Silver Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Silver Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający)

Tusz do rzęs wydłużająco - pogrubiający. Efektowne wydłużenie rzęs wraz z odżywieniem. Producent obiecuje że tusz nie kruszy się, nie skleja rzęs, nie pozostawia śladów pod oczami.

Cena: ok. 4,50 zł / 10 ml

tani

to był mój drugi tusz do rzęs w życiu :D efekt był naturalny w sam raz dla początkującej z kosmetykami nastolatki nie sklejał ciutkę pogrubiał i nieźle wydłużał o ile db pamiętam miałam kolor brązowy ładnie pachniał ale dzisiaj bym go już nie kupiła :)

Używam tego produktu od:używałam niecałe 5 lat temu :D

Czarodziej!!! :)

Dla mnie świetny!!!:) Z moich cienkich i bardz żadkich rzesek potrafi wyczarować grube i gęste rzesiory!!!:):):) Na to potrzeba troche czasu-no ale dla mnie to nie przeszkoda żeby uzyskać taki efekt.Żaden inny (nawet drogi i reklamowany)
tusz nie dał mi takiego efektu!!!:) Nie schnie szybko co pozwala na nałożenie kilku warstw.Po nałożeniu pierwszej poczekać aż podeschnie i nałożyć następną,gdy podeschnie kolejną i tak aż do uzyskania porządanego efektu.Rzęsy malować od samej nasady i powoli "wyciągać" je w górę aż po koniuszki.Przed tuszowaniem na rzeski nakładam odżywkę do rzęs i czekam 2 minuty aż podeschnie.To skraca ilośc warstw,bo dzieki odżywce rzesy wydają się grubsze i lepiej się rozdzielają:)Ja kupuję go w pobliskim sklepie spożywczym,kosztuje ok. 4,50gr.-5,00gr. za taką cenę można wypróbować.Czasami testuję także inne tusze,ale żadne nie dają mi takiego efektu!!!Zawsze i tak do niego wracam:) REWELKA!!!! A gdy przy malowaniu oko się wymaże tuszem to wycieram patyczkiem do uchu i jest git:) Odjęłam gwiazdkę za to,że jak się ma 5-10minut na rzesy to takiego efektu się nie wyczaruje!