Lirene Dermoprogram, Shiny Touch, Przyspieszacz aktywator opalania

Lirene Dermoprogram, Shiny Touch, Przyspieszacz aktywator opalania

Balsam przyspieszający opalanie (także w solarium) - ładna i naturalna opalenizna w krótszym czasie.
- Stymulator opalania - pobudza produkcję melaniny (barwnika skóry), pod wpływem promieniowania UV,
- Masło kakaowe - doskonale nawilża skórę, ujędrnia ją i uelastycznia.
Szybko i bezpiecznie skóra nabierze pięknego koloru.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

może być...

nie zauważyłam, żeby ten produkt jakoś przyspieszał opalanie. według mnie nie było różnicy w odcieniu opalenizny. wydawało mi się nawet, że skóra słabiej ,,chwyta" promieniowanie (opalam się w solarium). Hmm być może odniosłam takie wrażenie bo przyspieszacz poprostu zabezpieczył skórę przed opalaniem się na czerwono...sama już nie wiem. Konsystencja całkiem fajna, zapach również mi odpowiada. Dość dobrze nawilża skórę.

Używam tego produktu od:3 miesiące

przyspieszacz?

Nie zauważyłam, żeby ten balsam przyspieszał opalanie, ale na plus mogę zaliczyć mu ładny zapach, nawilżenie i wygładzenie skóry, lekką konsystencję.

Używam tego produktu od:

naprawdę działa!

Używam tego produktu korzystając z solarium i jestem bardzo zadowolona. Preparat nawilża(chociaż balsam i tak jest konieczny), uelastycznia skórę, ale przede wszystkim dobze spełnia swoje zadanie, tzn. naprawde przyspiesza opalanie i powoduje, że opalenizna jest ciemniejsza. Skraca czas potrzebny do uzyskania ciemnej opalenizny dzieki czemu mniej czasu spędzam na solarium czy na słońcu. Uważam,że preparat ma tylko jedna wadę-nieprzyjemnie pachnie, o czym wspominała moja poprzedniczka, zwłaszcza po kilku godzinach.

depilacja rąk

Dobry

Mam zaufanie do marek selektywnych i do firmy ERIS.
Kupiłam ten przyspieszacz, ponieważ wybierałam się do solarium.
Pierwszy raz używałam tego typu specyfiku, pobieważ nie ma zwyczaju opalania się.
Oto cechy:
*dość gęsty,o lekko żółtawym kolorku - dobrze się rozprowadza, nawilża od razu
*po opalaniu niejako aktywuje opaleniznę: po kilku h pojawia się lekko ciemniejszy niż zazwyczaj kolorek - niestety towarzyszy temu PRZYKRY zapach, lekko samoopalaczowy................
*zdecydowanie chroni przed poparzeniem,choć w 1 miejscu miałam zaczerwienienie
Czekam na Wasze opinie
Cena zachęca do zakupu,bo i spory