Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Ados, Silver Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Ados, Silver Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 4,50 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Tusz do rzęs wydłużająco - pogrubiający. Efektowne wydłużenie rzęs wraz z odżywieniem. Producent obiecuje że tusz nie kruszy się, nie skleja rzęs, nie pozostawia śladów pod oczami.

Cena: ok. 4,50 zł / 10 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

tani

to był mój drugi tusz do rzęs w życiu :D efekt był naturalny w sam raz dla początkującej z kosmetykami nastolatki nie sklejał ciutkę pogrubiał i nieźle wydłużał o ile db pamiętam miałam kolor brązowy ładnie pachniał ale dzisiaj bym go już nie kupiła :)

Używam tego produktu od:używałam niecałe 5 lat temu :D
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Czarodziej!!! :)

Dla mnie świetny!!!:) Z moich cienkich i bardz żadkich rzesek potrafi wyczarować grube i gęste rzesiory!!!:):):) Na to potrzeba troche czasu-no ale dla mnie to nie przeszkoda żeby uzyskać taki efekt.Żaden inny (nawet drogi i reklamowany)
tusz nie dał mi takiego efektu!!!:) Nie schnie szybko co pozwala na nałożenie kilku warstw.Po nałożeniu pierwszej poczekać aż podeschnie i nałożyć następną,gdy podeschnie kolejną i tak aż do uzyskania porządanego efektu.Rzęsy malować od samej nasady i powoli "wyciągać" je w górę aż po koniuszki.Przed tuszowaniem na rzeski nakładam odżywkę do rzęs i czekam 2 minuty aż podeschnie.To skraca ilośc warstw,bo dzieki odżywce rzesy wydają się grubsze i lepiej się rozdzielają:)Ja kupuję go w pobliskim sklepie spożywczym,kosztuje ok. 4,50gr.-5,00gr. za taką cenę można wypróbować.Czasami testuję także inne tusze,ale żadne nie dają mi takiego efektu!!!Zawsze i tak do niego wracam:) REWELKA!!!! A gdy przy malowaniu oko się wymaże tuszem to wycieram patyczkiem do uchu i jest git:) Odjęłam gwiazdkę za to,że jak się ma 5-10minut na rzesy to takiego efektu się nie wyczaruje!

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  111
  produktów

  195
  recenzji

  146
  pochwał

  10,00

 2. 2

  95
  produktów

  229
  recenzji

  47
  pochwał

  8,88

 3. 3

  113
  produktów

  159
  recenzji

  135
  pochwał

  8,62

Zobacz cały ranking