Color, Wet/Dry Eyeliner (Kredka do powiek 2 w 1)

Color, Wet/Dry Eyeliner (Kredka do powiek 2 w 1)

Kredka, która umożliwia wykonanie dwóch rodzajów makijażu oczu: subtelnego lub wyrazistego.
Aby uzyskać efekt wyrazisty - odpowiedni na wieczór - należy zmoczyć końcówkę kredki w wodzie.
Efekt delikatny - w sam raz na dzień - uzyskiwany jest natomiast na sucho.
Dostępna w odcieniach :
- Violette
- Charcoal
- Midnight Blue
- Warm Brown
- Jet Black

Cena: 16,90 zł

kiepska

Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona z uwagi na jej miękkość i wyrazistość spojrzenia, ale szybko wyszło szydło z worka. Górna kreska zniknęła mi z oka w ciągu godziny. Odbiła się na górnej powiece i sprawiła, że bardzo szybko zrolował mi się cień ;/. Dolna została, ale się trochę ukruszyła i zmieszała się z cieniem pod dolną powieką. Kicha straszna ;/

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

niedobra

Do tej pory mam poprzednią wersję tej kredki. Dla mnie to totalna porażka. Może trafiłam na taką feralna serię ale mimo zapewnień o dwóch sposobach uzycia tej kredki niestety po pierwsazym namoczeniu końcówki kredki (rysika) mokry efekt pozostał juz na zawsze :| Nie ma szans aby bez ciągłego stugania uzyskać idealnie cieńką kreskę. Po za tym ma fajny zapach ;) i kolor. Osobiście używam WARM BROWN.

mogłoby być lepiej

Do kolorów,twardości nie mam zastrzeżeń, ale za trwałość... albo raczej jej brak nie zasługuje na więcej niż 2 gwiazdki. Dałabym jedną gdyby nie fakt że rzeczywiście dobrze się nią maluje aha i jeszcze jest droga w stosunku do jakości.

Używam tego produktu od:2 lat

Avon Mark - relacja

całkiem ok

Porządna kredka, była moją pierwszą i jak na razie jedyną, którą zużyłam do samego końca.
Używałam głównie na sucho, efekt był wyraźniejszy. Ani za miękka ani za twarda - w sam raz, żeby narysować cienką linię tuż nad rzęsami bez obawy że się wydziobie oko. Zawsze używałam na bazie i nie zauważyłam rozmazywania, czasem jednak odbijała się na górnej powiece. Na mokro dość nietrwała
Nie wiem czy kupię ponownie, mam za dużo innych kredek na liście "do wypróbowania"

Używam tego produktu od: 2 czy 3 lata

Mój KWC !!!

Jestem bardzo, bardzo zadowolona z tych kredek Avonu. Mam kolor czarny, brązowy, granat oraz fiolet. Nie są ani za twarde, ani zbyt miękkie. Łatwo jest nimi narysować śliczną kreskę, bez problemu "prowadzą się" po powiece. Makijaż nimi wykonany jest bardzo trwały, nie rozmazuje się, kolory są intensywne. Po prostu super.:) Polecam, nie znam lepszych.

Używam tego produktu od: sto lat :)
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Mój ideał

Kolor czarny: Jet Black
Używam jej prawie każdego dnia. To zdecydowanie najlepsza kredka jaką miałam! Jest megaczarna, bardzo trwała i łatwo sie nakłada. Nie jest ani twarda, ani zbyt miękka - w sam raz! Nie powiem o niej ani jednego złego słowa! Po prostu ideał :)

Używam tego produktu od: kilku lat

KWC

mam kolor warm brown

jest super ani miekka ani twarda
bardzo latwo sie ja rozprowadza
bardzo dlugo utrzymuje sie na oku,co jest rzadkie
dosc wydajna

polecam

Używam tego produktu od:tygodnia

sama nie wiem co mysleć

Kredka ta ma oceny od 1 gwiazdy po 5 gwiazdek. Teraz sama rozumiem skąd ta rozbieżność, bo sama jestem w takiej rozterce.

Najpierw kupiłam kredkę w kolorze Charcoal (szara) z myślą, że do dziennego makijażu na sucho będzie szara, a na wieczorne wyjścia na mokro da efekt prawie czarnej kredki. Kredka ta zachwyciła mnie, bo:
- dała efekt taki, jakiego się spodziewałam
- nie znika za szybko, a kreska na górnej powiece utrzymuje się prawie cały dzień
- dobrze się zmywa
- nie rozmazuje się
- nie jest ani za twarda, ani za miękka - po protu taka w sam raz dla mnie

Zachwycona tą kredką postanowiłam pomału dokupywać sobie inne kolory i na swoje nieszczęście w pierwszej kolejności kupiłam Jet Black (czarna). I tu nastąpiło wielkie rozczarowanie, bo:
- kredka okazała się stanowczo za miękka
- szybko znika
- niesamowicie rozmazuje się (mniej więcej po pół godzinie mam już czarne podkówki pod oczami)
Jedyne co mi się w niej podoba, to kreska na mokro na górnej powiece. Tu o dziwo się trzyma i daje efekt eyelinera.

Tak więc kredka w kolorze szarym mnie zachwyciła (żałuję, że już jej nie ma w sprzedaży) i mogłabym jej dać ****. Natomiast kredka czarna rozczarowała mnie na tyle, że ledwo dostałaby *. Nie wiem jak inne kolory, bo być może tylko ta czarna jest taka fatalna.

Jeśli chodzi o ocenę ogólną, to zastanawiałam się pomiędzy ** a ***. W końcu zdecydowałam się na 3*, bo jednak przy użyciu na mokro jest ok.

kompletna kicha

Moim zdaniem to kicha kretka jest strasznie nietrwała, po nałozeniu kilka h i efekt jest zaden a nie mowiąc juz o dolnych powiekach gdzie fekt jest tak mało widoczny ze go prawie wcale nie widac. Za tą cene mozna sie spodziewac czegos bardziej trwałego.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 i nie wiecej

słabiutko jak dla mnie

jeden jedyny plus: intensywny kolor (mam czarny)
minusy: za miękka, szybko się rozmazuje

Ciężko nastrugać tak aby była ostra, gdyby nie była tak miękka dostała by więcej niż * a to ją dyskwalfikuje na pewno już jej nie kupie

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

szukam innej

kredka jest miękka, bardzo łatwo można narysować kreske na powiece, dobrze się rozciera, ale niestety odbija się na powiece, trwałość około 4 godzin, konieczne poprawki... fajny efekt daje przy malowaniu na mokro!! wydajna, nie łamie się, cena przystępna.... ale szukamczegoś bardziej trwałego o intensywniejszym efekcie Używam tego produktu od: roku

... świetna! ...

Po wypróbowaniu kredek różnych firm, które teraz leża w moim kosmetycznym 'magazynie' i w ogóle po nie nie sięgam, od kiey wypróbowałam tą kredeczkę :)

Jest super, w zależności od potrzeby i ochoty, można wykonać makijaż dzienny, bądź nadać oczom dramatic look ;)
Przypomniało mi się, by wystawić jej recenzję, bo właśnie w tej chwili malowałam nią oczy :)

Jest miękka, bardzo łatwo ją rozprowadzić, ale nie łamie sie, i podczas zamiatania oczkami nie rozmazuje się, nie znika, o wiele łatwiej mi się nią operuje niż linerami, dzięki którym mam kreski falbaniaste :P

No nic dodać, nic ująć po prostu.

Rozbraja mnie fakt, że nikt avonu nie lubi, nikt mu nie ufa, jednak ta firma ma najwięcej recenzji, skądś się to przecież wzieło ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka - czarnych