję, jest to żelowy olejek zawierający delikatne złuszczające drobinki soli morskiej, które pod wpływem masowania i ciepła rozpuszczają się, dzięki czemu skóra może chłonąć cenne składniki. Wracając do mojego rytuału - masowałam dekold przez 2-3 minuty, następnie weszłam do gorącej kąpieli (na opakowaniu co prawda napisane jest, żeby położyc ciepły kompres, ale ciepła woda daje podone działanie) Ciepła woda rozpuszcza pozostałą część soli; olejek natomiast odżywia i wnika w skórę. Po kilku minutach na dekoldzie pozostaje już jedynie warstwa żelowego olejku, który należy spłukać wodą.
Jestem kosmetykiem zachwycona! Dekold już po pierwszym użyciu stał się gładki, oczyszczony, jedwabiście miękki, nawilżony i odżywiony. Jest to nie tylko peeling, ale i odżywczy kompres. Polecam! U mnie już na zawsze zagości w mojej łazience :)
P.s. Dodam jeszcze, że pomysł z saszetkami jednorazowymi jest nbiezwykle praktyczny - nie trzeba wozić całej butli na wyjazd :)