IQ Streve Cream - Krem redukujący zmarszczki

IQ Streve Cream - Krem redukujący zmarszczki

Innowacyjny krem o specjalnie opracowanej formule STREVEactive Young Essence - niezwykle skutecznie likwiduje zmarszczki i przebarwienia. Optymalnie nawilża i natłuszcza skórę, co wpływa na poprawę jej parametrów biomechanicznych. Zwiększa odporność skóry na zmęczenie i negatywny wpływ środowiska. Pobudza i przyspiesza syntezę kolagenu elastyny, stymuluje odnowę skóry i regenerację tkanek.

Cera staje się bardziej jędrna i elastyczna, nabiera młodzieńczego wyglądu, poprawie ulega linie owalu twarzy.

Kompleks STREVEactive Young Essence - unikalne połączenie składników ujędrniających, uelastyczniających i nawilżających, aktywnie przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny. Już po 28 dniach redukuje zmarszczki na całej długości i głębokości. Skutecznie zmniejsza również blizny pooperacyjne, po trądziku i ospie. Wygładza wszelkie nierówności i zmniejsza szorstkość skóry, likwiduje podrażnienia i przebarwienia.

Bio-Peptydy - przełomowe odkrycie naukowe. Doskonały system przeciwzmarszczkowy, przenoszący składniki aktywne w głąb skóry. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny, rozkurcza skórę wokół zmarszczek, dając efekt ich spłycenia. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt.

Już po 4 tygodniach zmarszczki wygładzają się i nierówności znikają, cera jest widocznie odmłodzona, jędrna, o jednolitym kolorycie.

naprawdę dobry!

krem dobrze nawilża i odżywia skórę! wybiela przebarwienia! niestety nie mogę nic napisać na temat redukcji zmarszczek, bo takowych jeszcze nie mam! na pewno będę go używać do wiosny! na lato krem jest trochę za ciężki ale na zimę naprawdę doskonały! dodam , że mam cerę normalną! Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół
zastanawiałam się czy zabrać jedną * i zabieram! krem wałkuje się gdy szybko po jego wklepaniu chcę nałożyć puder! może to wina mojej cery . tak czy siak krem dobry ale nie wiem czy kupię go ponownie

jestem na TAK

Kupilam ten krem w promocji,w Rossmanie,inaczej pewnie nie zwrocilabym na niego uwagi.
Krem ma lekka konsystencje,szybko wnika w skore,jest lekki.Latwo zrobic na nim makijaz,gdyz nic sie nie walkuje.
Dobrze nawilzyl i odzywil moja skore.Mam cere tlusta,ale miejscami mocno przesuszona i z tymi przesuszeniami sobie poradzil.
Lekko rozjasnil moja cere,wyrownal koloryt.Dodam,ze krem ten uzywam okolo 15-16 dni,wiec mysle,ze im dluzej bede go uzywac efekt bedzie bardziej widoczny.
Mam kilka malutkich blizn-plamek potradzikowych i te rowniez lekko rozjasnil,ale nie zlikwidowal calkowicie,moze za krotko jeszcze na wieksze efekty.
Uzywalam go rowniez pod oczy.Nie podraznial,a mam skore pod oczami dosc wrazliwa.