Rossmann, Skin Cream (Krem uniwersalny do twarzy)

Rossmann, Skin Cream (Krem uniwersalny do twarzy)

Uniwersalny krem do twarzy. Działa kojąco na podrażnioną i szorstką skórę, zmiękcza ją i wygładza nierówności. Posiada lekko odkażające właściwości. Chroni skórę przed niszczącym wpływem środowiska i stresem dnia codziennego.

nawet nawet...

No jest ok ale bez większych rewelacji. Mi nic po nim nie wyskakuje i nie podrażnia mnie. Ale takie jaja: nie mogłam sama już go zużyć i chciałam dać koleżance - powiedziała, że boi się smarować takim badziewiem, używała przez tydzień i powiedziała że jest straszny - że wysusza zapycha, podrażnia i oddałam mi go a ja dałam innej koleżance w słoiczku po kremie clinique - zaszło pewne nieporozumienie bo myślała ze używa drogiego kremu :) no i co? powiedziała że jest świetny i super nawilża i że nawet jej pory się zmniejszyły... :D jstem zdezorientowana :)

!!! Bomba !!!

Krem ten kupiłam z czystej ciekawości...
Przyciągnął mój wzrok ciekawym opakowaniem, do tego sporym (200ml) i ta cena....
Pomyślałam, a co mi szkodzi kupić i spróbować, taki uniwersalny krem zawsze się przyda.
Poza tym już jakiś czas temu nauczyłam się, (dzięki Rossmanowi:P) że nie tylko drogie kosmetyki są dobre.
Cudów się nie spodziewałam, dlatego spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie.
Krem jest świetny!

Plusy:
+ opakowanie, pojemność, cena
+ konsystencja
+ łatwość wchłaniania
+ poczucie nawilżenia, przy jednoczesnym wchłonięciu się na mat (mam cerę mieszaną)
+ wydajność
+ brak zapachu
+ nie zapchał mnie

Polecam !!!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania 1

:-D

Krem jest rewelacyjny zarówno do twarzy jak i do ciała, krem uniwersalny nawilża i łagodzi podrażnienia. Bardzo dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze. Może KWC to to nie jest ale obyc sie bez niego też juz nie potrafie:)Używam tego produktu od:2 lat

Well 01

bardzo dobry

krem kupiłam ze względu na brak funduszy w danej chwili, wydajne opakowanie, bardzo niska cena i krem zwyczajny, bezzapachowy!! czyli nie ma w nim chemii. Sprawdził sie w 100% byłam naprawdę mile zaskoczona.
Bardzo dobrze nawilża, konsystencja jak serek :) bardzo dobrze się wchłania a co najważniejsze nie wyłaziły mi potówki gdyż ma właściwości lekko odkażające.
Idealny krem dla cery mieszanej i alergików! wszystkie inne kremy są perfumowane.
Kto co lubi, dla mnie numer 1.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

dziwny

Krem kupiłam w głębokim przeświadczeniu, że jest to uniwersalny krem do ciała. I tak tylko w zasadziego użytkuję. Nie odważyłabym się takich ilości parafiny nałożyć na twarz, niespodzianki gwarantowane.
Rozprowadza się średnio, wchłania przyzwoicie, uczucie nawilżenia niestety, szybko ustępuje i skóra zaczyna być niesympatycznie napięta.
Plus za wygodne opakowanie.
Ogromna pojemność za ok 3 zł sprawi, że może kiedyś jeszcze zaszajeję i go nabędę.
Edit:
Rozstaję się z tym produktem definitywnie. Męczę ostatnie opakowanie. Krem ściąga i wysusza skórę mimo solidnej warstwy. Pielęgnacja praktycznie żadna. Szkoda czasu na mazanie się nim

podrażnia

Niestety ten produkt jest całkiem nieudany.:( Ma dziwną, zbitą konsystencję, marze się po twarzy. W ogóle nie nawilża, za to szczypie od niego skóra. Poza tym krem ten ma nieprzyjemny zapach. Opakowanie ciężkie i nieporęczne, a do tego niehigieniczne, bo trzeba zanużać palec w kremie. Użyłam kilka razy i za chwilę właśnie wyrzucę.:P

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę 1 (podrażnia, więc wyrzucę za chwilę ;P)

świetny

Sama nigdy nie zaryzykowałabym kupna tego kremu... Ale poleciła mi go koleżanka i stwierdziłam że spróbuję.
Kosztuje grosze, pojemność jest ogromna (200ml!).
Słoiczek ładnie wygląda na półce, tylko jest dosyć niepraktyczny kiedy wyjezdzamy w podróż i chcemy zabrać ten kosmetyk ze sobą.
Ale nie to jest najważniejsze.
W tym kremie zastosowano chyba absolutne minimum składników. Nie ma żadnych barwników, nie pachnie. Kojarzy się z jakimś "kremem babuni" (to pewnie też zasługa opakowania).
Ale do rzeczy. Bardzo ładnie dziala na moją skórę. Stosuję go wieczorem na brevoxyl i rano budzę się z bardzo uspokojoną cerą. Nic mi się nie łuszczy, nie błyszczy...
Skóra jest po prostu nawilzona i wypoczęta.

Jak na taką cenę - krem jest rewelacyjny, przynajmniej dla mnie.