Joko, Lakier Holographic efekt 3d

Joko, Lakier Holographic efekt 3d

Lakier do paznokci o nowoczesnej formule 3D. Zawarte w bazie lakierowej brokatowe akcenty nadają trójwymiarowy efekt mieniących się wszystkimi kolorami tęczy paznokci.
Do uzyskania wibrującego, wielobarwnego połysku należy nałożyć dwie warstwy lakieru na odtłuszczoną płytkę paznokcia.
Spośród 8 modnych, iskrzących kolorów lakierów, w nowej ergonomicznej butelce, każda kobieta pragnąca atrakcyjnie ozdobić paznokcie, wybierze swój ulubiony.

Cena: ok. 15 zł

super!!

mimo tego ze szybko złazi z paznokci jest super, fajnie sie mieni. łatwo nakłada się na paznokcie, cena taka sobie dałam za lakier + podkład ok 20zł, idealny na imprezy

Używam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań:1/2

Bardzo fajne

probowalam juz 3 kolorow, i moim zdaniem swietnie prezentuja sie na paznokciach:), troszke mniej mi sie podobaja jak nie pada na nie swiatlo, bo wtedy ten kolor jest taki nijaki;) ale w swietle wygladaja suuper:D Z tym ze lakier jest krotkotrwaly to sie zgodze, bo schodzi po krotkim czasie:(, ale ze zmyciem to nie mam problemu:) nawet nie smierdzi jak inne lakiery :) ogolnie POLECAM :))

SZAŁ

Patrząc na paznokcie pomalowane tym lakierem przypomina mi sie piosenka Edyty Bartosiewicz: "Szał"...

No i tak jest. Trzeba przyznać, że efekt jest rzeczywiście szałowy, totalnie i zupełnie odjechany jak to mawiają małolaty.
Mam odcień róż/fiolet mieniący sie hologramowo w kolory tęczy.Paznokcie wyglądają jak powleczone jakimś metalem, doprawdy efekt jest, no conajmniej mocny. Biżuteryjny wręcz. Błyskawicznie zastyga juz w trakcie malowania, co sprawia że poprawki nie sa możliwe ale za to nie robi smug i wyrównuje się ładnie więc nie ma z tym problemu.
Rzeczywiście jest nietrwały - na 2 dzień zaczyna obłazić. Nałożenie na niego utwardzacza niestety psuje dosyc znacznie wspomniany wyżej holograhiczny efekt. Z tym, że mi to akurat nie przeszkadza, bo traktuje ten produkt w kategorii ściśle weekendowej. Mam jedna buteleczke ponad 2 lata i nic sie z lakierem nie dzieje. Nadal działa. Bosko wygląda do czerni.

Raczej nie użyłabym go "na co dzień" . Generalnie produkt godny polecenia osobom, które lubia sie wyróżniać, bo nie ma takiej osoby, która by na niego nie zwróciła uwagi.

Ilość zużytych opakowań: to samo

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

mam na niego sposób

Świetny lakier, rzeczywiście o mało spotykanym efekcie mieniących się drobinek. W każdym świetle wygląda inczej. Schodzi rzeczywiście szybko ale ja na końcu utrwalam go bezbarwnym lakierem co przedłuża jego trwałość o ok 3 dni.

Świetny efekt, ale...

Bardzo ładnie się nakłada, bez żadnych smug, po pomalowaniu holograficzny efekt jest świetny, lakier pięknie się mieni, ale... No właśnie. Odpryskuje po 1 dniu. Gdyby nie ten "szczegół" byłby KWC. Niemniej warto go kupić choćby tylko na imprezy.